Lush

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: DorothyHK, az összetevőket feltöltötte: kockasfulu, Módosítva: 2020. március 25.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• A banános zabfőzet megnyugtatja és lágyítja a bőröd. Minden egyes simítás hidratál és nyugtat.
  • A búzacsíraolaj fehérjében, omega-9 zsírsavban és B-vitaminban gazdag, így védi és lágyítja a bőröd.
  • Különösen gyendég, mivel szulfát- és pálmaolajmentes.

emeseee6

2020. augusztus 29.

Imádom a Lush-t úgy alapvetően,ezt a remek illata miatt választottam. Kicsit melléfogás volt,de az én hibám (is) ,valahogy nem esett le,hogy ha ilyen pudingos az állaga,akkor nem fog különösebben habzani..Mindegy elhasználom,szeretem az illatát nagyon,de újravenni nem fogom a fent említettek miatt. Akit nem érdekel a habzás bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

zsszucs

2020. július 7.

Nagyon szuper illata van, vaniliasodo némi friss süti illattal (banánt nem igazan érzem). Az állaga is kicsit vaniliasodos, nem annyira folyékony, inkabb balzsamos jellegű. Kevés is elég belőle ahhoz ,hogy sok-sok órán át a zuhanyozás után is szuper illata legyen a bőrnek. Nem szárit.
Nekem nagyon tetszik. Nagy kiszerelést kell venni, az tényleg hosszú ideig bírja, úgy az ára is barátságosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Bettina1984

2020. április 26.

Noha a banán vonalat nem érzem, de egyszerűen oda vagyok ezért a karamellás vanília sodo vagy crem brule illatért.
Nem érzem puhábbnak a bőröm, viszont nem is szárít, és ezzel a tusfürdővel elég csak heti 1x testápolóznom.
Ha szomorú vagyok, vagy csak simán egyszerűen feldobja a napom.
Szerintem illat terápiaként is megállná a helyét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 26.

Ha szomorú vagyok, vagy csak simán egyszerűen feldobja a napom.
Szerintem illat terápiaként is megállná a helyét.

kockasfulu

2020. március 24.

Nekem a banán nem tűnt fel benne, inkább az eladó által mondott édeskés "kukoricakása" illatot érzem. Kellemes, de nem klasszikus tusfürdő illata van - mondjuk számomra nem is hív finom ízeket az illataroma. A boltban javasolta a hölgy, hogy próbáljam ki egy kézmosáshoz illatteszt céljából, nagyon jó húzás is volt.

Kifejezetten sűrű, zselés/pudingos állaga van. Valóban nem igazán habzik, de az előző hozzászólóval ellentétben pont ez a pudingos állag miatt alig-alig használok belőle egy fürdéshez, sokáig ki fog tartani. Nem szárít, sőt, egészen jól ápol.

Én nyugodt szívvel ajánlom, nekem élmény vele a fürdés! Bolti állag- és illattesztet itt a szubjektív élmény miatt mindenféleképpen javaslok. Viszont ha szereted a felhabzós tusfürdőket, vagy habpamacsot használsz, nem ő lesz a barátod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

DorothyHK

2020. március 12.

Egészen addig amíg el nem olvastam a csomagolását, fel sem tűnt a benne rejtőzködő banán illat. Számomra inkább olyan karácsonyias, karamellás pudingos az illata. Ezért szinte olyan mintha egy desszertben lubickolnék.
Már a megvételekor felhívta a figyelmem az eladó a benne található xantán gumira ami egészen furcsa állagúvá teszi. Ebből kifolyólag nem habzik annyira mint egy szokásos tusfürdő, így többet is használok belőle minden alkalommal.
Bár nagyon tetszik az illata és fürdés után is finom illatos szokott maradni a bőröm, úgy érzem hogy az állaga miatt még sem venném újra. Jobban kedvelem a folyósabb, krémesebb állagú termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol