Lush

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: zsazsa, az összetevőket feltöltötte: loraren, Módosítva: 2011. november 24.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőrűek számára készült Full of Grace rengeteg tápláló, friss összetevőt tartalmaz; ilyen a rózsaszirom-főzet, a rózsaolaj, a mandulaolaj, a friss Portobello gomba, a kamillaolaj és a bársonyvirágolaj. A szérum enyhülést nyújt a száraz, repedezett bőr számára, mivel amellett, hogy mélyen hidratálja, növeli a bőr rugalmasságát, nyugtatja a sérült hajszálereket, és csökkenti a finom ráncok megjelenését is. Különösen jót tesz az érettebb bőrnek.

mnikc

2020. május 6.

Borzaszto szaraz Az arcborom , rengeteg termeket probaltam mar ra.
Azthiszem nala maradok , fel eve hasznalom reggel es este , imadom az illatat , a kiszereleset.
Szuper puha lesz tole az arcom nekem hamar beszivja es sminkalapnak is szuper 😇

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Borzaszto szaraz Az arcborom , rengeteg termeket probaltam mar ra.
Szuper puha lesz tole az arcom nekem hamar beszivja es sminkalapnak is szuper 😇

timzs

2020. március 3.

Csodaszer, már kettőt is elhasználtam belőle. Szuperpuha a bőröm tőle, minden pirosság elmúlik és egy napig hidratált marad. Egyáltalán nem irritál, sőt nyugtatja a bőrömet. Rendszeres használattal eltüntette a mitesszereimet is. (És az illata is szuper, nem túl sok és kellemes.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

szagik22

2020. január 13.

Először picit kiakadtam, hogy milyen pici és milyen sokba kerül, viszont nagyon keveset is elég az arcra kenni, mert pár másodpercen belül megolvad és az egész arcbőrt elborítja. Nagyon jól hidratálja az érzékeny bőrömet, nem jelentek meg piros foltok hatására, és egy pattanást se okozott. Csak ajánlani tudom, viszont tényleg nagyon vigyázzatok vele, nem kell sok az arcra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

mona82

2018. október 19.

Finom, diszkrét illata van, könnyen olvad így könnyű eloszlatni is. Miután bemasszíroztam nedves ujjbegyekkel át szoktam "menni" még egyszer az arcomon, így maximálisan beszívódik, nem hagy olajos érzetet. Nagyon puha lesz tőle a bőröm. Kevés kell belőle így jó sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

eeraa

2018. március 29.

Nehezen vagy egyáltalán nem szívódik be, semmiféle pozitív hatását nem érzékeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Lettiyy

2018. február 26.

Már nagyon régóta szerettem volna kipróbálni, de borsosabb ára miatt csak most szántam rá magam.
A téli időszakban eléggé megviselt lett az arcom, sokszor kiszáradt, néha alapos hidratálás után is.
Alapos tisztítás után reggel és este felviszem az arcomra. Nagyon kellemes illata van, könnyen megolvad a kezemben, így tényleg elég egy pici is belőle. Alig használom 2 hete, de látszik rajta, hogy sokáig ki fog tartani. Miután beszívódott puha lesz az arcom, de kicsit úgy érzem nem tart sokáig a hatása. A pattanásokat nem előzi meg, viszont kellemesen nyugtatja őket, és mintha gyorsabban elmúlnának.
Természetesen több használat után fejti ki jobban a hatását, szóval majd pár hét múlva visszatérek.

u.i.: vettem hozzá fémdobozkát is, hogy ne szedjen össze minden szöszt, és tényleg csak akkor nyitom ki, amikor használom (tiszta kézzel), de még így is szöszölődik. Nem értem, hogyan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

brti

2018. január 23.

Egy arcpakolás mellé ajánlották, és azóta teljesen beleszerettem. Többszörösen mentette meg már vaz arcomat a pattanásoktól. Már az 5.-et veszem. Egyszerűen imádom!!! 🧡🧡🧡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

wasp

2018. január 18.

Az Ultrabland mellé kezdtem el használni, igazából csak kíváncsiságból, de nagyon megszerettem. Lehet, hogy drága, de ez a kis darab nagyon-nagyon sokáig elég, mivel egyszer végighúzom az arcomon, majd eloszlatom és kész. Az én bőröm elég problémás, nem elég, hogy lassan, de biztosan az "érett" fázisba lép, a T-vonal egy katasztrófa, az egész arcbőröm tiszta mitesszer, de közben meg állandóan kiszárad, szóval blah, ez a szérum pedig a kis fekete pontokat nagyon szépen eltünteti. Az orromon olyan szépen összehúzza a pórusokat, hogy az már az Ultrabland képességeivel vetekszik. Nagyon könnyen olvad, kissé olajos benyomást kelt, de tényleg minimális mennyiséget elég eloszlatni és nagyon hamar beszívódik. Nem kelt olyan érzést, mintha egy filmréteg maradna az arcomon és nem izzadok be alá. Mindemellett az összetevőire sem lehet panaszkodni, szóval nálam újravásárlós lesz. Én vettem hozzá egy kis fémdobozt, abban tartom, mivel van teteje, így a tömböcske nem szedi össze a port. Nappalra és éjszakára is egyaránt használom, de nem minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 18.

bogdanbianka

2017. december 3.

Eddigi kedvenc Lush termékem! :) Egy hete használom még csak, reggel és este is. Zsíros bőröm van, mégis viszonylag gyorsan beszívódik, nappalra sem érzem soknak. Tág pórusaimat majdnem teljesen összehúzta, már alig látszanak és biztos hogy ez a szérum volt, mert más nem változott az arcápolásomban. Ha lehetne 6 csillagot adnék. :) Illata is isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Mangoka

2017. október 26.

Télen mindig használok olajat vagy valami + hidratálást, mert szárazabb a bőröm.
Imádom a kis finom illatát, a bőröm is szereti. Viszont lassan szívódik be, bár lehet, hogy az ilyen olajos ápolók mind ilyenek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.