Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann S, Módosítva: 2014. november 28.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Oldd meg az ügyet ezzel a citrusos samponnal, mely képes fényt deríteni a hajadra. A zöld olíva növeli a hajszálak szakítószilárdságát, a rozmaringkivonat pedig tisztítja és kiegyensúlyozza a fejbőrt. A szicíliai citromolaj és a frissen facsart citromlé ragyogóvá teszi a hajszálakat a gyökértől a hajvégekig.

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

cheza

2019. március 30.

A kíváncsiságom nem engedte, hogy csak úgy elmenjek a Lush szilárd samponjai mellett, bár jó erősen szkeptikus voltam. De meg kell mondjam még soha nem csalódtam ilyen pozitívan. Hosszú hajam van és borzasztó könnyen zsírosodik, és folyós samponoknál mindig azt érzem, hogy csak rakom, rakom és mosom és mosom és rakom, de a száraz samponnál azonnal el tudom oszlatni a fejbőröm minden pontjára és nagyon gazdag habot képez. A hajam szebb, tisztább, fényesebb, a hajmosás pedig élmény. Viszont azért azt is el kell mondjam, hogy vannak hátrányai, nálam egy korong olyan 13-14 alkalmora elég, ami igen borsos egységárat eredményez egy hajmosásra. És valamiért elkezdett hámlani a fülem mögött a bőr, de csak ott, én sem értem, mire lehetek érzékeny. Ettől még nekem ez egy megváltás...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Bakermat

2019. március 18.

Nekem ez a sampon nagyon bevált, elég egyszer használni bár ha kétszer viszem fel fényesebb lesz . Utána a big kondicionalot használom, nélküle meg nem próbáltam. Zsíros tovu száraz vegu a hajam, és kitolta a hajmosasok közötti időt. Egy dolog zavar benne, citrom hej van benne és az néha nem jön ki a hajambol. A honey I washed my hair sampont is szoktam mellette használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

SzL

2019. február 18.

Nagyjából elégedett vagyok vele.
Az eladó csajszi ajánlotta mikor mondtam, hogy zsírosodás ellen szeretnék valamilyen sampont. A zsírosodás problémát megoldotta, már elég heti 1x hajat mosnom.
Viszont eléggé gubancolja a hajam, ami engem eléggé zavar mivel így nehezebb kifésülni.
Nem a legolcsóbb sampon, de egész sokáig elég, 3 hónapig biztosan kitart.
Nem volt rossz elhasználom teljesen, de most hogy a hajmosást kitoltam, újra biztosan nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Nagyjából elégedett vagyok vele.
Nem a legolcsóbb sampon, de egész sokáig elég, 3 hónapig biztosan kitart.

pixxie94

2019. január 7.

Nekem kevésbé zsírosodik a hajam tőle, az illata nagyon jó, szép selymes frizurát varázsol, több szilárd sampont is próbáltam már, de eddig ez a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

BernhardtLora

2018. augusztus 29.

A samponnak jó az illata, nagyon imádom, de a hajamon sajnos nem érzem. Jobban kócolódik tőle a hajam, de ezeket leszámítva teljesen átlagos termék. Nem művelt csodát, praktikus utazáshoz, nem szárítja/zsírosítja a hajat, nem irritálja a fejbőrömet. Nem lesz tőle dúsabb, fényesebb vagy erősebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

juditfoldesi

2018. augusztus 10.

A hajvégeim szárazak balayage festés miatt és a fejbőröm időnként korpásodásra hajlamos. Nekem csodákat tett a hajammal, szép fényes lett, dúsabb, van tartása. Az illata is szuper citromos, 2 nappal hajmosást követően is érezhető. Már egy hónapja használom átlagosan heti két alkalommal és még alig fogyott belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Tgina97

2018. június 15.

Nemrég kezdtem el használni és eddig nagyon bejött. Nekem is zsírosodott a hajam és ez szerintem javított rajta és isteni jó puha lett a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

gabriella7

2018. május 14.

Kifejezetten a zsírosodás megfékezésére vettem, ezelőtt általában a harmadik napon látszódott zsírosnak a hajam. Na, ha ezt használtam, már másnap (ha nem a nap végére) undi zsíros-lapos lett. Próbálkoztam vele két hétig, aztán meguntam. Az illata isteni, azt meg kell mondjam, ezért is sajnáltam hogy nem működött. Nemrég újra elővettem hátha én csináltam valamit rosszul. És tényleg. Ha kétszer "samponozok" vele akkor valóban hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. május 9.

Nagyon tetszik ez a sampon, felfrissíti a fejbőröm. A hajam zsírosodását is javította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 9.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2018. április 1.

Egynek jo de abszolut nem kiemelkedo a teljesitmenye. Nekem nagyon megtetszett ez a kulonleges fajta sampon, hogy egy szilard tomb amit fel lehet habositani. Abszolut nem probaltam meg hasonlot. Nagyjabol el hasznalgattam de azota mar talaltam sokkal jobbat is ilyen aron
Nem dobtam tole egy hatast pedig en nagyon remenykedtem benne, hogy ez ilyen vilagi csoda lesz a samponok kozott 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 1.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.