Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ann S, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 28.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Ha erősebb, fényesebb, puhább hajat szeretnél, próbáld ki ezt az argánolajjal teli sampont, melyhez a Rose Jam illatát adtuk. Világosabb árnyalatú hajra ideális.

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

gumibogyo11

2020. július 14.

Sajnos nem vált be. Hozzászoktam, hogy a lush samponok kicsit száríthatnak, évekig a newt használtam - de ez most túltett mindenen. Azt írják száraz és szőkített hajra való, nekem a hajam vége de a nagyrésze már az eredeti hajszínem. Első használatra ugyan jó volt, de lehet, hogy csak a balzsam miatt, viszont legutóbb amikor naptejes hajam kétszer mostam ezzel, annyira szétszárította, mintha raszta hajam lett volna. Nemhogy a fesű az újjaimat nem tudtam végigsimítani a szálak között, ezzel véget ért közös kalandunk. Kidobni nem fogom, majd elhasználódik valahogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

seasalt

2020. július 8.

Kb két hétig bírtam vele, tönkretette a fejbőröm, és a szaga is rossz. Az első szilárd sampon, amit nem tudok elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

klddr

2020. június 30.

Első használat után hihetetlenül meg vagyok vele elégedve. Eléggé megviselt hajam van, végtelen és egyszer volt leszívva és 2 éve már növesztem lefelé az egészet, így az alja mindig szárazabb egy kicsit. Általában tetemes mennyiségű balzsamot kell használnom, de ezzel a sampon koronggal valahogy nem így éreztem, kellemes volt a tapintása a hajamnak balzsam nélkül is, így nem tettem rá. Szárazon is meg vagyok vele elégedve, ki tudtam fésülni a hajam gond nélkül. Mindenképpen pluszpont, hogy nem terhelem a csomagolásával a környezetet és a remek illata se utolsó. Ne ijedjetek meg attól, hogy nem folyékony, nekem nagyon gyorsan felhabzott és könnyű volt a habbal megmosnom a hajam. Ajánlom mindenkinek, aki környezettudatosabban szeretne élni és szereti a virágillatokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

lushaholic

2020. június 1.

Életem első szilárd samponja, anno nagyon bejött, tökéletesen tisztította a hajam, mai fejjel már-már túlságosan is. Tényleg, bőven elég egy öblítésből hajat mosni, nem csak szilárd, hanem bármely más samponnal is, hiszen így nem fogjuk csikorgósra mosni a hajszálak felszínét és az összes jó olajjal együtt leöblíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

Pityirpatyang

2020. május 17.

A nagyon száraz, szőkített hajammal nagyjából csodát tett. Kicsit sajnálom, hogy ennyi bőrirritációt okozó anyag van benne, mert annak ellenére, hogy nincs problémám a samponnal, kicsit rossz érzést kelt bennem, hogy mesterséges illatanyagot és SLS-t tartalmazó sampont használok. Emiatt érzem azt, hogy nem tudok a terméknek 5 csillagot adni, illetve nekem rendkívül erős az illata, már-már zavaróan. Lehet, hogy kísérletezek még más Lush samponnal és ha a többi nem válik be visszatérek rá...Nagy dilemmát okoz ez a sampon.

UPDATE: Soha többet nem veszek ilyen, kicsit a Lush samponoktól is elment a kedvem. A fejbőrömet szinte teljesen tönkretette, nagy szemekben málik a fejbőröm, folyamatosan korpás a hajam, amivel előtte nem volt probléma. Alig várom, hogy elfogyjon! A hajvégem viszont még mindig szép tőle, de akkor inkább csak balzsamot veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

Szalma

2020. május 8.

Nagyon szerettem. Vörösre festett, hosszú, göndör száraz hajamra tökéletes volt. Amint lehet újra fogom venni. Sokáig elég volt, megfelelően habzott. Ha nagyon muszáj lenne negatívumot mondanom, akkor az annyi lenne, hogy a termék vége-fele darabokra tört és alig tudtam elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 8.

Tallis

2020. április 14.

Jahajj.... nagyon akartam szeretni, mert finom az illata, de az éppen csak szárazságból kínkeservesen kilábaló hajamból egy még annál is szárazabb, roncs szénakazlat csinált.

Háromszor használtam eddig, és szerintem többet nem is fogom. Hajmosás után az első meglepi az volt, hogy jé, sokkal könnyebb lett a hajam. A következő az, hogy szárítás után két árnyalattal világosabb és fénytelen lett a hajam. Ezután pedig már az ujjaimat se tudtam végigfuttatni a hajamon/hajamban, mert hiába nem volt gubancos, egyszerűen annyira szálkás és érdes és száraz volt, hogy nem ment.

Ja, a fejbőröm pedig úgy elkezdett viszketni, hogy tíz körömmel vakartam.

Nagyon szerettem volna szeretni, mert annyira jó lett volna, de ez egy tragédia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 14.

Ja, a fejbőröm pedig úgy elkezdett viszketni, hogy tíz körömmel vakartam.

Tinkatinka

2020. február 13.

2-3 éve csak lush samponkorongokat használok.
Szerintem arra, amire való tökéletes. Sajnos, ha nem száraz a hajad tényleg sok a hidratálás.
Az illata csodálatos és tartós, ezért gyakran szemezek vele, akkor is, mikor nem erre van szükségem.
Ugyanakkor volt már, hogy kiszáradt a fejbőröm, vagy nem voltam elégedett a hajvégeimmel, és minden további nélkül megoldotta a problémát, csak a végére gyakrabban kellett mosni.
Gyakran használok a hajvégeimre argan olajat, emellett természetesen nem kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

2-3 éve csak lush samponkorongokat használok.
Gyakran használok a hajvégeimre argan olajat, emellett természetesen nem kell.

olahrekaeszter

2020. február 8.

Ajandekba kaptam, mivel mar regen vagytam egy sampongkorongra hogy ezt is kornyezetbaratabba tegyem. Az illatat az elso pillanattol imadom, azonban azt erzem, hogy hamarabb zsirosodik a hajam, mint mas termekekkel, sot neha korpasodasra is hajlamos. Alapvetoen jol tisztit, el fogom hasznalni, de nem ad semmilyen pluszt a hajmosashoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

nyuszmusssz

2020. január 17.

Szerettem! Nagyon sötét barna, vékonyszálú, nagyon száraz hajamra szuper volt!

Finom illat, ragyogó, puha haj. Nagyon jól habzik, könnyű vele így a hajmosás. Ritkábban kellett hajatmosnom vele. Jót tett a fejbőrömnek.

Próba cseresznye!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Szerettem! Nagyon sötét barna, vékonyszálú, nagyon száraz hajamra szuper volt!

Próba cseresznye!

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Színezék. Lilás piros.