Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Tartalmaz: szárított cseresznye, frissen facsart maracujalé, kakaóvaj, kalaminpor.

arcoiris

2013. december 31.

Nálam is a kádmosás és a zsíros réteg. :( De az illata egy kicsit kárpótol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

Nálam is a kádmosás és a zsíros réteg. :( De az illata egy kicsit kárpótol.

Petronella

2012. december 13.

Mennyei az illata, ráadásul három fürdésre is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Mennyei az illata, ráadásul három fürdésre is használható.

podi

2012. december 10.

Nagyon zsíros, viszont utána nem kell testápoló. Nagyon finom az illata, nekem az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

Tytto

2012. június 20.

Kád hiányában én azzal a lehetőséggel próbálkoztam (ami hivatalosan is fel van tüntetve lehetséges módként), hogy vizes bőrömbe dörzsöltem, majd lemostam. Igen ám, de vastag zsíros rózsaszín réteg maradt,mintha valami zsírkrétát olvasztottam volna magamra, ami még szappannal sem jött le. Utólag kellett ledörgölnöm törölközővel, ami utána ment is a mosógépbe. Illata megmaradt, bőröm annyira nem lett puha. Lehet, hogy azért, mert a bőrszárító figs and leaves szappan volt kéznél, amivel megpróbáltam lemosni. Ki tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

petra1129

2011. december 29.

az illata nagyon finom, de ez a zsíros színezék utána a kádon? hm... nekem annyira nem vált be, mert a bőröm utána itta a testápolót!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 29.

horzso

2011. november 30.

Nem rossz, de nem szeretem, hogy utána sikálnom kell a kádat. Az illata finom, a kiszerelés viszonylag gazdaságos (3 felé törhető).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 30.

Calo(z)

2011. szeptember 18.

A Lush Happy Blooming az egyik nagy kedvencem a Lushtól. Praktikus, hogy egy darabot 3 felé tudunk törni, így 3 alkalomra elég. A fürdővizet sötét rózsaszínűre színezi és kellemes cseresznyeillat lengi be a fürdőszobát a használatakor. A végeredmény egy kellemes,egyáltalán nem hétköznapi aromás hidratáló fürdő.Egy stresszes nap után életmentő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 18.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Színező anyag. (Piros)