Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Egyéb

A jól ismert Lust parfüm illatával.  Finom, aranyló csillámpigmentet tartalmaz, mely derengő ragyogást varázsol bőrödre.  A bőrt selymesen sima tapintásúvá teszi. Illata maga a színtiszta jázminillat, ami nem is nagyon akarja elrejteni az elemi ösztönökre ható erejét.

kismackoful

2015. december 23.

Nagyon kíváncsi leszek nyáron milyen lesz, még nem nagyon használtam, de én is azokra az igazi izzadós,forró napokra tudnám elképzelni,lebarnult bőrön. Szerencsére sokáig jó, az enyém azt hiszem 2017-ig szóval még van időm elhasználni, Finom az illata is, az állaga is minőségről árulkodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

Lills

2015. október 27.

Hát én imádom. Egyrészt az illata isteni, bár ez nem meglepő, ugyanis hatalmas használója vagyok a Lust parfümnek is, nyárra viszont tényleg ez volt a szerethetőbb a hőségben, arról nem is beszélve, hogy csillog *.*
Hát szerintem gyönyörű a lebarnult bőrön, fehér rucikkal meg ezzel a hintőporral annyira szépen ki lehet emelni a barnaságot. Úgy hiányzik most a nyár. :) A termék meg szerintem mesés, az illatával el lennék egész életemben, még egy kedvenc a Lush-tól, amúgy respect a márkának. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 27.

yokkoa

2015. március 1.

UpD: Hát mit ad Isten? Megszerettem. Visszaadok két csillagot is! Nyáron fogom ezt igazán élvezni, mikor az ember rosszul van attól, hogy parfüm-gőzben fulladozzon, de azért valami kis illat kell! Ráadásul így ruha alá kenve egyálatalán nem látványos, meg illatként is túl visszafogott úgy... De a napbarnított bőrön biztos nagyon fincsi lesz :-)

Hát nem nagyon tetszik az illata (egy az egyben Flying Fox) és az sem, ahogy csillog-fénylik, túlzásnak tartom. Igazából azt sem tudom mire jó. Illatosít? Ajándékba kaptam, gondolom elhasználom majd... egyszer... talán... nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 1.

Lierre

2015. január 20.

Én is akciósan vettem. Nekem nagyon tetszik az illata, amolyan igazi buja, dögös-nőcis érzést ad. Most még csak kipróbáltam vásárlás után, nagyon jól mutat a csokibarnára sült bőrömön. Nyáron szeretek mindenhova hintőport használni, hogy ne legyen olyan hamar tapadós a bőröm, szerintem be fog válni ez a por a kimenős nyárestéken :) Remélem, nem fogom a melegben túl töménynek érezni az illatát. Megelőlegezem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 20.

vivuss87

2015. január 7.

Csillámló, arany... csodaszép, féláron?? KELL. Jázmin.. hm, nem szeretem, de nem baj, boltban nem olyan büdös. De mikor hazahoztam azt hittem a világból kifutok tőle. Fúj de rettenetesen büdööös. Felkentem, gondoltam biztos elillan.. ÁÁÁÁ lemosni is alig tudtam.. Na sebaj, kolegina nagyon boldog lett tőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Benzyl Salicylate, Citral, Eugenol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Farnesol, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: arany csillám.

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.