Lush

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dhewilgirl, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 27.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ha idegroncsnak érzed magad, vedd le a polcról a Melusine fürdőbombát. A hihetelenül hableányos bomba az Avocado Co-Wash illatát árasztja; édesen citromos kubebaolaja és vidám bergamottolaja felpezsdíti az érzékeidet, míg a tömjén a nyugalom felhőire repít. Egy csipetnyi karragénkivonat hidratálja és vitalizálja a bőrt. Engedd el a gondokat."

Lanie

2020. április 24.

Hát én sokat adnék azért, hogy ilyen illata legyen a klotyómnak :D Fantasztikus illat, én a tömjént éreztem ki belőle a legjobban, de ez azért érdekes dolog, mert mindenki mást érez benne először, attól függően, hogy mi a személyes ízlése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Black Fairy

2019. december 31.

Engem az illata wc illatosítóra emlékeztetett...De gyönyörű színe volt a víznek tőle, tele volt csillámokkal, és nagyon szép volt feloldódás közben is. A színe nem fogja meg a kádat, azonban a csillámokat nem volt elég kiöblíteni. A bőröm a használata után puha volt, és alapvetően jó élmény volt vele fürdés! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Lina14

2019. május 18.

nagyon finom, intenzív citrusos illata van, betölti a fürdőt és tartós a vízben is. zöldre festi a vizet, de nem a kádat. csillámos is, ami miatt még élevezetesebb. nekem eddig az egyik kedvencem, szívesen újravenném

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezőanyag. Zöld.

Szintetikus zöld festékanyag, melyet elsősorban olyan kozmetikumokban használnak, melyek nem érintkeznek nyálkahártyával, így samponokban, habfürdőkben és szappanokban.