Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: fodornoncsi, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Mézédes ajkak minden körülmények között? Ezzel az cukorkás ajakradírral megoldható! A mentolos borsmentaolaj hűsít és frissít, az édes vadnarancsolaj felpezsdít. Egy édes kis semmiség sosem árt indulás előtt."

juditjanka

2020. április 2.

Sokáig azt hittem, ha valamire, akkor egy iylen kis tégely cukorra biztos nem költök, otthon is ugyanezt előállítom. Hát azért ezt próbálva érthető a különbség. Persze sok mindennel le lehet radírozni az ajkakat, otthoni olviás-cukros stb. radírokkal is, de azér azt az élményt, hogy isteni vanília-méz-mentol tökéletes keverékét nyalogatod le a szádról (állítólag fehér csoki is van benne :D), miközben érezhetően hidratált és sima lesz a mindenféle olajoktól, ráadásul nem bazi kristálycukorszemcsék vannak benne, hanem nyilván annál finomabbak, teljesen más érzés. Nyilván egy plusz, kicsit luxi termék a maga nemében, de télen, plusz sok rúzs használata előtt nagyon megkönnyíti és feldobja az előkészületeket. :) Megéri teljesen az árat, mert sokáig ki is tart. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Sundiboszi

2018. december 29.

Az illata maga a mennyország, tényleg szívem szerint megkóstolnám! :) Nagyon szeretem használni, nagyon puha lesz tőle a szám! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Bereibi

2018. november 16.

Pár hónapja kaptam egy ilyen ajakradírt. Most próbáltam először. Azt kell mondjam kellemes kis termék. Kevés mennyiség is elegendő, selymesen puhává varázsolja az ajkaimat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Mancsusz

2018. február 13.

A hideg és a sok matt rúzs teljesen kikészíti az amúgy is száraz ajkaimat, de ez egy csoda. A legrosszabb állapotból is puhává varázsolja az ajkaim. Az íze is finom. Én max. napi egyszer használom, nagyon imádom és mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Lolatapsi

2018. január 26.

Remekul radiroz es puhava teszi meg a cserepes ajkat is. Bevallom en mindig lenyalogatom hasznalat utan es talan kicsit tulzasba is viszem a napi ketszeri hasznalattal. Mennyeien cukros mezes es olajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

LiSha

2017. december 29.

Nagyon jól végzi a dolgát, szépen leradírozza a száraz, elhalt hámsejteket. Az íze pedig hihetetlenül finom. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

szs

2017. december 4.

Sokszor csak azért használom napi kétszer, mert annyira brutál finom íze van... :D legszívesebben megenném... egyébként tök jól radíroz, hű társa a téli hideg miatt rommá száradt ajkaimnak.Radírozás nélkül már kb el sem tudom képzelni egyik rúzsomat sem, annyival szebben mutatnak, hogy az valami eszméletlen. Egyébként én már próbáltam házi ajakradírt csinálni, mert soha nem hittem az ilyen előre elkészült cuccokban, de nekem valahogy sohasem sikerült jól és le sem szedte a száraz részeket... de ez szuperül lepucolja :) Ma már a hámló, fájó és undi ajkak a múlt. Köszi LUSH <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

mafalda

2017. május 4.

Ez az egyik legjobb ajakradír már, ami az ízét illeti, nekem személy szerint a bubblegum és a popcorn a kedvenceim. A csokis meglepően nem jött be annyira, mint ahogy vártam, nekem az túl tömény lett. De ez, háát olyan fini sütis-vajas-mézes-kalácsos! Imádom, próbálja ki, aki teheti!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Honey

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Nem szabványos INCI név. Jelentése fehér csokoládé.