Lush

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2020. július 30.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Ne kukoricázz, inkább próbáld ki ezt az ínycsiklandó aromát. Szeretni fogod, ha szereted:

• A karamellás pattogatott kukorica illatát.
  • A Let The Good Times Roll friss arctisztítót.
  • A vajat.

sammy

2020. július 31.

A szegfűszegtől megfosztott Yog Nog, egy kis fahéj azért lehet benne. Kifújáskor masszív talán, vajas, karamellás, az első órában tényleg popcorn vagy inkább karamellás gabonapehely, majd diszkrétebb sütiillat lesz . Óvatosan adagolva nem fullasztó, pikáns darab. Nagyon tartós, ruhán durván tartós, sálra, kabátra úgy fújjátok, hogy napok múlva is ott lesz. Egyértelműen hűvösebb idő után kiált, én azért esténként randalírozok vele itthon kánikulában is :P A család békésen tűri, sőt, férj szerint "nem rossz". Csalóka, nem egyszer éreztem, hogy most már elég, édes, édes és édes, telítődtem, másnap alig vártam, hogy hazaérjek és fújjam. Csak gourmand lelkületeknek, ez csak édes :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.