Lush

Ár:   5450 Ft, 9550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 g, 250g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2017. április 9.

Ár:   5450 Ft, 9550 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A nyár könnyen tönkreteheti a hajat: az erős napfénytől a haj kiszáradhat, begöndörödhet, a szálak vége kettéválhat. Az R&B tele van lágyító és kondicionáló összetevőkkel: zabtejjel, olívaolajjal, kókuszolajjal, avokádóvajjal, jojobaolajjal és kandelilla viasszal. Amikor ezt a hidratálót ujjaiddal belesimítod a megszárított hajba, a hajszálak végébe, hajad puha és fényes lesz. Minden hajtípusnál segít a frizura kialakításakor is.

farkasdorii98

2020. július 13.

kicsit erős az illata, nekem tetszett végülis, viszont valahogy én sosem találtam el a megfelelő mennyiséget, nem ő az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

lushaholic

2020. június 1.

Én is mint sokak a teszter alapján ítélkezem: félig göndör hajam állandóan szomjazik, ez a balzsam csodálatosan megpuhítja hajmosás után az alapból csontszáraz végeket, isteni az illata, a mini teszter pedig tényleg iszonyatosan sokáig elég volt. Gondolkozom a megvásárlásán, ha majd vége a koronaszezonnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

Zsozsi20000118

2020. május 13.

Nagy kedvencemmé vált! Erős, szinte émelyítő illata van, de én imádom. Szerintem elég megosztó illat, érdemes a boltban megszagolni vásárlás előtt! Sokáig elég, nem kell belőle, csak egy nagyon kevés. Ki kell tapasztalni, mennyi a tökéletes mennyiség, amit még bevesz az ember haja, mert ha túl sokat tesz rá, akkor ragadós maradhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Mancsoska

2020. március 7.

Nekem sajnos nem vált be. Nagyon keveset használva is ragacsossá teszi, sőt, még ki is szárítja egy kicsit a hajamat. Próbáltam száraz hajra, nedves hajra, hajszárítás előtt, hagytam természetesen megszáradni, tényleg mindent megpróbáltam, de egyszerűen nem működik. Most hajmosás előtt használom maszk szerűen, mert nem akarom kidobni, de nem érzem, hogy bármilyen jó hatása lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

Nyussy

2020. február 24.

Nekem nagy kedvencem:) annyira de annyira puha a hajam tőle. Az is igaz, hogy a samponom ès hajbalzsamom is Lush, szilàrd vàltozat🥰.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

FReka

2020. február 20.

Fú,imádom ezt a krémet! Olyan isteni illata van hogy legszívesebben egész nap ezt szagolnám. 🥰 A hajamnak is jót tesz, szárítás és vasalás után szoktam egy kis mennyiséget eloszlatni a hajamon, hogy ne szálljon. Nem olyan mint egy hajolaj, fényt nem igazán ad, sőt magának a krémnek picit ilyen érdekes száraz tapintása van, de mégis szeretem, nem tudom lepontozni, pedig nekem nem nélkülözhetetlen a hajápolásomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

rokamokus

2020. február 2.

Nagyon sokáig elég egy tégely, vizes vagy száraz haj végére szoktam rakni egy keveset . Könnyen fésülhetővé teszi a hajat . Illata erős de engem nem zavar. Ha elfogy venni fogok még .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

LittleBaby

2019. október 3.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.Kb. 2 hónapja használom heti 2x vizes hajra.
Az illata nekem nem annyira jön be, számomra túl erős. De ez még hagyján, igazából a hajtöredezésem sem lett tőle kevesebb (ergo alig hidratál valamit).
Az én hajam eleve vékonyszálú, könnyen sérül, nagyon óvatosan kell vele bánnom. Hajszárítás előtt a vizes hajamra viszek fel egy nagyon keveset a hajvégekre (ha feljebb, hajközépre is teszek, akkor a hullámaim eltűnnek, szó szerint, pedig nem rakok rá sokat!). Így utána nem fog összetapadni és nem lesz ragacs érzés (de tényleg nagyon keveset kell felvinni).
Ha száraz hajra teszem, akkor nettó összetapadás és zsíros érzés. Szóval nekem ez a mindennapos felvitel nem jó, mert már a 2. alkalom után olyan, mintha csimbókos, zsíros hajvégem lenne.

Az árát tekintve megéri annak, akinek használ is a termék, mert elég lesz vagy egy évig.

Újravenni maximum akkor fogom, ha valami javulást érzékelek a hajam szerkezetén..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

mkdorina

2019. szeptember 27.

Megőrülök az illatáért! Természetesen pozitív értelemben! :D Korábban mintám volt belőle, ami után nem tudtam elfelejteni. Hónapokig ott volt a gondolataimban, hogy be kéne szerezni. Nem olyan rég egy nagyon kedves Krémmániástól vettem is egy 100 g-os kiszerelést, ami szerintem egy örökkévalóságig fog tartani. :D Derékig érő vékony szálú, dús hajam van, még is nagyon óvatosan kell bánnom vele. Nem túlzok, ha azt mondom a vizes hajamra kb.fél borsónyit viszek fel, alig veszek ki valamennyit a tégelyből. :D Így már nem is sokallom az árát! A hatásáról annyit tudok eddig mondani, hogy nagyon puha tőle a hajam, és szép csillogást ad neki :) Nem mondanám, hogy kiemelkedően jobb az eddigi hajápolóimhoz képest, de nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Lushlife

2019. szeptember 15.

IMADOM😍 Nagyon sokaig eleg es meses az illata amit meg napokkal kesobb is erzek a hajamon. Egy kis borsonyi mennyiseget szoktam hasznalni es a vizes hajvegeimbe belemaszirozni majd megszaritani es eszmeletlen jol taplal, nem neheziti el a hajam es nem hagy semmilyen ragacsos erzetet aki teheti az probalja ki! Ha szemezgettek vele de nem tudjatok eldonteni hogy kiadjatok ra ennyi penzt vagy sem kerjetek kis termekmintat a boltban en is igy probaltam ki es beleszerelmesedtem ebbe a termekbe 2 nap mulva mar mentem is vissza es vettem egy tegellyel😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Butter, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.