Lush

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Elegánsan citrusos ajakbalzsam, amely minden időben nyugtatja az ajkakat. Az olajak és vajak gazdag keveréke simogatóan nyugtat, a sárgabarackmag-olaj gazdagon táplál, és segít megkötni a nedvességet. Méhviasz, kakaóvaj, sheavaj és sárgabarackmag-olaj lágyító keveréke gondoskodik a tartós hidratálásról. A többféle mandarin olajai még a legnagyobb télbe is elviszik a nap melegét.

Sundelion33

2021. május 26.

TÖKÉLETES! Imádom. Eleinte kevésbé volt szimpatikus a tégelyes kiszerelés, mert féltem attól, hogy hogyan fogom napközben használni, ha esetleg utcán vagyok, és kevésbé tiszta a kezem, de ez annyira leápolja az ajkaimat, hogy egyszerűen nem nagyon kell napközben újrakenegetnem. Sokáig fent marad, még étkezés után is érzem, hogy van egy kis réteg, de mégsem az az elnehezítő, zsíros, hanem a tápláló, puhító. Plusz pont, hogy ad egy kis fényt, és elég fincsi, ha véletlen lenyalná az ember:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

ahalasz

2020. október 15.

Évek óta újravevős termék. Végre valami ami tartósan segít, nem szárít, és hamar rendbeteszi a kiszáradt számat. Bár amióta használom, nem nagyon száradt ki úgy igazán, jó kis védelmet ad :) Sokáig kitart. Arra kell figyelni, hogy ne olvadjon fel mert akkor ilyen darabosan szilárdul vissza. Úgy is használható de kellemetlenebb érzés és a darabkák lassabban olvadnak el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Prya

2020. június 23.

Ez egy jó termék! Ajakradírozás után viszem fel kis mennyiségben éjjel, reggelre szép puha ajkakat varázsol. Kicsi kompakt, nekem tetszik a tégelye is. Kissé keményebb az állaga, de az ujj melege "olvaszt" annyit rajta, hogy ne legyen zavaró, majd az ajkakon is tovább "olvad" így szépen eldolgozható, de nem cseppeg vagy ilyesmi. Nem olyan gyors a művelet, mint egy stiftes ajakápolóval, de számomra ez nem okoz gondot itthon. Séta közben én nem tudnám ezt a műveletet úgy megcsinálni, hogy ne attól féljek, hogy nem kentem el rendesen és marad itt ott egy kis szilárd anyag az ajkaim szélén, na meg az ujjamról sem tudnám utána lemosni. Tehát otthonra kiváló, de SOS-ban nem tudnám használni. Emiatt nem húzom le! Ha sokáig elég, akkor újra fogom venni, eddig úgy tűnik ezzel nem lesz gond!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

SzarkaVivien

2019. december 17.

Szerintem magasan veri az összes ajakápolót. 3 nap alatt csodaszéppé tette a kicserepesedett számat, és felvételkor nagyon szépen kiemeli a számat, akár rúzsként is funkcionál :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

Kismanó

2018. november 15.

A Cranberry Fizz ajakradírral együtt vásároltam. Radírozás után használom, nagyon jól hidratál, kellemes érzés a számnak. Érdemes többször újrakenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

mona82

2018. szeptember 3.

Könnyű felvinni, pici kell belőle, kellemes, diszkrét illata van, jól hidratál, beszívódás után sem feszül a bőr a számon, mint sok más ajakápolónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Miposhka

2017. december 28.

Én is meglepődtem, mikor megláttam beütve a pénztárgépbe az árát :D de nekem rögtön használt, bekentem vele a szám és máris puhább lett, pedig ma elég rossz állapotban volt. Később pedig, amikor már nem volt nyoma ennek a zsíros kencének, akkor is puhák maradtak az ajkaim. Amúgy is cserepesedésre hajlamos, szerintem ez nekem a mindennapok kelléke lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

petraczimer

2017. október 29.

Szuper puhává teszi az ajkaimat, de pár óránként újra kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Szuper puhává teszi az ajkaimat, de pár óránként újra kell kenni.

RitaL

2017. október 24.

Kedvenc Lush ajakápoló, könnyen használható és jól hidratál, engem hosszú távon (tehát nem kell ötpercenként újrakenni, elég kb. fél naponat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

22Nik22

2017. március 2.

A legjobb ajakápoló... Azonnal rendbe teszi a száraz ajkakat, es a hatása sokáig érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.