Lush

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A friss, bio narancs- és citromzselé üdévé és tisztává varázsolja arcod. A frissen hámozott mandarin és lime hívogató illata energiával tölt fel még a morcos reggeleken is. Először a tenyeredben dörzsölgesd egy kicsit a zselét, így sűrű és krémes habot képezhetsz , de ha inkább azt választod, közvetlenül a zselével is végigsimíthatsz arcodon, nyakadon. A bio jojobaolaj és a remekül hidratáló karragén (melyet tengeri moszatból nyernek) pompás bőrnyugtató hatásával gyengéd élménnyé teszi a reggeli arcmosást."

boglarkab

2017. január 3.

Nagyon kellemes narancsillata van, engem egyáltalán nem szárít, és ez az egyetlen arctisztító eddig, amiről elmondhatom, hogy tényleg ad valamiféle ragyogást a bőrömnek, bármiféle zsírosító vagy feszülő érzés nélkül. Szeretem, és ez a mennyiség nagyjából életem végéig elég lesz. Egyetlen csillagot azért vonok le, mert nehézkes a használata, habzani nem habzik, így én inkább nagyobb darabokra szedtem, és azokat használom közvetlenül a vizes arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

nezili

2016. december 16.

Ajandekba kaptam, nagyon jopofa, annyi szent :D ilyen arctisztitom meg sosem volt, gondban voltam a hasznalataval es sajnos par hasznalat utan el is szakadt :( ugyh igy csak darabokban tudom hasznalni. Eros, de kellemes illata van, bar jobban orulnek neki, ha inkabb nem lenne benne illatanyag. Az viszont tuti, hogy nagyon sokaig eleg lesz, de engem sajnos szarit. Az arat szerintem nem eri meg, de igy hogy ajandekba kaptam, szivesen hasznalgatom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 16.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Kaolin 0 0

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.