Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: janka.s, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Kínáld meg magad egy nagy adag édes tökpitével, mely teli van fűszerekkel és ínycsiklandó zamatokkal – ráadásul szerintünk fürdőbomba alakban mindez sokkal élvezetesebb, mint desszertként. A Rwenzori-hegységből származó fair trade vanília és a fűszeres fahéj a házi sütemények gazdag, melengető illatát idézi. Fürödj ezzel a tökformájú bombával, és jobban fogod érezni magad, mintha teletömnéd a hasad édességgel."

Black Fairy

2019. január 1.

Csodálatos illat, csodálatos szín, imádnivalóan nézett ki, és remek fürdőélmény volt....

Gyönyörűen narancssárgára festette a kádat, és a bőrömet - előbbivel megküzdöttem, utóbbi csak a másnapi zuhanyzásnál jött le, hiába zuhanyoztam fürdés után is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Fruzsci

2017. október 24.

Nagyon tetszik a kinézete, viszont én egy fűszeres, őszi illatra számítottam. Ehelyett elég citrusos illata van! Vízben feloldódva szép narancssárga lesz, semmi extra, egyszer kipróbálós!:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

namii

2017. január 14.

Az illata csodás, vízbe téve narancssárga lesz, semmi különös. Nem volt nagyszám de nagyon édes formája volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.