Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szaszmancs, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Ez a cukorkaillatú, rózsaszín, cukorvirággal díszített tojás azoknak készült, akik a húsvétot nem tudják elképzelni édesség nélkül. Ha ezt dobod a kádba, úgy fogod érezni magad, mint aki egy pillecukor-, vattacukor- és gumicukorillatú, pezsdítően gyöngyöző tenger kellős közepébe pottyant. Fürdőzz a húsvéti cukormámorban – kalóriák nélkül!

berill99

2016. március 6.

végre mar alig vartam h kaphato legyen, sztem ez a legjobb lush furdogolyo. tenyleg vattacukros az illata, a vizet rozsaszinre szinezi, egyszeruen imadom. mág tuti veszek belole 5ot 6ot <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 6.

Laura19

2013. szeptember 21.

Tényleg elég édes az illata, és jól is néz ki.
Szeretek benne pancsolni.
(Az igazság az, hogy tényleg húsvétra kaptam. :D)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Tényleg elég édes az illata, és jól is néz ki.
Szeretek benne pancsolni.
(Az igazság az, hogy tényleg húsvétra kaptam. :D)

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.

Nem INCI név. Jelentése cukorka virág. A Lush használ cukorka virágokat termékeinek díszítéséhez. :)