Lush

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2019. április 24.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"Egy pajkos parfüm, mely szinte szikrázik a bőrön. A tömjén illata táncra perdül a testeden, míg az ínycsiklandóan pikáns vanília és feketebors fényűző pacsuliágyon egyesül. Az édes és fűszeres illatok násza előcsalja a sötét, füstös alapjegyeket."

Lush Lord of Misrule edp 30 ml
Ár: 10.000 Ft + posta , Eladó: kundus
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.

Szofijaa

2020. március 18.

Up: Végül nem bírtam magammal és (semmi tekintettel a kialakult pandémiás helyzetre, amire nem vagyok büszke) megrendeltem.
Teljesen más arcát mutatta most, füstös maradt végig. Kicsit olyan, mint a Rentless csínytevő, de édes kishúga.

Óriási szerencsém volt, hogy csak nagy kiszerelésben lehetett kapni az üzletben, ahová betértem.
Mivel a 30 milis verziót szó nélkül kaptam volna le a polcról, a kezdeti lelkesedés miatt. Ezért kell várni szépen, és tesztelgetni, mert tényleg ennyit számít a bőrkémia.
Számomra az eleje csodás, füstölős-pacsulis enyhe vaníliával, viszont egy óra múlva vanilincukor mesterséges illatát produkálta a bőrömön.
Semmi mást. :( Még most is érződik, pedig próbáltam lemosni többször, tehát tartós.
Ez nem a parfüm hibája, több édeskés-füstös parfümnél megfigyeltem, hogy az "olcsóbb" oldalát mutatja rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 18.

babyface

2018. december 30.

de jó hogy én lehetek az első aki véleményezi ezt a csodát! sokáig rá se hederítettem a legtöbb fürdőbombára, mivel én a habos fürdők híve vagyok, de egyszer a barátnőm felhívta rám a figyelmemet, hogy ez legjobb illatú LUSH fürdőgolyó evör és azóta mondanom se kell hogy töretlen a szerelmünk, a halloweeni és a karácsonyi időszakban addig veszem újra amíg el nem fogy (legnagyobb bánatomra idén elég hamar kifogytak belőle... :( ) amikor megláttam, hogy parfüm készül eme csodás illatból vegyesek voltak az érzelmeim. először is nagyon féltem, hogy nem fogja hozni az eredeti LOM illatot, hogy a pacsuli felül kerekedik a többi összetevőn és élvezhetetlen lesz az illat. ennek ellenére MUSZÁJ voltam már dec. 1-jén megrendelni. utána a bizonytalanságom csak fokozódott, mivel az egyik eladólány jól rámijesztett az üzletben mondván iszonyatosan erőteljes, durva és hogy szerinte a body spray (ami itthon nem rendelhető) sokkal jobban hozza az eredeti LOM illatot. ezek után instagramon kezdtem el keresni kutatni, több embernek kikértem a véleményét, akik már előbb hozzájutottak külföldön, unboxing videókat néztem szóval teljes megőrülés... :D aztán úgy voltam vele, hogy ha nem jön be majd eladom egy gyűjtőknek csillagászati áron valamelyik swap csoportban... :D szerencsére az aggodalmam teljesen felesleges volt. amikor megérkezett és először a kézfejemre fújtam tényleg csak a brutál erős pacsuli-bors kombót érzed és kicsit meg is ijedtem, hogy na ha ez végig ilyen lesz halálra válok... :D de szerencsére nem kellett eltelnie szerintem 5 percnek se, hogy szépen lassan kibontakozzon a hamisítatlan LOM illat. annyira boldog voltam, hogy majdnem elsírtam magam... :D szerelmünk azóta is töretlen és már gondolkozom rajta, hogy be kéne spájzolni mégegyet ínségesebb időkre... :D tartóssága fenomenális, 4-5 fújás reggel és egész nap érzem magamon, szerencsére a mély földes pacsuli órákra konzerválja a többi akkordot. SZ-E-R-E-L-E-M

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Limonene, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol