Lush

Ár:   3450 Ft és 6450 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   120 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: szilardz, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   3450 Ft és 6450 Ft
Kiszerelés:   120 g és 250 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"Vodkába áztatott lime, grapefruit és rengeteg só kerül ebbe az élénkítő arc- és testradírba, amely most öntartósító változatban is kapható. A sós citrusillat úgy felfrissíti a testet-lelket, mint amikor fejest ugrasz az óceán hűsítő, kék vízébe. A tengeri só ásványi anyagokban gazdag, kiválóan ledörzsöli az elhalt bőrt. Teszünk bele krémes, selymes avokádóvajat, kókuszolajat és tengerimoszat-kivonatot is, hogy bőröd puha, bársonyos és egészséges legyen.

Miért jó, ha öntartósító? Ez a formula csak természetes tartósítószereket tartalmaz, a segítségükkel marad tiszta és friss. A só, amellett, hogy csodálatosan tisztít és hámlaszt, az ősidők óta használt tartósítószer, mert nagy koncentrációban való alkalmazás esetén megakadályozza a baktériumok kifejlődését és szaporodását. Az öntartósító Ocean Salt további előnye, hogy vegán, mivel kivettük belőle a lanolint és a szintetikus emulgálószereket, melyeket selymes tofuval és japán viasszal helyettesítettünk. A hozzáadott olajoknak és vajaknak köszönhetően az öntartósító krém szerkezete gazdagabb, ezért koncentráltabbnak érződik. Használhatod ezt a változatot az arcodon, az eredetit pedig a tested többi részén, te döntesz."

Pumpkinpie

2019. április 18.

Krémesebb mint az eredeti verzió, de rólam még így is leperegnek a sódarabok radírozás közben, és hát nem a kádat szeretném vele beborítani hanem magamat. Nekem az eredetijének jobban tetszik az illata, ez fanyarabb (férfiasabb) illat szerintem. Ez sem nyerte el a tetszésem. Drogériában jobb radírok vannak feleennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Aquariusgirl

2019. január 7.

Gyermekem Lush-fun lévén, hazafuvarozza majd a teljes termékpalettát. Ennél "agyonhypoltabb" márka nem nagyon van most a piacon, szerintem, de azért kipróbálgatom a kencéket, hogy tudjam mitől döglik a légy a fiatalságnak manapság :-)
Én biztos nem használnám ezt a terméket arcra semmiképp, el nem bírom képzelni, hogy jó legyen ez neki. Ekkora szemcsékkel......
Tesre próbáltam. Először is: iszonyat penetráns büdös, amit hosszú távon biztos nem szeretnék érezni. A hatása nem rossz, de érzek magamon egy furcsa réteget, használat után. Ezért sem tudom arcra elképzelni. Na, az áráról meg ne is beszéljünk............................ Nekem ez egy csillag.
Kíváncsi voltam a véleményezők korára, hát alább tekertem.........................tényleg a fiatalok brandje ez :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 7.

hzsvitamin

2018. december 22.

Az Angels on Bare Skin mellett ez a kedvenc arcradírom. Azt télen, ezt pedig nyáron használom. Nem tudok benne hibát találni.

Csak annak ajánlom viszont, aki szereti a durva radírt, mert ez a skálán 10-es durvaságú. Szerintem nem kellene lepontozni amiatt, hogy durva, mert direkt az. Kitalálója. Rowena, saját örömére fejlesztett ki egy jó erős bőrradírt, mert szeret dörzsölni. Akinek ez nem kenyere, választhat rengeteg másik finomabb szemcsés radír közül a piacon.

Ami számomra különlegessé teszi, hogy egyszerre tonizál is a vodka és lime miatt, így nem használok utána tonikot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Vinzsu

2018. december 3.

Sajnos túlságosan karcolnak a só darabok. Nem venném újra, a mikro sérüléseket az arcom minden csodaszerem pirosra csípte... :-(
A tégely elajándékoztam... :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

A tégely elajándékoztam... :-(

krenat

2018. november 19.

Túl nagynak érzem benne a szemcséket, emiatt nehéz egyenletesen eloszlatni az arcon. A bőrömet nehéznek és kicsit ragacsosnak érzem a használata után, egyáltalán nem puhának és simának. Az illata és az összetevői tetszenek, de biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

SzarkaVivien

2018. november 5.

Ez volt a legelső Lush termékem és szerencsére nem lőttem mellé vele. Az amúgy pattanásos arcomat szépen tisztította, de vigyáznom kellett azzal, hogy heti 3 alkalomnál tényleg ne használjam többet, mert szárította. Nagyon sokáig kitartott, szerintem fél évnél tovább bírta, csak azért nem vettem újra, mert más termékeket is szerettem volna kipróbálni. Illatra nagyon egyedi, tényleg lehetett érezni rajta az alkoholt, néha olyan mintha az esti bulikoktélt kenném fel az arcomra poénból. Ha jól emlékszem rá, akkor az üzletben olyan tanácsot kaptam hozzá, hogy érdemes mellé valamilyen hidratáló krémet használni, pláne, ha valakinek szárazabb a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

mafalda

2018. május 23.

Most tökre rákattantam pláne h öntartósítós 🤣 amugy egy teljesen átlagos radír, eddig az illata se jött be de kezdem megszeretni nem is értem. 🙄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

eeraa

2018. március 29.

Nekem nagyon irritálta,csípte a bőröm mindenhol, nagyon kellemetlen volt, hatalmas durva szemcsék vannak benne, mintha üveg darabokkal próbáltam volna radírozni a bőröm. Még szerencse, hogy a kisebb kiszerelést vettem, bár így is pénzkidobás volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Hoogie

2017. december 31.

Szuper kis arc és testradír!MIntám volt belőle,de nagyon megtetszett!Majd veszek belőle szerintem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

wasp

2017. december 6.

Csak arctisztításra - pontosabban radírozásra használom, hetente maximum egyszer. Szerintem nagyon durvák benne a sódarabok, egy arcradírnak is árusított termékben ennél jóval apróbb szemcsékre lenne szükség. Hiszen ott van a RubRubRub, ami kifejezetten radírozó tusfürdő-sampon, ráadásul szebb összetevőkkel. Elvileg az öntartósító változat a gyengédebben dörzsölő, én nem látom a különbséget más, sós-radírozós termékükhöz képest. El fog fogyni, de nem vagyok benne biztos, hogy újraveszem a szemcsék durvasága miatt. Ugyanakkor szépen tisztít és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 6.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Butter

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!