Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann S, Módosítva: 2014. december 2.

Kiszerelés:   50g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Ez az édes, virágos és gyümölcsös illatú tömb antioxidáns hatású argánolajjal, valamint nyugtató rózsaolajjal készül. A szágópálma – nagyon hasonló módon, mint az adukibab a Wiccy Magic Musclesban – fokozza a masszírozó hatást és élénkíti a vérkeringést."

Ár: 1400 , Eladó: andrea91
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Lanie

2018. október 21.

Én csak azért nem adok max pontot rá mert a szemcsék valóban elfoglalják a tömb helyének jó részét és az illatok közül is jobban szeretem a fűszeresebbeket, DE! Egyáltalán nem karcolnak, nem értem azt aki ezt írja, nem kell durván belenyomni a bőrbe hogy kellemes legyen, ha pedig nem kívánom az érzést a bőrömön akkor megfordítom a másik tök sima felét és azt használom.. Btw sok sok hete használom és az enyém nem is törik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

BRebi

2018. szeptember 14.

Nagyon szeretem a Lush termékeket, viszont ez számomra szörnyű.
Az illata számomra átlagos, hidratálja a bőrt. Viszont a benne lévő gyöngyök folyamatosan kiesnek, karcolják a bőröm és magából a termékből így nem sok marad, mivel folymatosan töredezik szét a tömb. A gyöngyök nélkül 4 csillagot adnék, így viszont kevesebbet kell adnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Nagyon szeretem a Lush termékeket, viszont ez számomra szörnyű.

mosolypotty

2018. március 18.

A férjem és én is nagyon szeretjük a Lush fürdőgolyókat, és persze az üzlet finom illatát, így a nászutunkon külföldön is betértünk egy üzletbe. SZerettünk volna vmi közösen használható terméket, így esett a választás erre a masszázstömbre. Nagyon finom illata van, elég erős, de még a férjem is szívesen elviselte magán. Imádtuk mindketten! Szuper nászutas választás volt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Kado

2018. március 14.

Imádom!! csodálatos az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Imádom!! csodálatos az illata

kecskesszuszu17

2018. február 8.

Anyukámnak vettem, viszont ő annyira nem kedvelt, mert borzalmasan erős illata volt az elején, ami mindent betöltött, aztán amikor elkezdett fogyni mindenfelé gurultak a kis rózsaszín golyócskák. Hidratálónak nem volt rossz szerinte, de kerestünk neki egy másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Laurka

2018. január 17.

Ez az első Lush masszázstömböm, de nem az utolsó! Nagyon kellemes vele masszírozni, masszíroztatni meg főleg!:) Különösebben nem érzem a hidratáló hatását, de az illatát IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

beatrix126

2017. december 14.

Ajándékba kaptam, már régóta szemeztem vele, örültem neki. Az illata túl sok nekem. A legelső alkalomkor még tetszettek a kis bogyók benne, de utána már inkább karcolták a bőrömet, mint masszírozta volna. :(
Nem fogom megvenni, az biztos, talán egy másikat majd kipróbálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Nem fogom megvenni, az biztos, talán egy másikat majd kipróbálok.

Lushlife

2017. augusztus 27.

Ez a kedvenc masszázstömböm, az illata valami eszméletlen jó és nekem nagyon jól táplálja a bőrömet.Az egyetlen hátránya az az , hogy a gyöngyök potyognak és inkább karcolnak mint maszíroznak de ettől függetlenül tökéletes. A legjobb az lenne hogyha gyöngy nélkül csinálnák. A használata egyébként egyszerű kicsit tartod a kezedben, hogy felmelegedjen és egy kicsit olvadjon és már kenheted is magadra ezt a csodat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

aidanne

2017. május 26.

Ez is mint a legtobb Lush termek kivalo:)
Eloszor is a gyonygyok engem nem zavarnak, ami kipotyog az kipotyog es hasznalom tovabb. En a kezemben is szoktam tartani melegiteni hogy utana felkenhessem a boromre. Isteni Rose Jam illata van es bevallom emiatt vettem meg. Nagyon finom illata van es rajtam maga a rose Jam illat 2-2,5 oraig tuti kitart aztan kakaovaj illatom lesz.A borom puha, es hidratalt lesz es marad is. Mivel megtalaltam a Rose Jam tokeletes utanzatat ( Valentino Valentina Pink) igy ezzel a finom parfummel kiegeszitve csodalatos part aklotnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Ez is mint a legtobb Lush termek kivalo:)

ancsi97

2017. május 7.

Nagyon jó illata van,de szerintem nem táplál annyira (legalább is szárazz bőrre,nem egy csoda)
Már a 2. alkalommal széttört apró darabokra,a rózsaszin gyöngyök kiesnek a tömbből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin