Lush

Ár:   5450 Ft, 9550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 g, 250g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2017. április 9.

Ár:   5450 Ft, 9550 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A nyár könnyen tönkreteheti a hajat: az erős napfénytől a haj kiszáradhat, begöndörödhet, a szálak vége kettéválhat. Az R&B tele van lágyító és kondicionáló összetevőkkel: zabtejjel, olívaolajjal, kókuszolajjal, avokádóvajjal, jojobaolajjal és kandelilla viasszal. Amikor ezt a hidratálót ujjaiddal belesimítod a megszárított hajba, a hajszálak végébe, hajad puha és fényes lesz. Minden hajtípusnál segít a frizura kialakításakor is.

skincarebyd

2021. április 28.

Nekem évek óta a hajápolási rutinom része, még vizes hajra szoktam felvinni hajszárítás előtt közvetlenül. Azon kívül, hogy napokig érződik a hajamon az illat (szerintem nagyon különleges), szépen hidratálja is a hajvégeket. Én általában nem szoktam a teljes hosszra, fejbőrre meg sosem használtam még. Nagyon sűrű állagú krém, kifejezetten kevés kell belőle. A kisebb kiszerelés is nagyon sokáig elég emiatt. Az illatát muszáj mégegyszer megemlítenem, mert tényleg elképesztő különleges és finom, egyáltalán nem szokványos. Én jó szívvel ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 28.

helgailles

2021. április 6.

Nekem tulajdonképpen semmit a világon nem használt. Lush samponnal és balzsammal használtam együtt minden hajmosás után. Egy egész tégelyt elhasználtam, de semmi eredménye nem volt. A hajam extrém száraz maradt a használata mellett is, és brutálisan széttört.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

liviccci

2020. október 29.

En nagyon szeretem, puhabb lesz tole a hajam, nagyon keves kell belole, mert maskepp zsiros lesz tole a hajam. Az illatat imadom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

cattitude

2020. október 5.

semmi extra szerintem ez a hajvégápoló, mintát kaptam belőle, de nem hinném, hogy valaha is meg fogom venni teljes kiszerelésben, ugyanazt tudja, mint más olajos hajvégápolók, legyen az bolti vagy otthon kutyult. az illata nekem tök átlagos, amiatt se érzem, hogy meg kéne venni nagy tégelyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

anyyyca

2020. augusztus 16.

Ez a hajvégápoló szerelem lett első használat után. Este megmostam a hajam szintén Lush szappannal, majd ugyanezen márka hajkondícionáló szappanját használtam, ezt pedig törölköző száraz hajvégeimre kentem. Nyár lévén nedves hajjal mentem aludni, és reggel ledöbbentem. Alap esetben ha nem szárítom meg a hajam lefekvés előtt, akkor irtó csúnya, száraz, sprőd kócos reggel, sehogyan sem áll.. Ezúttal azonban "beachy waves" hullámos lett, csillogó és puha!!! Nem akartam hinni a szememnek! Nekem az illata is tetszik! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

barbusus93

2020. július 24.

Közel 1 év használat után írom véleményem. Első illatra szerelem volt, mikor a Lush boltban megmutatta az eladó csajszi a hajamon. Ráadásul másnap is lehet érezni, valamint jól hidratálja a hajam és puha lesz. Hajmosás után szoktam felvinni egy kevés mennyiséget szóval egy kis doboz is nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

farkasdorii98

2020. július 13.

kicsit erős az illata, nekem tetszett végülis, viszont valahogy én sosem találtam el a megfelelő mennyiséget, nem ő az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

lushaholic

2020. június 1.

Én is mint sokak a teszter alapján ítélkezem: félig göndör hajam állandóan szomjazik, ez a balzsam csodálatosan megpuhítja hajmosás után az alapból csontszáraz végeket, isteni az illata, a mini teszter pedig tényleg iszonyatosan sokáig elég volt. Gondolkozom a megvásárlásán, ha majd vége a koronaszezonnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

Zsozsi20000118

2020. május 13.

Nagy kedvencemmé vált! Erős, szinte émelyítő illata van, de én imádom. Szerintem elég megosztó illat, érdemes a boltban megszagolni vásárlás előtt! Sokáig elég, nem kell belőle, csak egy nagyon kevés. Ki kell tapasztalni, mennyi a tökéletes mennyiség, amit még bevesz az ember haja, mert ha túl sokat tesz rá, akkor ragadós maradhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Mancsoska

2020. március 7.

Nekem sajnos nem vált be. Nagyon keveset használva is ragacsossá teszi, sőt, még ki is szárítja egy kicsit a hajamat. Próbáltam száraz hajra, nedves hajra, hajszárítás előtt, hagytam természetesen megszáradni, tényleg mindent megpróbáltam, de egyszerűen nem működik. Most hajmosás előtt használom maszk szerűen, mert nem akarom kidobni, de nem érzem, hogy bármilyen jó hatása lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Butter, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.