Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

2014-es limitált karácsonyi kiadás

"Ez a sziporkázó, rénszarvasmintás, erdei gyümölcsös szappan szárított vörös áfonya főzetével készül. A lélekvidító és tisztító hatású bergamottolaj összefog a nyugtató és tonizáló ciprussal, hogy egyesült erővel felfrissítsenek, kényeztessenek és felkészítsenek a karácsonyi rohamra."

saladhunter

2017. február 22.

Nagyon finom egyáltalán nem erőteljes számomra bekateroizálhatatlan tipikusan karácsonyi illata van. Finom gyümölcsös kicsit boros? :D mindegy mindenesetre nekem nagyon bejött. Nem szárít! úgy hogy nincs az az érzés fürdés után mintha húzódna össze a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

brigitta001

2016. november 18.

Régi kedvenc. A karácsony limitált kiadás része. Gyümölcsös, édeskés illata van, a bőrömet kifejezetten szereti. A januári leértékelésen rendszeresen beszerzem. Érdessége, hogy minden évben más a színe. Tavaly előtt bordó, tavaly lila, idén kék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

viewxy

2016. január 29.

Gyümölcsösrágó illata van, kellemes édes, gyerektusfürdős illat, egy kicsit mégis komolyabb, összetettebb. Kicsit jobban habzik, mint azok a Lush szappanok, amiket eddig használtam. A hatása jó, de nem kiemelkedő, teszi amit egy szappannak kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

candus

2015. december 29.

Nagyon jó szappan, krémes a habja, isteni az illata. Viszont szerintem sokkal gyorsabban fogy, mint egy Dove szappan, így viszont ár-érték arányában nézve nekem sajnos drága. Egyszer jó volt kipróbálni azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

zsazsa

2014. december 4.

Finom gyümölcsös illata van! Cukik rajta a rénszarvasok, tetszik az ezüst szín hozzá, szép maga a szappan! Az eladó lány felhívta a figyelmem rá, hogy olyan az illata, mint a Comforter habfürdőnek és tényleg! Nem szárít, bár ezután is el tudja viselni a bőröm a testápolót, de hozzá tenném, hogy nekem ilyenkor nagyon száraz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Nem szabványos INCI név. Szárított vörös áfonyából nyert kivonat.

További info a LUSH oldalán.

Sorbitol h 1 1

Nem szabványos INCI név. A feketeribizlli rügyeiből nyert kivonat, melyet a Lush termékekben illatanyagként használnak.

További info a LUSH oldalán.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: fénylő málnaszínű csillám.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.