Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   60g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Kiszerelés:   60g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Testet-lelket melengető masszázstömb gyömbérrel és vaníliával.

Ár: 2500 , Eladó: OneDa
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest & Pécs, fizetés: személyes átvétel, posta/csomagautomata banki átutalást követően

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

JosiePackard

2021. április 20.

Az illata számomra semleges, talán egy picit kellemesebb a semlegesnél, de nem túl erőteljes. Amíg a dudorokat nem masszíroztam el, addig nagyon kellemes élmény volt a használata, de az 6-7. alkalom után elkoptak a dudorok, így tulajdonképpen egy pucér testápolót kaptam. Nekem talán egy picit túl zsíros, illetve a fürdőben tárolva nagyon hamar kezd el olvadni, az alkalmazása - magamon használva - nem legegyszerűbb. Emellett nekem hamar elkezdett töredezni is, sajnos. Valahol a 2 és 3 csillag között van számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 20.

Nessy

2021. február 15.

Nagyon fincsi masszázstömb, a kedvesemet leptem meg vele, nem biztos, hogy ha van időm körbenézni. akkor Lush-t választottam volna, de már a Wolt-tól is lehet rendelni, így került hozzánk. Úgy néz ki, hosszabb távra marad!
Az illata szerencsere nekem nem annyira télies hatású, inkabb mint egy fűszeres fehér csoki, finom, édes de nem émelyítő a gyömbérnek és a borsnak köszönhetően. Lassan szívódik be, de mivel masszázstömb, ez pozitív, nem kell belőle sok, néhány húzás elég a bőrön. Van egy minimális melegítőhatása, de nem lesz tőle irritált és piros a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

drde96

2019. július 10.

Könnyen olvad de nem mállik szét, sokáig elég. Jól hidratál és szeretem vele a vállamat is masszírozni. A száradásra hajlamos lábszáramat is szoktam vele kenegetni, mert nagyon jól puhít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Bellaaa1999

2018. december 29.

Isteni az illata, könnyen olvad a testmelegtől, és nagyon tartalmas krém. Elég zsíros, szóval kell sok idő mire beszívódik, de utána puha lesz a bőröm. Sajnos elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Claire125

2018. december 27.

Nagyon jó, nagyon szuper, azonban felszívódás után igényel a bőröm még egy kis testápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

anita.szaraz

2018. október 31.

Imádom a gyömbéres illatát! Egy 10 perces szeánsz kell a használatához, mire a test melegétől el kezd olvadni és kenhetővé válik, de ez is szuper. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Lanie

2018. október 21.

Jelenleg a kedvenc tömböm. Az egy dolog, hogy csodálatos varázslatos fűszeres téli illata van ami olyan hosszantartó hogy ihaj, de olyan kellemesen hidratálja a bőrt, hogy benne van a top kedvenc Lush termékeimben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

gyorfiorsolya

2018. június 28.

Sok Lush masszázstömböt próbáltam már, szerintem mind nagyon jó. Ez grammra számítva éri meg a legjobban :) Főleg télen nagyon jól táplálja a bőröm, az illatát is nagyon szeretem. Minden lush masszázstömbenk jár szerintem az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Sundiboszi

2017. december 28.

Isteni! Nagyon jó vele masszírozni! Az illata és az állaga fantasztikus és nekem gazdaságos is, azt hittem gyorsan elfogy majd de szerencsére nem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Nagymamámnak kerestem valami extra hidratálót, a nagyon száraz bőrére, és ezt ajánlották. Egy hete ha használja, de nagyon szereti, az illatát is és a hatását is, már meg is kért, hogy vegyek neki egy újabb tömböt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Geraniol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.