Lush

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   12g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lierre, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 26.

Kiszerelés:   12g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Ezzel a parfümmel az édes ibolya igéző, tűnékeny illatát ragadtuk meg és nyújtjuk át neked teljes dicsőségében. A Kerbside Violet megalkotásához a véletlen találkozások és múló pillanatok adták az ihletet. A nyugalom és derű illata arra késztet, hogy megállj egy percre és észrevedd a betondzsungel repedéseiből kihajtó virágok parányi forradalmát.

princesskate87

2017. március 2.

Akciósan vettem, nem túl édes, nagyon ibolyás, egészen egymásra hangolódtunk volna, ha tartósabb lenne, nagyon hamar elmegy az illata sajnos, a Sikkim Girls krémparfümjük sokkal tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

22Nik22

2017. február 7.

Én is úgy vagyok ezzel a parfümmel, hogy a tégelyben nagyon tetszett, viszont magamon már kevésbé... pedig szeretem az ibolya illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

smiley222

2017. január 11.

Isteni finom illat! Abszolút tavaszi parfüm, hihetetlenül tartós. :) Csak kipróbáltam a boltban és kézmosás, mosogatás, sőt még fürdés után is éreztem a csuklómon. XD Nem lehetett lerobbantani, habár nem is szerettem volna. Amint kitavaszodik, mindenképpen beszerzek majd egyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Lilianna

2016. szeptember 12.

Tényleg ibolya illata van, a tégelyében tetszik is, de amint rám kerül, már nem igazán. Úgy tűnik, ez sem az én illatom... tartósnak tartós és van olyan ember akin el tudnám képzelni, de nekem sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

boglarkab

2016. augusztus 25.

Kezdeném az illattal: édes, de nem túl édes, olyan, mintha egy ibolyával teli kertben lennék, és 1-2 órával később ibolyás szappanillattá alakult (legalábbis rajtam), ami nagyon kellemes. Az állaga finom vajas, mint egy ajakápoló, a bőrön nem látszik már a lila szín, ami a tégelyben olyan élénk. Nagyon kevés kell belőle, ez a mennyiség jó ideig elég lesz, így az ára is teljesen oké. Plusz Lush, szóval imádom. Öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.