Lush

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amyle, Módosítva: 2019. június 23.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Frissítsd fel vékony szálú hajad a tisztító mangó, a lime, a citromfű és az ananász ínycsiklandó illatú, lédús energiabombájával. Ha elképesztő ragyogásra vágysz, ez a szilárd sampon tökéletes választás, mivel egy nagy koktélnyi citrusos gyümölcsöt tartalmaz, melyek elsimítják a hajszálak lemezecskéit, amik így több fényt vernek vissza. A hajgyökerek frissítésére is ideális a műanyagmentes samponok új sztárja."

viewxy

2019. április 23.

Olyan a hatása, mint a többi lush-os szilárd samponnak, én nem vettem észre különbséget. Aki azokat szereti az ezt is fogja. Az illata nagyon finom, gyümölcsös, citrusos, de mégis édeskés. A szárítptt virág is szép rajta, no nem annyira mint a képen, de elég mutatós kis plusz. Sokáig elég egy darab

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A zsír bontásakor keletkező zsírsavkeverék.