Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann S, Módosítva: 2019. október 3.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Oldd meg az ügyet ezzel a citrusos samponnal, mely képes fényt deríteni a hajadra. A zöld olíva növeli a hajszálak szakítószilárdságát, a rozmaringkivonat pedig tisztítja és kiegyensúlyozza a fejbőrt. A szicíliai citromolaj és a frissen facsart citromlé ragyogóvá teszi a hajszálakat a gyökértől a hajvégekig.

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

liliszeifrid

2020. március 24.

4. honap vegen jarok mar hasznalatban, es a korongbol meg a negyede hatra van. A termeszetesen szokes hajra javasoltak. Alapvetoen inkabb zsirosodo hajam van, es sokat edzem, izzadok, de hetente 2x mosom a hajam, s hajmosasonkent ketszer oblitem, tehat tudja amit varok tole, nem szarit tul, de nem zsirositja a hajam, nem kell tobbet mosnom. Irto jol habzik, szeretem az illatat, szepen ki lehet mosni, nem marad ragacsos mint mas szilard samponok eseten. Neha marad a hajamban citrus darab, de nalam ez a hiba elfer :) Praktikusan cipelheto mindenhova kis tartokajaban. Az uzletben a csajszi 60 alkalomra elegendo hajmosast igert, nalam ennyit nem tud. Aki kornyezetbaratan szeretne hajat mosni, ajanlom. En venni fogom :) Kisse draga, ezert csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Iwiiiii

2020. február 18.

Már másodjára vettem meg, gyorsan zsírosodó a hajam és érzékeny a fejbőröm. 4 naponta mosom a hajam, az első korong 5 hónap alatt fogyott el, azaz kb 40 mosásra volt elegendő. Az elején féltem, hogy a régi samponom után majd megint 2-3 naponta moshatom a hajam, mert mindig ez történt, ha le akartam cserélni azt (loreal). De első mosásra bevált, imádom az illatát, és azt a csikorgó tiszta érzést a vizes hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

SzarkaVivien

2020. február 12.

Meglepően olvasom a sok jó véleményt, nekem sajnos nem jött be :( Gyorsan zsírosodó hajam van, naponta kell mosni, és ez a sampon pont ezt akadályozza meg. Hát, elviekben így van, azért 2 napot kibír a hajam, viszont! életemben nem volt ennyire seprűs ,egybetapadt, furcsa érzetű hajam. Teljesen kiszárította a sampon (persze, a citrom), mondhatom, hogy az én hibám, mivel gondolhattam volna, hogy ehhez kéne valamifajta balzsam, de a hajtövemet mégsem balzsamozhatom be, mivel az is nagyon száraz lett. Azért adok neki még esélyt, kipróbálom balzsammal, aztán utána update-elek, de ez most nagy csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 12.

GZsofi8

2020. január 28.

Már sokféle sampont kipróbáltam gyorsan zsírosodó hajamra, de egyik sem vált be, ez viszont csodát tett vele! Fodrászom javaslatára csak 2. samponozásra használom, elsőre egy Tigi samponnal mosom, mert eléggé leszivta a festett hajamat. Így nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

jozansara

Korcsoport: < 18
2019. december 30.

Könnyen zsírosodó hajam van, 2 naponta kellett megmosni. De ezzel kibírok 4-5 napot is! Az illata nagyon jó, de nem marad meg annyira a hajon. Kicdit szárít ezért nagyon fontos utána balzsamot használni. Meg persze csomagolásmentes <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 30.

r080tc4t

2019. december 5.

Sokáig elég, nagyon jól habzik, és az illata is tetszik. Egy ideig pihentettem amíg kalandoztam a természetes és sls mentes samponszappanok világában, de újra elővettem mert ez kényelmesebb, nem kell utána ecettel öblíteni, és nincs az a "nyikorgós" borzasztó érzés. :D 2 nap helyett 3-4 naponta kell vele hajat mosnom. Az sls miatt nem vagyok boldog, de legalább csomagolásmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Neira87

2019. november 21.

Az én hajam pokoli gyorsan zsírosodott. Megmostam egyik reggel, másnapra viszont már olyan volt, mint aki olajtartályba ugrott éjjel fejeseket. A legjobb eredményem eddig az volt, ha másnap egy kis száraz sampont a hajamra fújva menteni lehetett a helyzeten. De ez a sampon... Eddig 3 alkalommal használtam, de ha továbbra is ilyen hatékony lesz, imát írok hozzá. Második nap is olyan friss a hajam, szinte mintha frissen lenne mosva, nem lapul le, nem száraz, nem irritálja a fejbőröm. IMÁDOM! Minden pénzt megért. A használatától féltem, de pofonegyszerű, kényelmesebb is mint a flakont nyomogatni. Az illata pedig zseniális. Remélem soha nem szüntetik meg, mert ennél jobbat nem használtam még, pedig sok samponon és praktikán túl vagyok már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Alice360

2019. október 4.

Ez a harmadik szilárd samponom a Lushtól , majdnem mindegyikre azt mondják a boltban , hogy ez jó a könnyen zsírosodó hajra . Már az előzőek is javítottak javítottak a hajam állapotán (New ; Jumping Juniter) de ez vált be legjobban . Szörnyen gyorsan zsírosodó hajam van amit régebb naponta kellett mosnom , mert a másnapos hajam úgy nézett ki mintha egy boci nyalogatta volna egész éjszaka a fejemet. Ezzel a kis csodával viszont simán eltudok menni bárhová még másnap is kiengedett hajjal anélkül , hogy bármi problémám lenne vele , így elég csak 2-3 naponta hajat mosnom (lehet hogy kibírna többet is de elég kényes vagyok a hajamra..)
Balzsamozni mindenképp kell használat után egy kicsit szárít , bár én minden sampon után balzsamoztam szóval ez nem jelentett túl nagy problémát.
Összességében meglepően jó termék , biztosan újraveszem . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 4.

Összességében meglepően jó termék , biztosan újraveszem . :)

MaFa

2019. október 2.

Ez az első szilárd samponom. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Hetente 2x mosok hajat, használatkor a kezeimen habosítom fel és aztán viszem fel a fejbőrömre. Eszméletlenül habzik,nem is gondoltam volna, a normál sampon nem habzik ennyire. A hajam szárítás után puha,fényes lesz és még szép tartást is ad neki. Utazáshoz is praktikus,mivel nem folyadék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Tallis

2019. szeptember 11.

Meglepően jó. Nekem legalábbis. Az illata nem túl erőteljes a hajmosás után, de addig isteni.

Amilyen szilárd samponokat eddig használtam... szóval na, ez eddig a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Amilyen szilárd samponokat eddig használtam... szóval na, ez eddig a legjobb.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.