Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   165g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: julijasz, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   165g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A szerelem vak...ami elég nagy kár, mert ez a triplán rózsás, sárgarózsa-szirmokból, rózsakivonatból és rózsaolajból készített fürdőbomba elbűvölő látvány. Ahogy elpezseg a külső réteg, szicíliai citrom- és muskátliolajokkal illatosított csodás szirmok lepik el a fürdőkádat."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

draculina

2018. március 24.

A napokban használtam el egyet és nagyon jó illata van! Szerencsére a kádat nem fogta meg, de a bőrömet igen (de hamar lekopott).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

namii

2017. május 8.

Az egyik kedvenc Lushos fürdőgolyóm. :)
Gyönyörű szín, csodás illat..kár hogy szezonális. Az elsőt a párommal használtam el, de azóta vettem mégegyet csak magamnak. Az asztalomon tárolom és belengi a szobát a csodás illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

Az egyik kedvenc Lushos fürdőgolyóm. :)

Vanda234

2017. február 19.

Nagyon fincsi illata volt szépen oldódott szép színű lett. Es a rózsak fenomenálisak ❤😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

nemesfalvi.adel

2017. február 16.

Kellemes, intenzív rózsa illatú fürdőbomba ez, ami sajnos nem marad a víz felszínén (az alámerülős fajta), és gyorsan elpezseg, de nagyon szép rózsaszínre festi a vizet és extra cukik a közepéből előtűnő rózsaszirmok. Igazi kis cuki kényeztetés :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

pcsillu

2017. február 15.

Én nagyon izgatottan vettem meg a terméket miután olvastam róla, de őszintén nem olyan nagy szám. Az illata nagyon kellemes, gyönyörű szép színű lesz tőle a víz, ezt elismerem. De alapvetően nem hidratálja túlzottan a bőrt ( kb egyáltalán) és a rózsaszirmok sajna nagyon kis bénára sikeredtek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 15.

julijasz

2017. február 10.

Kijelenthetem, hogy ez a kedvenc fürdőbombám a Lushtól. Ennyire finom, rózsaillatú termékhez még nem volt szerencsém, a vizet nagyon szép rózsaszínre színezi, és igazi rózsaszirmok is vannak benne. Az illata az egész szobát betölti, úgyhogy rögtön be is szereztem belőle utánpótlást, annyira jó. Kár, hogy limitált kiadás, legszívesebben csak ezt használnám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Hidratálók: Propylene Glycol

Nem szabványos INCI név. Csillám féle.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)