Lush

Ár:   2390 Ft, 4690 Ft, 7690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Genever, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 28.

Ár:   2390 Ft, 4690 Ft, 7690 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"A Mennyország tényleg létezik, méghozzá a zuhany alatt, a hűsítő zabtej és a megnyugtató levendula keverékében. A gazdagon krémes kakaóvaj és az olívaolaj együtt teremtenek angyalian lágy bőrt, míg a kiegyenlítő rózsavíz és a megnyugtató kék kamillaolaj enyhíti az idegességet, bőrödet pedig a felhők közé repíti. A szerelem krémes hullámai."

kisko

2020. december 11.

Az ára és az illata nem annyira tökéletes, viszont a hatása öt csillag. Hidegebb időben használom néhány naponta, ha a szappan túlságosan szárítana. Krémes, könnyű lemosni, és rendkívül puha bőrt hagy maga után. Száraz bőrűeknek ajánlom, akik ki szeretnék hagyni a testápolózást. Az illata egyfajta nyers levendulás-gyógynövényes, szeretem, de azért a finomtól messze van, viszont nem marad meg a bőrön, így nem számít annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

reikaa

2020. május 5.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ennek tényleg nem olyan kellemes az illata . Büdösnek azért semmiképp nem nevezném, de ez nem az a termék ami után órákig szaglászom magam😃 az állaga viszont mennyei, nagyon gazdag textúrája van. Táplál, nem viszketek utána és hidratál is de ha találok ugyanezzel a hatással finomabb illatú terméket akkor nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Bettina1984

2020. április 14.

Ez eszméletlen büdös, viszont nyugtató hatása van. Remélem hidratálásban is jó. Egyenlőre 4 *

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 14.

bidzso

2019. június 5.

Én már a tégelyes kiszerelésben vettem meg. Az illata nem annyira jön be, viszont az állaga miatt nagyon szeretem használni. Olyan, mintha egy nagyon finom krémmel fürdenék, ugyanakkor nagyon könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract