Lush

Ár:   7290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"Egy pajkos, alkoholmentes olaj, mely szinte szikrázik a bőrön. A tömjén illata táncra perdül a testeden, míg az ínycsiklandóan pikáns vanília és feketebors fényűző pacsuliágyon egyesül. Az édes és fűszeres illatok násza előcsalja a sötét, füstös alapjegyeket."

Hoagirl

2019. január 29.

Rég fellobbant és azóta is izzó szerelem fűz a Lord of Misrule illatához, és bár alapvetően tavasz és nyár párti vagyok, de ezért megéri várni az őszt és a telet. :) A parfümje csak limitált számban rövid ideig volt elérhető, és bár nagyon régóta kívánságlistás volt nálam, remek érzékkel centiméterekkel lemaradtam róla, ezért gondoltam ha más nincs jó lesz ez is, megrendeltem, bár a szemem rendesen kigúvadt mikor megláttam az árát a 15 ml olajnak... Kicsit féltem hogy majd a "semmiresejó" kategóriába fog kerülni, de szerencsére teljesen jól funkcionál. Két csepp (de tényleg!) a csuklómra, és reggel 8-tól este 6-ig INTENZÍVEN illatoztam, tehát értsd: nem csak tessék-lássék módon, hanem rendesen... utána kezd halványulni az illat, de a csuklómon még fürdés után is éreztem. Teljesen hűen visszaadja a fürdőbomba borsos-pacsulis-fűszeres illatát. Mindenhol mondogattam hogy milyen jó illat van, aztán rájöttem hogy azért van mindenhol az, mert én viszem magammal. :D Hogy őszinte legyek, ez talán még jobb vásár volt, mintha a parfümöt vettem volna meg, mert ez a kis üvegcse biztos vagyok benne hogy tovább fog tartani, mint a 30 ml-es parfüm verziója, szóval most már nem bánom a kiadott pénzt, sőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil