Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juliafns, az összetevőket feltöltötte: Tory, Módosítva: 2015. május 14.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Tökéletes kiegészítője bármelyik fogtablettának, rózsaszínű, és könnyedén rózsás illatú. Az ajak tőle ápolt és lágy, kívánatosan rózsaszínű és még kívánatosabban rózsaillatú lesz. A Million Kisses arcszínezőnek is kiváló, elegánsan hangsúlyozza a járomcsontot, és izgalmas pírt kölcsönöz az arcnak.

kveleo

2015. március 17.

Egy ilyen színt MIÉRT kellett megszüntetni? Ja igen, a kétszer ennyibe kerülő folyékony rúzsok miatt. Meg is találtam a megfelelőjét, a Decisive/Határozott színben, DE ez az ár-érték-arányt figyelembe véve nem vigasztal. A tégelyes lip tintek ugyan nem higiénikusak, de megvan a maguk varázsa. Például látszik, hogy mennyi maradt, hogy mennyire jó még a termék, fel lehet mérni, hogy milyen tempóban fogy.
A rózsaillat megmaradt a folyékony rúzsoknál is, hiszen azok is tartalmaznak igazi rózsát, de AKKOR IS...kérem ezt vissza. És a Határozott/Decisive azért nem PONT ugyanez....:S:(.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

Petronella

2013. január 3.

Azt hiszem, egy életre elég ez az adag! Én csak halványan szeretem használni, amihez szinte csak alig érintem az ujjam a tégelybe. Ha bevállalósabb leszek, kipróbálom az igazán intenzív változatában is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

mimozi

2012. szeptember 20.

Gyönyörű színe van! Ajakszínezőként az egészen szép, rózsás, csókos ajkaktól a vad vörösig bármit ki lehet belőle hozni megfelelő adagolással. Nekem olyan 2-3 órát marad fenn, de utána is csak lassacskán kopik és még 5 óra múltán is halványpiros maradt a szám.
Pirosítóként is kipróbáltam, nagyon jól szuperált, csak talán nem teljesen illett hozzám, de ezután tuti ezt viszem magammal utazni, ha nem fér be pirosító ecsettel, mert bárhol elfér!

Ajándékba kaptam, ha elfogy (ami szerintem kb években mérhető), nem biztos, hogy ugyanezt megvenném, talán másik színt kipróbálnék, de ettől még bátran ajánlom a vállalkozóbb szelleműeknek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

juliafns

2012. július 12.

Fantasztikus szine van, nagyon örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Fantasztikus szine van, nagyon örülök, hogy megvettem.

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil
Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.

Nem szabályos INI név. Jelentése: rózsa szirom por.