Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   60g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Kiszerelés:   60g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Testet-lelket melengető masszázstömb gyömbérrel és vaníliával.

Bellaaa1999

2018. december 29.

Isteni az illata, könnyen olvad a testmelegtől, és nagyon tartalmas krém. Elég zsíros, szóval kell sok idő mire beszívódik, de utána puha lesz a bőröm. Sajnos elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Claire125

2018. december 27.

Nagyon jó, nagyon szuper, azonban felszívódás után igényel a bőröm még egy kis testápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

anita.szaraz

2018. október 31.

Imádom a gyömbéres illatát! Egy 10 perces szeánsz kell a használatához, mire a test melegétől el kezd olvadni és kenhetővé válik, de ez is szuper. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Lanie

2018. október 21.

Jelenleg a kedvenc tömböm. Az egy dolog, hogy csodálatos varázslatos fűszeres téli illata van ami olyan hosszantartó hogy ihaj, de olyan kellemesen hidratálja a bőrt, hogy benne van a top kedvenc Lush termékeimben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

gyorfiorsolya

2018. június 28.

Sok Lush masszázstömböt próbáltam már, szerintem mind nagyon jó. Ez grammra számítva éri meg a legjobban :) Főleg télen nagyon jól táplálja a bőröm, az illatát is nagyon szeretem. Minden lush masszázstömbenk jár szerintem az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Sundiboszi

2017. december 28.

Isteni! Nagyon jó vele masszírozni! Az illata és az állaga fantasztikus és nekem gazdaságos is, azt hittem gyorsan elfogy majd de szerencsére nem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Nagymamámnak kerestem valami extra hidratálót, a nagyon száraz bőrére, és ezt ajánlották. Egy hete ha használja, de nagyon szereti, az illatát is és a hatását is, már meg is kért, hogy vegyek neki egy újabb tömböt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Martili

2017. október 29.

Eddig ez a masszázstömb tartott legtovább ki, nem olvad gyorsan, talán azért. Az illata nekem nagyon bejött és a bőrömet is jól hidratálta, ugyanis én testápolónak használom. Fogok még venni. Téli használatra ajánlom a gyömbér és vanília illata miatt, valamint azért is, mert nehéz krém / olaj és nyáron talán fojtogatná a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

RitaL

2016. július 20.

Hátmasszázshoz nagyon jó, sokáig olajoz. Nálam pont, hogy gazdaságos volt, sokáig tart egy tömb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

Feketebarbi

2016. június 7.

Jó az állaga, de gyorsan fogy ezért -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

Jó az állaga, de gyorsan fogy ezért -1*

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Geraniol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.