Lush

Ár:   6990 Ft és 14 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 16.

Ár:   6990 Ft és 14 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"Erős, romlatlan és szexi jázminos parfüm. Hosszan tartó virágillatot visz a bőrre, azokra a napokra (vagy éjszakákra), amikor csábítani akarsz. A jázmin érzéki illata megszabadít a gátlásaidtól és felszabadítja ősi vágyaid."

Ár: 1000 ft +posta , Eladó: Jusztina
Állapot: 5/2, 5 ml, Helyszín: Pannonhalma , fizetés: Banki átutalás, posta
Ár: 5600 Ft postával , Eladó: mona82
Állapot: képen látható, Helyszín: Martfű, fizetés: Utalás után postán maradó
ursus

2020. január 9.

Egyetértek Andival és Aquariusgirl-el... Rettenetes, visszataszító kreálmány. Az üzletben ezt kínálták, mert hogy ez a legnépszerűbb. Mi????
Lehet hogy ennyire más az ízlésem, vagy romlott terméket mutattak, de nekem vállalhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 9.

andrea91

2019. december 15.

én is értetlenül állok a lust előtt, pedig szeretem a lush parfümöket, és még viselni is szoktam a legtöbbet, nem csak érdekes koncepcióként értékelni. ez viszont teljesen olyan mint az öregek szájszaga, elnézést, tudom hogy hogy hangzik de tényleg ilyennek érzem, nem tudom elkepzelni hogy lehet ez parfüm..?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Aquariusgirl

2019. november 26.

Ez a szag, maga a hányinger!!!!!!!!!!!!
Elviselhetetlen, orrfacsaró izzadságszagú jázminrszag.
Sajnos a kiebbik fiókám vásárolt egyet és tetszik neki............. én meg öklendezem tőle. El nem tudom képzelni, hogy ez hogy tetszhet bárkinek is!?!?
Penetráns, fejfájdító förtelem, iszonyat hatósugárral és tartóssággal. Mínusz 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 26.

Ez a szag, maga a hányinger!!!!!!!!!!!!
Elviselhetetlen, orrfacsaró izzadságszagú jázminrszag.

cattitude

2019. március 10.

nemtom mi a különbség a régi és az új verzió között, rajtam ez is nagyon jó, tényleg a legszexibb illat, amit valaha magamra fújtam. nagyon erőteljes, 2 fújás után már jázminfelhőben vagyok, kiváltképp, ha a szilárd verzióra fújok rá. tömény erotika, az se baj, ha drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Kaldi

2018. december 19.

Először egy kicsit erős jázmin illata van, de kb. egy óra múlva nagyon finom, kevésbé erőteljes illat marad utána. Kicsit sokallom az árát, és nem is bírja ki egész nap a bőrön egy fújással, ruhára pedig nem merném fújni a piros színe miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

bettina.tarin

2018. október 9.

Én nagyon szeretem, igazi jázmin illata van. Kevés is elég belőle és egész nap kitart :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Yeticica

2018. június 25.

Rettenetesen erős, nekem koromlakklemoso-jazmin. Durva, tolakodó, orrbavagos, animalis.
Roviden : büdös. Papiron, bőrön, parfumkent, kremparfumkent. Rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

Roviden : büdös. Papiron, bőrön, parfumkent, kremparfumkent. Rajtam.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.