Lush

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marmalade, Módosítva: 2017. május 2.

Lelőhely:   Lush
Kategória:   Szappanok

A vanília- és gardéniakivonat kényeztető marcipánillatot kölcsönöz a tömböcskének.

Kacuprof

2017. október 15.

Ajandekba kaptam ezt a szappant. Sokaig allt a polcon, gondolvan ez csak egy szappan, valoszinuleg szaritja is a borom es mem foglalkoztam vele. De par napja kiprobaltam es... fantasztikus! Hosszantarto, kellemes illata van, ami megmarad a boron es nem szaritja a borom, mint barmely mas szappan. Negativum, hogy sajnos gyorsan fogy.
Nagyon nagyon tetszik ez a termek, ki fogok probalni tobb Lush cuccot is. Kar, hogy csak Pesten van...😐

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate