Lush

Ár:   7690 Ft, 15490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10ml és 30ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lierre, Módosítva: 2015. május 13.

Ár:   7690 Ft, 15490 Ft
Kiszerelés:   10ml és 30ml
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Ezzel a parfümmel az édes ibolya igéző, tűnékeny illatát ragadtuk meg és nyújtjuk át neked teljes dicsőségében. A Kerbside Violet megalkotásához a véletlen találkozások és múló pillanatok adták az ihletet. A nyugalom és derű illata arra késztet, hogy megállj egy percre és észrevedd a betondzsungel repedéseiből kihajtó virágok parányi forradalmát.

bettina.tarin

2018. október 12.

Találkoztam már ezzel az illattal a boltban, valaminek még van ilyen illata, nem az az édes Ibolya, nagyon zöldes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

szilviakiralyno

2017. március 25.

Hát én nem is tudom, mit is írjak, mert a Lush rajongója vagyok, de ez valahogy ellentmondásos érzéseket váltott ki belőlem. Egyelőre csak két csillag, mert nem tudom, nem-e a teszter volt romlott. Amúgy imádom az ibolya illatát, egy ősrégi aldehides klasszikusban is, mint pl, a Balenciaga Le Dix, vagy Guerlain Meteorites, de a Bvlgari pour le femme illatban valami más összetevőknek köszönhetően inkább irrtitál, mint vonz..
Ez tetszene, ha...
.. és az a ha a fontos. Pár napja a teszterbe beleszagolva, majd kifújva tömény " mezei poloskaszagot" árasztott, és innen a pánikom, hogy az amúgy természetben nem lelhető ellenséges veszélynek kitett rovarnak a bűzmirigyét valamilyen formában az illatszeripar felhasználja... A Kerbside Violet ebben megerősített, mert egy az egyben poloskaszagú volt... Hát a fene se tudja, még másik boltban teszek próbát, és frissítek... megelőlegezve ezáltal a 2 csillag... a frász jön rám, komolyan :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

Ez tetszene, ha...

elvanui

2017. február 24.

Úúh, hibátlan cucc. Földes, esővizes, tavaszi ibolya, elég zöldesen is, levelekkel, mégis egy leheletnyi púderességgel. Tényleg mint amikor tavasszal érezni azt a finom friss új sarat a levegőben, az épp csak kihajtott növényekkel, az árnyékokkal, amik jelzik, hogy végre van fény is:) ugye... Jaj, de gyönyörű.
Szerintem akár lehetne a Lutens ibolyásának pénztárcabarátabb verziója is, csöppet persze kevésbé mély, de ugyanolyan keserédes-bársonyosan melankolikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

majoreszternora90

2017. január 24.

Nem tudtam eldönteni, hogy ide vagy a szilárd parfümjéhez írjak, mert mindkettőt megszagoltam. Ez az az illat, amit az Isten leheleténél említettem, hogy fullasztó szívecskecukorka szag. Apró iskolás voltam, amikor nagy divat volt nejlonzacskóban büszkén rázogatni a szívecske formájú, mindenféle színű cukorkákat, amiknek jó poros íze volt és szintetikus illata. De nagyon menő volt ezeket szopogatni, mert külföldről hozták a kamionos apukák.
Most már tudom, hogy az elvileg ibolyaillat volt. De elárulom, sem annak, sem ennek a parfümszerűségnek nincsen igazi ibolyaillata. Menjetek ki tavasszal, szedjetek ott, ahol nem tilos, és akkor rájöttök, hogy ez az "megragadott ibolyaillat" csak parasztvakítás egy kis zellerzöldjével meg valami gizgazzal a parfümőr úr/hölgy hátsó kertjéből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 24.

RitaL

2016. július 19.

Csatlakozom, tiszta, növényi illat, nem harsogó, de különleges. Nem sok hasonló van a piacon....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

Piczky

2016. május 7.

Ibolya illat, ami nem édes, hanem kesernyés. A Daddy-o samponnal, Sunny day hajspray-vel együtt az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

cirkulacio

2015. november 19.

A legnagyobb imádat. Eddigi legfinomabb parfümöm, csak sajnos olyan drága:( Brutál tartós. Ibolyás, zöldes illat, nem émelyítően cukros, sőt egyáltalán nem az amit pl az Avon produkál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil, Viola Odorata Flower Water, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Eugenol, Farnesol, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.