Lush

Ár:   5450 Ft, 9550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 g, 250g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2017. április 9.

Ár:   5450 Ft, 9550 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A nyár könnyen tönkreteheti a hajat: az erős napfénytől a haj kiszáradhat, begöndörödhet, a szálak vége kettéválhat. Az R&B tele van lágyító és kondicionáló összetevőkkel: zabtejjel, olívaolajjal, kókuszolajjal, avokádóvajjal, jojobaolajjal és kandelilla viasszal. Amikor ezt a hidratálót ujjaiddal belesimítod a megszárított hajba, a hajszálak végébe, hajad puha és fényes lesz. Minden hajtípusnál segít a frizura kialakításakor is.

Ár: 4000 ft , Eladó: Bella88
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta/foxpost
Ár: 5000 Ft. pk.-t tartalmazza , Eladó: kingaba
Állapot: új, kétszer próbált , Helyszín: Sátoraljaújhely, fizetés: utalás után postán maradóra
LittleBaby

2019. október 3.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.Kb. 2 hónapja használom heti 2x vizes hajra.
Az illata nekem nem annyira jön be, számomra túl erős. De ez még hagyján, igazából a hajtöredezésem sem lett tőle kevesebb (ergo alig hidratál valamit).
Az én hajam eleve vékonyszálú, könnyen sérül, nagyon óvatosan kell vele bánnom. Hajszárítás előtt a vizes hajamra viszek fel egy nagyon keveset a hajvégekre (ha feljebb, hajközépre is teszek, akkor a hullámaim eltűnnek, szó szerint, pedig nem rakok rá sokat!). Így utána nem fog összetapadni és nem lesz ragacs érzés (de tényleg nagyon keveset kell felvinni).
Ha száraz hajra teszem, akkor nettó összetapadás és zsíros érzés. Szóval nekem ez a mindennapos felvitel nem jó, mert már a 2. alkalom után olyan, mintha csimbókos, zsíros hajvégem lenne.

Az árát tekintve megéri annak, akinek használ is a termék, mert elég lesz vagy egy évig.

Újravenni maximum akkor fogom, ha valami javulást érzékelek a hajam szerkezetén..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

mkdorina

2019. szeptember 27.

Megőrülök az illatáért! Természetesen pozitív értelemben! :D Korábban mintám volt belőle, ami után nem tudtam elfelejteni. Hónapokig ott volt a gondolataimban, hogy be kéne szerezni. Nem olyan rég egy nagyon kedves Krémmániástól vettem is egy 100 g-os kiszerelést, ami szerintem egy örökkévalóságig fog tartani. :D Derékig érő vékony szálú, dús hajam van, még is nagyon óvatosan kell bánnom vele. Nem túlzok, ha azt mondom a vizes hajamra kb.fél borsónyit viszek fel, alig veszek ki valamennyit a tégelyből. :D Így már nem is sokallom az árát! A hatásáról annyit tudok eddig mondani, hogy nagyon puha tőle a hajam, és szép csillogást ad neki :) Nem mondanám, hogy kiemelkedően jobb az eddigi hajápolóimhoz képest, de nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Lushlife

2019. szeptember 15.

IMADOM😍 Nagyon sokaig eleg es meses az illata amit meg napokkal kesobb is erzek a hajamon. Egy kis borsonyi mennyiseget szoktam hasznalni es a vizes hajvegeimbe belemaszirozni majd megszaritani es eszmeletlen jol taplal, nem neheziti el a hajam es nem hagy semmilyen ragacsos erzetet aki teheti az probalja ki! Ha szemezgettek vele de nem tudjatok eldonteni hogy kiadjatok ra ennyi penzt vagy sem kerjetek kis termekmintat a boltban en is igy probaltam ki es beleszerelmesedtem ebbe a termekbe 2 nap mulva mar mentem is vissza es vettem egy tegellyel😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Ann S

2019. augusztus 28.

Nagyon puha és könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Keveset kell belőle használni. Nekem teljes szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

sixunderground

2019. augusztus 25.

Undorito szaga van es nekem csak meginkabb kiszaritotta a hajam. Kb a nyolcvaneves nagymamaknak van ilyen olcso jazminszaga, mint amit ez produkal :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Uhsen

2019. augusztus 24.

Egy barátnőm haján találkoztam vele először. És elsőre magával ragadott az illata. Elhatároztam, főleg az itteni vélemények után, hogy nekem is kell. Valahogy rajtam nem olyan illata van, mint rajta, de azért szeretem és nagyon jó, hogy napok múltán is érzem. Viszont a hatása nálam nem vált be. Nem lesz puhább és még picit össze is tapasztja a hajam. Az árával is megbékéltem volna, ha a kívánt hatást hozza. De le kellett cserélnem egy ötöd annyiba kerülő, ugyanúgy finom illatú, ám de számomra jóval hatásosabb termékre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

adamkrisztina

2019. augusztus 24.

Az itteni értékelések miatt vettem meg. Elhatároztam megpróbálom a szilikon mentességet ez az első termék amit megvettem. Vizes és száraz hajra egyaránt használom. Nagyon kevés elég belőle, nem nehezíti el a hajat. Minden nap használom egyenlőre szerelem. Puha könnyen fésülhető haj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

dlms.trk

2019. augusztus 24.

Ez az illat engem megbabonázott.. Egyszerűen imádom.
Ha másra nem is lenne jó, parfümnek el kenném.
Nem vészesen száraz a hajam, nem töredezik, viszont sok, sőt rengeteg, kissé hullámos, hát középig érő.
Nekem tökéletesen működik száraz hajon és nedvesen egyaránt.
Pikkpakk beszívja a hajam, nem ragad, nem áll össze zsír csimbókokba tőle.
A mennyiséget el kell találni, inkább ketté szedem a hajam és éppen hogy megsimogatom vele először az egyik részt, aztán ha nem elég, veszek mellé egy picit a másik részre.
De tényleg csak leheletnyit.
Nagyon kedvelem, szép fényes, puha és jó illatú tőle a hajam, kíváncsi leszek meddig 🤭
Addig pedig megy a nagybetűs IGEN

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Ez az illat engem megbabonázott.. Egyszerűen imádom.
Ha másra nem is lenne jó, parfümnek el kenném.
Nekem tökéletesen működik száraz hajon és nedvesen egyaránt.
Pikkpakk beszívja a hajam, nem ragad, nem áll össze zsír csimbókokba tőle.
De tényleg csak leheletnyit.
Addig pedig megy a nagybetűs IGEN

drde96

2019. július 10.

Az erős (de finom) illata napokig érezhető a hajban, árban is elfogadható, nekem az egyetlen problémám az volt vele, hogy ha nemcsak egy nagyon pici mennyiséget viszek fel a hajra, akkor ragacsos lesz tőle a hajam és olyan mintha 4 napja mostam volna hajat, ezért erre oda kell figyelni, de egyébként minden egyebet nyújt, amit a termékleírás tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Lor

2019. június 27.

A minta, amit kaptam a boltban, meggyőzött, be is szereztem a normál kiszerelést, ami szerintem rettentően sokáig elég lesz nekem. Az illata friss és erős, valóban nem szabad sokat tenni a nedves hajra, mert száradás után is olyan, mintha zsíros lenne, emiatt én száraz hajra meg sem próbáltam felkenni. A hatásosságáról azért nem tudok egyértelműen nyilatkozni, mert amióta a Tangle Teezer kefét használom, azóta szinte nincs töredezett hajvégem (előtte nem kevés volt). Szintén november óta használom, elégedett vagyok vele, ugyan csodát nem tesz, ezért és az ára miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Butter, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.