Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A MMM a fürdővizet egy rózsaszínű, mályvacukor és hidratáló hatású kakaóvaj tengerévé változtatja, amint a pezsgő MMM luxus fürdő lustán feloldódik a pézsma, mályva és körömvirág rózsaszín felhőjében. Mindegyik MMM egyrészt az évszázadokon át édességek készítéséhez használt édes, bőrnyugtató hatású mályva, másrészt a hasonlóan csillapító hatású körömvirág felhasználásával készül.

zsazsa

2016. február 25.

Én szerettem vele a fürdést. Finom az illata, puha lett tőle a bőröm, nagyon jól esett elhasználni. Kicsit megszinezte a vizet, az illata sajnos rajtam nem maradt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Petronella

2012. december 13.

Hihetetlen illat, bársonyos víz és bőr!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Hihetetlen illat, bársonyos víz és bőr!!

rose

2012. június 5.

Már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam, de alapvetően csalódnom kellett. Az isteni illata a fürdővízbe dobva elillant, és átvette a helyét valami behatárolhatatlan, mogyoróra emlékeztető illat. Végül egy zavaros színű fürdővíz lett az eredmény, ráadásul a bőrömről is lemostam a filmréteget, amit képzett rajta, mert kellemetlen érzetet nyújtott. Kár érte, mert olyan szép, de tőlem csak 1 csillagot kap, mert ezért az árért egy kiló kakaóvajat is vehettem volna, az is puhítja a bőrt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

Tytto

2012. június 4.

Kád hiányában én zuhany alatt bevizeztem magam aztán a bőrömbe dörzsöltem, utána folyamatosan a lábamat simogattam, olyan pihe puha lett a bőröm! :) Így nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Piros pigment. (Acid Red 1)