Lush

Ár:   6450 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darbarad, Módosítva: 2019. május 9.

Kategória:   Hajápolók

"Olyan kondicionálóra vágysz, ami átlép egy határt? Egy hidratálóra, ami pontosan tudja, mi kell a gondoskodásra vágyó hajnak? Egy profira, aki a probléma gyökeréig hatol? Ez az intenzív kondicionáló tele van természetesen hidratáló összetevőkkel, ráadásul csodás juharszirup-illatot áraszt.
A fehérjebevitel nemcsak a konditeremben (és péntek este) hasznos; a fehérjedús édesburgonya erősíti a hajat és segít összetartani a töredezett hajvégeket, a fényesítő mandulaolaj pedig pompás ragyogást biztosít a tincseidnek."

Ár: 5000 Ft. , Eladó: Scara
Állapot: Kép szerint / 250ml, Helyszín: Budapest XX., fizetés: Személyes átvétel Bp. XX. Posta/foxpost.
Scara

2019. október 5.

Még csak 3x használtam, de nagyon megszerettem. :)
Az illata egy az egyben a márka ‘B Never Too Busy To Be Beautiful’ nevű tusfürdőjének az illata, ami sajnos már évek óta nem kapható.
Elég belőle egy mogyorónyi mennyiség, szépen eloszlatható és mintha az egészet be is szívná a hajam (bár igaz, hogy én csak az alsó kb.15cm-re teszem). Az illata következő hajmosásig érződik, akkor is, ha szárítás után még használok egyéb hajápoló terméket.
A hidratálása az én vékony szálú hajamnak éppen elég, akinek vastagabb és szárazabb a haja, annak lehet, hogy kevés lesz.
Mivel csak ilyen nagy kiszerelésben lehet kapni, sokáig hezitáltam, mert nem olcsó mulatság, de örülök, hogy végül megrendeltem. :)

Upd.: Nagyon szerette a hajam, de egy flakon elhasználása után kicsit megcsömörlöttem az illatától. A második flakonom kevés hiánnyal eladó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Még csak 3x használtam, de nagyon megszerettem. :)

Hidratálók: Hydrolyzed Wheat Gluten