Lush

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Elegánsan citrusos ajakbalzsam, amely minden időben nyugtatja az ajkakat. Az olajak és vajak gazdag keveréke simogatóan nyugtat, a sárgabarackmag-olaj gazdagon táplál, és segít megkötni a nedvességet. Méhviasz, kakaóvaj, sheavaj és sárgabarackmag-olaj lágyító keveréke gondoskodik a tartós hidratálásról. A többféle mandarin olajai még a legnagyobb télbe is elviszik a nap melegét.

Prya

2020. június 23.

Ez egy jó termék! Ajakradírozás után viszem fel kis mennyiségben éjjel, reggelre szép puha ajkakat varázsol. Kicsi kompakt, nekem tetszik a tégelye is. Kissé keményebb az állaga, de az ujj melege "olvaszt" annyit rajta, hogy ne legyen zavaró, majd az ajkakon is tovább "olvad" így szépen eldolgozható, de nem cseppeg vagy ilyesmi. Nem olyan gyors a művelet, mint egy stiftes ajakápolóval, de számomra ez nem okoz gondot itthon. Séta közben én nem tudnám ezt a műveletet úgy megcsinálni, hogy ne attól féljek, hogy nem kentem el rendesen és marad itt ott egy kis szilárd anyag az ajkaim szélén, na meg az ujjamról sem tudnám utána lemosni. Tehát otthonra kiváló, de SOS-ban nem tudnám használni. Emiatt nem húzom le! Ha sokáig elég, akkor újra fogom venni, eddig úgy tűnik ezzel nem lesz gond!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

SzarkaVivien

2019. december 17.

Szerintem magasan veri az összes ajakápolót. 3 nap alatt csodaszéppé tette a kicserepesedett számat, és felvételkor nagyon szépen kiemeli a számat, akár rúzsként is funkcionál :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

Kismanó

2018. november 15.

A Cranberry Fizz ajakradírral együtt vásároltam. Radírozás után használom, nagyon jól hidratál, kellemes érzés a számnak. Érdemes többször újrakenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

mona82

2018. szeptember 3.

Könnyű felvinni, pici kell belőle, kellemes, diszkrét illata van, jól hidratál, beszívódás után sem feszül a bőr a számon, mint sok más ajakápolónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Miposhka

2017. december 28.

Én is meglepődtem, mikor megláttam beütve a pénztárgépbe az árát :D de nekem rögtön használt, bekentem vele a szám és máris puhább lett, pedig ma elég rossz állapotban volt. Később pedig, amikor már nem volt nyoma ennek a zsíros kencének, akkor is puhák maradtak az ajkaim. Amúgy is cserepesedésre hajlamos, szerintem ez nekem a mindennapok kelléke lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

petraczimer

2017. október 29.

Szuper puhává teszi az ajkaimat, de pár óránként újra kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Szuper puhává teszi az ajkaimat, de pár óránként újra kell kenni.

RitaL

2017. október 24.

Kedvenc Lush ajakápoló, könnyen használható és jól hidratál, engem hosszú távon (tehát nem kell ötpercenként újrakenni, elég kb. fél naponat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

22Nik22

2017. március 2.

A legjobb ajakápoló... Azonnal rendbe teszi a száraz ajkakat, es a hatása sokáig érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

szilvia92

2017. február 12.

Nekem az eddigi legjobb ajakapolom, pedig mar volt egy par! Kicsit mondjuk maceras, hogy minden hasznalat elott kezet kell mosni, de ez lehet az en higeniamaniam eredmenye. Gazdagon apol, kb par masodperc utan nem erzem a cserepeket a szamon. Meg mindig nagy a szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

whitexswan

2016. december 26.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, mivel nem vagyok nagy rajongója a Lush termékeknek. Az összetevők címkéjét az alján lehetetlen volt felkaparni, így külön rá kellett keresnem, hogy mit tartalmaz. Háát... Nálam már a kakaóvajjal félig leírta magát, de ráadásul még kétféle parabén is van benne... Ettől függetlenül kipróbáltam.

Az enyémen a citromillat nem különösebben érződött, inkább a natúr sheavaj szaga dominált benne a kakaóvajéval elkeveredve-szerintem egyik sem különösebben kellemes. Az állagra közepesen volt kemény, kis morzsákban jött ki a tégelyből a termék, amelyeket cseppet nehézkesnek bizonyult elkenni az ajkakon, kissé nehezen olvadtak. Egy picike is elegendő belőle egyszerre, viszont néhány óránként újra kellett kenni a számat. -2 fokban az esti sétán jól vizsgázott a duna-parti szembeszélben, a hideg ellenére sem cserepesedett ki a szám, viszont megbukott nálam végül azon, hogy egy minimális helyen, ahol túlfutottam vele az ajakvonalamon, másnapra (a szokásos esti arctisztításom ellenére) egy hatalmas mitesszer nőtt... Nem ajánlom azoknak, akik érzékenyek a komedogén összetevőkre, én végül a páromnak adtam. (Update: Neki is kihozott egy pattanást a száján...)

A Lush honlapról jelenleg 2790 Ft-ért lehet rendelni 12 grammot. Ilyen árért többet vártam volna tőle. A kakaóvaj állítólag fair trade benne, de egyébként semmilyen szempontból nem nyújt semmi extrát ez a termék használat közben, ami indokolná ezt az árat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 26.

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.