Lush

Ár:   7590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fodornoncsi, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"A bűvös illatcserje és csábító szicíliai mandarin meghozza a kedved a tiltott gyümölcshöz. A koboldok piacán érett, szaftos mandarin és keserűnarancs bódító illata terjeng."

twentylessone

Korcsoport: >54
2020. szeptember 2.

A tusfürdőt nagyon eltalálták így a testpermetet is meg kellett vennem. Nyáron abszolút kedvenc a Dad's Garden-nel együtt. Szaftos de friss gyümölcs illat - én érzem a szilvát amikor beleszagolok a levegőbe - a bőrömön narancs és itt elindul a pavlovi reflex is...
3-4 órán keresztül érezni - rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

3-4 órán keresztül érezni - rajtam.

sammy

2020. július 27.

Vérnarancs, majd narancsos PEZ cukorka illat, én szilvát nem találtam benne. A kevésbé tartós testpermetek közül van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 27.

slytherclaw

2018. június 7.

Tavaly nyáron vettem, amikor még Oxford Street exkluzív volt és azóta is féltve őrzöm minden cseppjét. A tusfürdőnél testesebb, de mégis hersegősen friss illat, szinte látom magam előtt a harmatcseppekkel borított gyümölcsöket, amikor behunyom a szemem. Kicsit szilvás, kicsit mandarinos, kicsit barackos - mindez egy megfoghatatlan "zöld" illatjeggyel megspékelve. Tökéletes nyári parfüm, mert könnyed, de tartós, friss, de mégis komplex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.