Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   12g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kardvirág, Módosítva: 2016. március 31.

Kiszerelés:   12g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Az ajkaid olyan finomak és kívánatosak lesznek, mint egy friss sütemény! Ez a pezsdítő lime ízű kényeztetés mindenki kedvence, mert tele van citrusolajokkal és regeneráló hatású vajakkal. Vigyél föl egy keveset az ajkaid teljes felületére. Praktikus hidratáló, melyet mindenhova magaddal vihetsz, hiszen bármikor jól jöhet egy kis extra csáberő."

RekaBon

2018. október 18.

Anyától kaptam ajándékba, bármennyire is szerettem volna szeretni, nem igazán vált be. Kenegetem kenegetem de különösebb hatást nem látok, pedig még nem is vészesen száraz a szám. Amíg rajtam van persze hidratál, de utána semmi. A csillámok indokolatlanok. Az íze/illata se nagy cucc. Negyed ennyiért bio boltban lehet kapni méhviaszos ajakápolót, ami stiftes is, hidratál is (hasonlóan jó a Carmex is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Kuolema

2017. október 23.

Ára ellenére számomra nem váltotta be a nagy reményeim. Miután felkenem öt percig kb jól hidratáltak az ajkaim, de miután beszívódik a bőröm mintha pluszba kiszáradna. Illata és állaga jó, a kis csillámokat feleslegesnek tartom és jobb lenne egy rúzs-tubusos forma, mint a doboz, amibe bele kell nyúlni. Nem túl higiénikus így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

meszitimi

2017. július 3.

Nagyon szeretem, egy éve vettem és most fog kifogyni. Önmagában is használom ,de matt rúzsok alá is hidratálni. Szépen rendbe teszi a kiszáradt ajkaimat, nem feltűnő mint egy szájfény és az illata is nagyon fincsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Pöti

2016. május 30.

Szeretem a lime-ot, nagyon finom az íze és az illata is. Egy jótündértől kaptam, magamtól biztos nem vettem volna meg.. "Kicsit" túlárazottnak gondolom, ennyiért már adják a NUXE-ot is. A teljesítményével amúgy elégedett vagyok, de többször kell kenni mint az ilyen árkategóriájú szájápolókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.