Lush

Ár:   1790 Ft és 3390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   100g és 250g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: slytherclaw, Módosítva: 2017. március 31.

Ár:   1790 Ft és 3390 Ft
Kiszerelés:   100g és 250g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

"Mit kapsz, ha összekevered a zselét a tejsodóval? Egyrészt egy fura desszertet, amivel nem szívesen kínálnád meg a vendégeket, másrészt viszont egy pudingos tusfürdőzselét, ami pont olyan édes illatú, amilyennek hangzik. (Még jó, hogy nem kell megenned.) Dörszöld be magad alaposan a bizsergető tonkababot és levendulát tartalmazó zselével, és repülj vissza egyenesen a gyerekkorodba, amikor még játék volt a tusolás!"

deezsina

2017. szeptember 28.

A boltban próbálva szine alig érződik az illata, rendes használat közben viszont nagyon kellemes levendulás lesz, ami nem annyira tolakodó mint a lush termékek általában, de amúgy bámulatosan kellemes. Ahogy általában a többi zselés tusfürdő, úgy ez sem szárít, ha jövőre is lesz én tutira újra fogom venni!
(van amúgy több hasonló levendulás illatú lush termék is, itthon sajnos nem lehet a twilight tusolózselét kapni, szóval tényleg nagyon szorítok, hogy ezt idén újra hozzák el a magyar boltokba is!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Black Fairy

2017. május 15.

Pont nem rég írtam a Refresherről is, amit nagyon kedvelek, illetve a Whooosh is nagy kedvencem, így természetesen ki kellett próbálnom ezt is...Végül nem vettem meg, ugyanis ez volt az első ilyen állagú termék, ami elkezdett "foszlani" a kezemben, szépen habzott jól tisztított, de bomlik, fog és nem tetszik az illata se...Sajnálom, mert a két "állandó kollekciós" darabot nagyon kedvelem, remélem a következő limitált kiadásban olyat hoznak, ami "tartósabb" illetve lehetőleg más illatú...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

mafalda

2017. május 11.

Hú ez nagyon joooooooo!!!😂
Nekem ez az első ilyen puding formájú tusim, de írtó klassz vele a zuhanyzás. Egyszer sikerült kiejteni a kezemből de semmi baja nem lett. Az illata pont olyan mint a tégelyből, nekem nagyon tetszik, a szín az illat a forma áh totál odavagyok!!😍😘😻 jah és olyan jó h még mindig érzem magamon az illatát. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Hú ez nagyon joooooooo!!!😂

slytherclaw

2017. április 16.

Nekem személy szerint nem tetszik az illata, kamillateára emlékeztet. Anyukám viszont teljesen odavolt érte, hogy milyen szép színe van és mivel szereti a levendulát, vettem neki egyet. Ő szereti, nem szárítja a bőrét és mókásnak tartja az állagát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

anita0828

2017. április 12.

Nem, nem, nem és nem. :( Annyira vártam ezt a terméket, de hatalmas csalódás volt. Az állaga nagyon aranyos, gondoltam anyukámat és magamat is meglepem egyel-egyel. Kipróbáltam a boltban, igazából most azt az élményt írom le. Az állaga olyan,mint a többi zselének, talán picit tömörebb. Nem éreztem, hogy tisztította volna a bőrömet. A legnagyobb csalódás az illata, ugyanis én ennek konkrétan ilyen kis semmilyen illatot érzek, ami nagyon nem a Lush-ra vall: ugyanis ennek alig-alig van illata, akkor érezhető belőle bármi is, ha kb. beledugom az orrom a zselé közepébe. Ezek miatt sajnos nem jött velem haza. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Captainblonde

2017. április 12.

Sajnos ezzel a zselével "befürödtem"... A boltban annyira erős illatok vannak, hogy nem igazán tudtam kivenni ennek a zselének az illatát, de mivel a Whoosh-t imádom, gondoltam ez is jó lesz, nagy buli ezzel a cuccal fürdeni. Sajnos nem tetszik az illata :( próbálom megszeretni, eddig kevés sikerrel, még jó, hogy a kicsi kiszerelést vettem meg. Levendula és tonka. A levendula alapból nem tartozik a kedvenceim közé, de a Roma arctonik miatt reménykedtem. Van benne valami színezőanyag is, mert tiszta rózsaszín lesz tőle a kád. Szóval nem újravevős :( Remélem a következő zselé finomabb illatú lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Nem szabványos INCI név. Jelemtése: cukornád szirup.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Színező anyag. (Piros)