Lush

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Angel9377, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Színpompás fürdőgolyó vidám, fűszeres, citrusos illattal

Válaszd ezt, és pszichedelikusan örvénylő, habzó színáradat szórakoztat majd a gyömbértől, borstól és citromtól illatozó vízben. Egyszerűen csak dobd be e pompás bombát a meleg fürdőbe és csodáld, ahogy magja pezsegve feloldódik és sokszínűvé változtatja a vizet. Fűszeres, citrusos illata lelket önt beléd, a citromolaj felderíti a kedved, a melengető gyömbér és bors pedig fokozza a vérkeringést.

Vegán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

malnaszorp95

2017. április 25.

A habfürdő változatát vettem meg, csalódás volt. Nagyon-nagyon nehezen oldódott, alig lett hab és a bőrömet is nagyon szárította. Két hete vettem és elvileg még 1 évig felhasználható lett volna, úgyhogy nem ez volt a probléma..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

oszibarack

2016. február 3.

Habfurdo formajaban meg lehet kapni! Mivel epp most szalltam ki a kadbol, meg friss az elmeny, tehat. A habfurdo egysegesen narancsos-pirosas szint ad a viznek, es a szokasos habtengert. Szaritani nem szaritott, de valoszinuleg azert, mert tettem pluszban kokuszolajat a vizbe. Az illata valoban tipikus lush illat :) Jo kis habfurdo, megszokott minoseggel es arban, es ugy tetszik a neve :D De ujravenni valoszinuleg nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Angel9377

2014. szeptember 13.

Tipikus Lush illata van, amit valaki szeret, valaki nem, nekem bejön. A színek nem meglepik,mint néhány másik golyóban, de így is megvan a fürdőélmény. Kicsit szárít, de a sok szín, illat, pezsgés kárpótol. Szép nagy darab, biztos el lehetne törni, de én egy darabban használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Színező anyag. (Piros)