Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekblasko, Módosítva: 2012. március 24.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Már a Bibliában is olvashatunk a borókabogyó élénkítő hatásáról, ugyanis Elijáhu megfáradt lelkét is ez a növény töltötte fel energiával. De, például a gin alapja is a boróka. Ebből, természetesen csak kis mennyiség a még frissítő. Gyümölcsös illattal.

aidanne

2017. szeptember 4.

Fantasztikus szappan, fantasztikus illattal. Nagyon szeretem, erre meg tudom: kivonjak :( Nagyon szomoru vagyok!
Csodasan banik a borommel, nem szarit. Az illata sokaig megmarad a boromon. Nagy kedvenc ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

3tara2

2016. december 17.

Szerintem nagyon finom illata van...ééés...elképesztő sokáig kitart!
Szeretem nézegetni, hogy a kopása közben milyen újabb és újabb színek buknak fel, vagy halványodnak el.
A habzásával nekem is van problémám. Nem ajánlom azoknak, akik a habzó cuccokat kedvelik, mert náluk a Miranda kiüti a biztosítékot.
Ha nem lenne ez a probléma megkapná az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 17.

Szerintem nagyon finom illata van...ééés...elképesztő sokáig kitart!
Ha nem lenne ez a probléma megkapná az 5 csillagot.

RitaL

2016. július 21.

Szerintem semmi különös. Gyümölcsillatú szappan. Ilyet kapni olcsóbban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Szerintem semmi különös. Gyümölcsillatú szappan. Ilyet kapni olcsóbban is.

viewxy

2016. január 19.

Kaptam. Először túl erősnek tartottam az illatát, aztán szépen lassan megszerettem, de nagyon. Nem tudok betelni vele most már. Egész nap érzem magamon az illatát. Jól tisztít, bár szinte nem is habzik, azt egy kicsit hiányolom nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

kismackoful

2015. december 13.

Sokáig elég, nem szárít, jól tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Sokáig elég, nem szárít, jól tisztít.

Epetra90

2014. november 30.

Imádtam az illatát es sokáig elég volt :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 30.

Imádtam az illatát es sokáig elég volt :)

vaniliavillam

2014. július 5.

Nagyon jó az illata, alig várom, hogy kipróbáljam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Nagyon jó az illata, alig várom, hogy kipróbáljam. :)

aliz1105

2013. november 7.

Nagyon fincsi szappan, és az illata sokáig érzodik a boron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Nagyon fincsi szappan, és az illata sokáig érzodik a boron.

rekblasko

2012. március 11.

Iszonyú finom gyümölcsös illata van, egyszerűen nem tudom megunni. Nem szárítja a bőrt, a szappan illatát még sokáig érzed magadon. Szerintem ez az egyik legjobb Lush szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Piros pigment. (Acid Red 1)

Szinezőanyag Acid kék