Lush

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Genever, Módosítva: 2018. június 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Lila eső, lila eső... Ha eleged van a szomorúságból, a méregből vagy a fásultságból, fürdőzz a melengető és serkentő szegfűszegolajban és feketeborsolajban. A lágy murumuruvaj és sheavaj örvénylik a kádban, míg a friss borsmentaolaj frissít és lágyít, hogy újra táncolhass az esőben."

Candush

2018. május 23.

Nehéz választás volt, végül ezt a lila csodát hoztam haza. Viszonylag nagy habot képez, a bőrt jól hidratálja és hosszan tartó selymes érzetet nyújt. Ami miatt nagy meglepetés és szerelem, hogy brutálisan élénk szinte vibráló lila színt ad a víznek ami káprázatossá, élménytelivé varázsolja a fürdőzést. Mindenkinek ajánlom aki szereti a különleges és tipikus Lush élményt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Laureth-4
Tisztítószerek: Lauryl Betaine, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Mentha Piperita (Peppermint) Oil
Színezékek: CI 45410, CI 42090, Red 21 / CI 45380, Red 33 Lake / CI 17200

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.