Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hoagirl, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

"Anyukád iránti tiszta szeretetedet fejezd ki ezzel a pompás, finom habfürdővel, mely olyan illatos, mint a cseresznyevirágok tavasszal."

soakau

2015. május 16.

Az illata (amin osztozik a Rub Rub Rub és a Sakura is) ezzel a habfürdővel nagyon megszerettette velem magát. Fura ez a csecsemő forma, és a neve sem annyira adja, hogy megvegye magának az ember, de csak ajánlani tudom. Normál méretű kádban 4-6 fürdésre elegendő. Én kb 30g-ot törtem le belőle, konyhai szűrőbe tettem, azon folyattam át a vizet, így sokkal nagyobb habok keletkeznek, mintha egy kád vízbe dobtam volna utólag. A vizet világoskékre színezi, az illata könnyed, nyárias, a hajamban tartós is. Sajnos limitált kiadás, pedig a Comforternek méltó párja lenne az állandó kínálatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Jasmine Absolute, Citral, Limonene, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: CI 42090, CI 77492, CI 77491, CI 77499

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!