Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann S, Módosítva: 2019. október 3.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Oldd meg az ügyet ezzel a citrusos samponnal, mely képes fényt deríteni a hajadra. A zöld olíva növeli a hajszálak szakítószilárdságát, a rozmaringkivonat pedig tisztítja és kiegyensúlyozza a fejbőrt. A szicíliai citromolaj és a frissen facsart citromlé ragyogóvá teszi a hajszálakat a gyökértől a hajvégekig.

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

Milebi

2021. március 3.

Nagyon szeretem ezt a sampont! Kár, hogy szulfátos, mert picit viszkető érzést hagy a fejbőrömön....de amúgy nagyon szép lesz tőle a hajam. Bár kezdek átállni a szulfátmentes samponokra szóval már csak kiegészítőként használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Tutuj

2021. január 31.

Imádtam ezt a sampont, tényleg! Elhasználtam kettőt a hosszú szőke vékonyszálú de nagyon dús hajamra. Simán kibírt a hajam 1hetet a két hajmosás között. Kicsit fura volt törölköző szárazon mert nagyon gubancolódott,nyúlt de mire megszárítottam már fésülhető lett(persze fésüléskönnyítő spré is került rá)de szárazabb volt az összkép így is.
Majd elmentem a fodrászomhoz aki szörnyülködve kérdezte mit tettem a hajammal?! Azt mondta annyira száraz és töredezett lett mintha dauervízzel locsoltam volna😟15cm lett levágva,hogy mentsük ami menthető. Nagyon kiakadtam,hogy én csak részben vettem észre a jeleket,hogy nem kéne ezt használni dacára az egy hetes mosási periódusoknak...
Szanaszét szárította a fejbőrömet is de azt pakolással hamar helyrehozam. Soha többet nem veszek ilyet. Két pont max az illatának jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 31.

hoembera

2020. december 7.

Már jónéhányszor újra vettem. Majdnem derékig érő, egyenes, szőkésbarna hajam van. Kétnaponta mosom vele, de én akármilyen sampont próbáltam, max. 3 napig bírom mosás nélkül. Elegendő a hab erre a hosszú hajra is. Ami kicsit idegesítő, az a beleszárított citrom-dekoráció, teljesen felesleges, és a sampon kézben forgatásánál zavaró. Nagyon sokáig jó, nem számoltam pontosan, de legalább 2-3 hónap úgy, hogy ezt a hajmennyiséget mosom kétnaponta. Az illata kellemes citromos, és jó, hogy nem erős a színe, mint a többi Lush samponnak, mert az csak összeszínezte a Luffa szappantartómat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 7.

RCC

2020. november 23.

Lushtól ez volt az első szilárd samponom, előtte drogériában találtakat próbáltam csak. Sokkal jobban habzik azokhoz képest, nem kell sok belőle, 2-3 hónap alatt fogyott el. Kissé szárította a hajam úgyhogy a balzsam után hajolajat is használtam, így teljesen rendben volt, az illatát imádom. Jumping junipert vettem helyette mikor elfogyott, de már bánom, maradnom kellett volna a beváltnál, újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

balazskrisztii

2020. november 21.

Számomra ez túlságosan szárít, viszont olyan gyönyörű lett tőle a szőke hajam, hogy inkább dupla adag balzsamot használok, de nem hagyom abba

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

szafficska

2020. szeptember 29.

Első szilárd samponom, elégedett vagyok vele, az illata 10/10, de mindenképp kell utána balzsam a hajamra, mert eléggé szárazzá teszi a hajam. Tényleg meghosszabbítja a két mosás közt eltelt időt, de azt vettem észre, hogy a hajam könnyen hozzászokik (tehát, újra gyorsan zsírosodik), ezért néha szünetet kell tartanom és más samponnal hajat mosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Brunettee

2020. szeptember 9.

A márkától a New a nagy szerelem samponom, március óta azt nyúzom. Ugyanakkor engem picit zavar, hogy három naponta kell mossam a hajam, ami nem lesz teljesen zsíros, de az én szememnek és a komfortérzetemnek jót tesz, pláne ha heti 2x edzek. Elkezdtem kutakodni a samponjaik között, és rá esett a választásom. Igen, van benne SLS, bár lekopogom engem eddig nem zavar (próbáltam menteset is, soha többé, nekem az totális katasztrófa), meg biztosan van ennél szebb összetevőkkel megáldott sampon, de én kedvelem. Eddig egyszer mostam vele hajat, és ami igazán meglepett, hogy az amúgy átlagos hajam 2 napig olyan volt, mintha egy oroszlán nézne vissza a tükörből. Volt tartása, de mégse állt szanaszét. A zsírossággal eddig nyilván nem tett semmit, nem is vártam. Az illata fincsi, egészen sokáig érezni. Marad a másik említett sampon, meg ő is, felváltva fogom őket használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Sharklady87

2020. augusztus 26.

Zsíros, rendszeresen festett, sérült hajam van. A Honey I washed my hair után ez volt a második szilárd samponom és nem aratott akkora sikert mint elődje. Nem habosodott olyan jól fel és kevésbé éreztem vele tisztának a hajam, de szárítani kevésbé szárította. Mivel kifejezetten ezt ajánlják zsíros hajra ezért meglepődtem, hogy ez nem vált be, és a másik igen, de hát ezek elég egyéni dolgok. Nagyjából két hónapig szenvedtem vele és végül váltottam, a végét pedig kidobtam. Sajnálom, mert jó ötlet a csomagolás mentesség, de azért van egy alap szint, amit elvárok és ez a termék nálam ezt sajnos nem teljesítette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

little.shana

2020. július 17.

Ez volt az első szilárd samponom, amire régóta vágytam, mert könnyebb utazni vele repülőn carry-onnal és környezetbarát. Felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban. Néha túl csikorgós lesz tőle a hajam és hamarabb zsírosodik. Szilárd samponból eddig a legjobb, de kb. bármelyik folyékony sampon lekörözi nekem. Leginkább utazásra használom, nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

minimano81

2020. július 7.

A New volt az eddigi kedvencem, évek óta hazsnálom, de ez a sampon felzárkózott mellé! :)
Szeretem az illatát, a hajamat csodásan tisztítja és frissíti.... nem zsírosít.... sőt, mintha icipicit kevésbé zsírosodna az amúgy vékonyszálú, könnyen zsírosodó hajam. Nekem tuti újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.