Lush

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Greenheart, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Valódi rózsaolaj és rózsakivonat, mégpedig olyan mennyiségben, hogy nehéz elképzelni, hogy egy épeszű ember ennyit beletesz egy parfümbe, hozzá még igen finom, hintőporos-gyantás akkord, valamint száraz, fás vetiver jegyek – mindez együtt alkotja azt a csodás, egyedi, romantikus parfümöt, amely Simon kislányának tiszteletére készült, és amelynek ő lett a névadója. Shakespeare valószínűleg szonettet írt volna, Simon pedig megalkotta ezt az illatot.

Simon az Imogen Rose parfümről:

„Ezt a parfümöt a nem egészen egy éves kislányomnak, Imogen Rose-nak készítettem. Szinte mindenütt jártam, ahol rózsák nőnek; szerettem volna valami újat kihozni a rózsa témájából, ugyanis mindig csalódtam a rózsa parfümökben. Vagy túl nagymamásak, vagy annyira szintetikusnak tűnnek, hogy biztos vagyok benne, még véletlenül se láttak valódi rózsát. Én rengeteg rózsaolajat és rózsakivonatot használtam, és egy kis babahintőport is tettem az illatba. Remélem, hogy az illat egyszerre friss és virágos, vagyis hűen felidézi a damaszkuszi rózsát, és méltó tisztelgés az új apukák és az általuk nagyon szeretett kislányaik előtt.”

Főbb jegyek: rózsaolaj, rózsakivonat, bazsalikom, bergamott, vetiver, hibiszkuszmag, tonka, nőszirom

Catyx

2019. március 3.

Kedves, tényleg babás illat. Néha néha felkenem a csuklómra de nem az én illatom. Túl lágy, túl kedves, de néha szeretem szagolgatni.😊😊 Tartósnak tartós, de az inkább már a púderes édesebb illat ami megmarad...Cuki a dobozkája, könnyen nyitható, kis helyen elfér. Aki szereti a púderes rózsát, annak jó lehet, ezért nem fogom lepontozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Lilianna

2016. szeptember 12.

A fém tégelyes verzió van meg. Nagyon szerettem volna szeretni (mondjuk elég hülye voltam, hogy a leírása alapján vakon megrendeltem. Nem működik rajtam, nem illik hozzám egyszerűen ez az illat, pedig nem lenne rossz, de magamon nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

svivko

2014. március 2.

Végre már az üzletekben is ki lehet próbálni. :)
Tiszta rózsa illatú, számomra már túl egyszerű parfümköltemény. Nagyon puha, könnyed, és tiszta - ahogy már említettem. Ha a kislány babák parfümöt használnának, akkor tuti ez lenne az ő signature scent-jük. Kár, hogy nem használnak, ugye Simon?!
Nem szerettem bele. Szeretem a mélyebb, ennél nehezebb illatokat, de a törékenyebb nőtársaimnak tökéletes lehet.
Lehúzni ezért természetesen nem ér, mert hát a rózsa az rózsa, és pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Végre már az üzletekben is ki lehet próbálni. :)
Lehúzni ezért természetesen nem ér, mert hát a rózsa az rózsa, és pont.

Greenheart

2014. január 15.

Teljesen más ebben a kiszerelésben, mint a fújós parfümben, egyáltalán nem agresszív, tolakodó illat. Felkenve egy fiatalos, rózsás illatot kapok, viszont hagy maga után egy rózsaszín csíkot, ezt a csuklómmal szoktam elkenni, így oda is kerül belőle, és egy "kellemes rózsás felhő vesz kerül" :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Citral, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 30 / CI 73360

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Piros.