Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vanillacream, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás

Limitált kiadás

"Nem kell mást tenned, csak fogni valami hegyeset, kiszúrni a mézeskalácsból készült figura gombocskáit, majd elborítani a tested selymesen lágy hintőporral. Ha elhasználtad, masszírozd a bőrödbe a hidratáló fair trade bio kakaóvajat tartalmazó tömböt, míg a szegfűszegolaj és a gyömbérolaj melegen tart és karácsonyi sütihez hasonló illatfelhőbe burkol."

mafalda

2019. augusztus 29.

Féláron vettem a snow fairy meg twilight illatút, de a koncepció ugyan ez. Jó jó meg minden elkenegettem, de egyik reggel hupp lecsúszott a teteje ez volt a 3. alkalom kb kidőlt az egész por a belsejéből persze lehet én voltam béna na mindegy ennyit erről gondoltam. Amugy nagyon ragacsos ruhát nem bírom elviselni így, nyáron meg sok ez a ragacs a nagy melegbe, egyszer jó kipróbálni, de nekem kicsit csalódás volt, sima testápoló jobb lenne, a túlzott csilli villi nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Hidratálók: Propylene Glycol

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.