Lush

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

2019-es halloweeni limitált kiadás

"Vigyázz az éjben settenkedő lényekkel. Ha kiver a víz, irány a fürdőszoba és ez a világítóan szellemes szappan, ami segít visszaszerezni a bátorságod, hogy végre benézz az ágy alá. Töltsd fel természetes vagy mesterséges fénnyel, hogy este elriassza a szörnyeket. A kísértetiesen jó citromfűtől és bergamottól feláll a szőr a hátadon, míg a világító vízben pancsolsz. Szörnyen jó!"

Csopivezi

2020. június 30.

Már régebben kaptam ajándékba, de annyira nagy szerelem a Respect your elders szappanuk, hogy eddig nem voltam hajlandó lecserélni. Gondoltam jön a nyár, legyen egy frissítő illat, elővettem ezt... Sajnos (valószínűleg a citromfű miatt) nekem kicsit csípi a bőrömet az érzékeny, ekcémára hajlamos részeken. Első alkalommal nagyon csalódott voltam miatta, de úgy voltam vele, teszek még pár próbát, ha továbbra is kellemetlen, továbbadom. Nos, a kis csípős érzést meg is szoktam, el is használom, de ami azt illeti, úgy veszem észre, nem sokáig fog tartani, vészesen nagyon fogy :O 3x használtam eddig és már teljesen elvékonyodott, pedig nem áztatom, nem nyűzöm... más szappanjuk sokkal tartósabb. Egyébként tényleg világít a sötétben, jó móka, bár közvetlen fény kell érje, hogy erősen látsszon, pl. vakuval érdemes megvilágítani :) Ergo aki nem vaksötétben fürdik, észre sem veszi... Összességében ajándéknak lónak ne nézd a fogát, szóval köszönöm, magam viszont ha még kapható lenne se venném meg, szerintem olcsóbban jobbakat lehet beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Black Fairy

2019. október 17.

Nagyon kellemes, friss illata van, szépen habzik, jól tisztít, nem szárít, igazán frissítő vele a zuhanyzás, bár bőrön nem túl tartós. Világít a sötétben, azonban ez a réteg már az első használatnál lekopik - sajnos...Kettő is van belőle (egy dísznek), nagyon kedvelem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin