Lush

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2014. február 3.

Kiszerelés:   75g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Ennek a gyengéden hámlasztó pakolásnak köszönhetően arcszíned igazán tündöklő lesz. A fullerföld eltávolítja a szennyeződést és a zsírt, a glicerin pedig lágyítja a bőrt.
Bőröd nyugtatására és hidratálására tápanyagokban gazdag agar moszatzselét, mézet és mandulaolajat választottunk, míg a hámlasztásról a túlzott dörzsölés nélkül, gyengéden dolgozó mandulahéj gondoskodik. Ezt a pakolást egyszerűen francia levendulával illatosítottuk, mely nyugtató hatású, és segít kiegyensúlyozni a bőr faggyútermelését.

deezsina

2017. augusztus 21.

Nagyon kellemes termék, megszüntetésének apropóján kipróbáltam. A levendula illat és a méz nálam mindig a kedvencek között vannak, könnyen felvihető és már csak akkor kezd potyogni ha nagyon sokáig fenthagyom az arcon. Lemosáskor inkább potyog, de ha eléggé óvatos az ember akkor a szemcsék radírozásra is alkalmasak lesznek. Relatíve problémás bőröm van, azzal csodákat nem tesz, de a kellemes ápoltság érzést bőven megadja, a levendula miatt én estére használom, szerintem ez nem is igazán alkalmas a bőr nyugtatására, de engem teljesen le tudott lazítani és nagyon jót aludtam utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

mafalda

2017. augusztus 10.

Az egyik legjobb Lush pakolás, kár h megszüntetik. Friss citrusos, enyhén levendulás, jól radíroz de nem dörzsöl. 😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

slytherclaw

2017. június 16.

Azt hiszem, mostanra majdnem az összes friss arcpakolást kipróbáltam, amit kapni lehet és a Don't Look At Me mellett ez lett a másik kedvencem.
Leginkább az Angels On Bare Skinre hasonlít mind illatában, mind hatásában. Nagyon jól tisztít és nyugtatja a bőrömet, a radírozása sem túl durva. Nem szárította ki az érzékenyebb részeket sem az arcomon.
Már csak azt szeretném tudni, hogy miért Love Lettuce a neve, mert amikor először olvastam, rögtön valami pépesített salátára asszociáltam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Yumechan

2017. február 20.

Ajándékba kaptam, és nagyon tetszik. Azt hittem, zsíros bőrre való inkább, de egész arcra használva egyáltalán nem szárította ki jobban a szárazabb részeket, és a pirosság is szépen elhalványult. Szinte egyenletessé válik tőle a bőröm: az orromon nem szárazabb, mint pl az államon, hanem egyforma. Ezen kívül jól esően hűsít is. Jó érzés használni. Kár, hogy ilyen hamar lejár az ideje.
Aki használja, figyeljen, hogy ne nagyon dörgölje a bőrre, csak simán kenje fel, mert különben fájdalmat okozhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

kecskesszuszu17

2017. február 11.

Imádom a márkát, és eddig minden nagyon bevált, amit tőlük használtam. Ezt is imádom! Zsíros a bőröm, 2 hetente egyszer használtam, amíg el nem fogyott, és biztosan újraveszem, mert tökéletesen tisztít, hidratál, és nagyon kellemes érzés az arcon. Az illata is nagyon tetszik, és külön szeretem azért, mert a használata után élettel telinek és ragyogónak látom az arcomat. Egyszerűen szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

gumibogyo11

2016. augusztus 15.

Szép sima lett tőle az arcom szó se róla, szépen tisztít. Viszont nem szabad túl gyakran használni vagy erősen dörzsölni mert akkor felkarcolja a bőrt. Én azt se szeretem ha nagyon megszárad mert akkor húzza a bőrt. Összességében így hogy ingyen kaptam (dobozokért) elégedett vagyok, de magamtól valószínüleg nem vennék mert 1. nem olyan problémás a bőröm, 2. ezek a cuccok sajnos hamar megromlanak, beszáradnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

dandelion

2016. július 29.

Sajnos nekem ez a maszk nagyon nem vált be. Kellemesnek éreztem egészen addig amíg le nem mostam. Olyan lett tőle a bőröm mintha nyáron leégtem volna, égett, húzódott és vörös volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

RitaL

2016. július 21.

Nagyon kellemes, és nálam a hűtőben sokáig el is állt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Nagyon kellemes, és nálam a hűtőben sokáig el is állt.

babyface

2016. május 13.

anyukám szorgosan gyűjtötte a kis lush-os tégelyeimet a tudtom nélkül, nagy volt a meglepetés mikor egyszer rám szólt, hogy mikor viszed már el a lush-os tégelyeket mert van egy csomó... :D nem győzöm hangsúlyozni, hogy számomra mekkora öröm, hogy most már friss arcmaszkokat adnak szappan helyett. szerencsére annyi tégely gyűlt össze, hogy szinte mindet ki fogom tudni próbálni... :D sajnos a kristóf téren csak cupcake és love lettuce volt mikor mentem, de kellemes meglepetés volt ez a pakolás! a neve alapján valami salátás, savanyú illatú cuccra asszociáltam, de helyette isteni levendulás az őrölt mandula pedig külön ráadás! :) isteni puha lesz tőle a bőröm és szépen kiegyensúlyoz, relaxálós szerdákra (általában a hét közepén és a hétvégén kényeztetem magam ilyesmikkel) szuper! nagyon megszerettem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

ffaniel

2016. április 7.

Nagyon jó a bőrömre, még krémeznem se kellett utána. Egyetlen hátránya, hogy ugye nem sokáig áll el és egymagam nem tudom elhasználni ezt a mennyiséget ilyen hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Zöld színanyag.