Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mielikki, Módosítva: 2018. június 8.

Kiszerelés:   200g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A retróhullám végre elérte a fürdődet is – merülj el a múlt színes emlékeiben! Ez a fürdőbomba olyan, mint egy időgép, mely visszarepít a bulis hatvanas évekbe: a látványosan szállongó-úszkáló színes gömböcskék – melyek 100%-ban ellenőrizhető forrásból származó kakaóvajjal készültek – a lávalámpákat idéző, hipnotikus látványosságot varázsolnak a kádba. A háromszoros adag citrus is megteszi a hatását: kétféle mandarinnal és narancsvirággal bűvöli el az érzékeid; ez a vibráló hangulatú fürdőbomba olyan illatot áraszt, mint a vegyes gyümölcsös zselébonbon."

brti

2018. január 23.

Élénk színű, erős de kellemes citromos illatú fürdőbomba. A fürdőkádat igazi lávalámpává varázsolta a belőle kiváló lila "buborékokkal". Nagyon élveztem! 🧡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

grd39

2017. szeptember 24.

Nagyon tetszett az illata, a víznek is szép színe volt, de tényleg kár érte, hogy amint a kád széléhez ér az olaj "láva", felkenődik rá. :(
De elég jól hidratált, úgyhogy összességében szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

De elég jól hidratált, úgyhogy összességében szerettem.

kati7891

2017. augusztus 3.

Első próbás Lush fürdőbombám volt. Nagyon látványosan oldódik, olyan mintha mirinda ürítőben fürödnél. :) Nagyon jól táplálja a bőrt, és kellemes az illata. Viszont a fürdőkád oldalára kirakódik a lilás golyó. Jöhet utána sikamika. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

snori

2017. június 12.

Nagyon szép, élénk színű, kellemes illattal. Több fürdőbombát is próbáltam már, mindegyiket más miatt szeretem, ezt a lila kis foltok miatt, ami színes buborékos hatást kelt a vízben. Nagyon jó termék, nem kedvenc, de a top 3-ban benne van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Norih

2016. július 20.

Az illata tényleg mesés. Nagyon finom narancs-mandarin illat kering a fürdőszobában ettől a cukibombától. Ha már sminkekkel is foglalkozó oldalon járunk, azzal a kifejezzésel élnek,hogy nagyon pigmentált a víz színe. 😊 Szerintem vannak a Lushnál jobb fürdőgolyók is,amelyek látványosabbak,mint színben, mind csillogásban,mind pezsgésben,mégsem tudok erről rosszat mondani,mert az illata nagyon kellemes. A lila kis gömbök nagyon kár,hogy ilyen hamar/könnyen elpezsegnek a vízben. Aki az illatélményért akar fürdőgolyót vásárolni, annak ezt a fürdőgolyót ajánlom,nagyon nagy szeretettel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 20.

janka.s

2016. július 14.

Hááát.. Ő az akit nem vásárolok újra. Az illata finom narancsos-mandarinos, és nagyon intenzív, mint ahogy azt már megszokhattuk a Lush termékektől. Ahogy elkezd feloldódni a vízben, mintha Fantában úsznál, ami vicces és jópofa, aztán elkezdenek leválni róla a lila pöttyök melyek a lávalámpa úszkáló színes plöttyeit hivatottak utánozni, ehelyett elkezdenek a fürdőkád széle felé úszni, és a zsíros, lila kis pacák, egyenesen felkenődnek a kád szélére, így egy igen undi lila peremet hagyva. Ami ismétlem zsíros is a tetejében, így vakerálhatja az ember lánya még egy félórát a kádat, a "relaxálóscsillezős-énidő" után levezetésképp :)) Szóval ő nem nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Szintetikus színező anyag. (Lila)