Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Norih, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

"Kész boldogság ezzel a pompás, nyugtató hatású, friss arcpakolással kényeztetni a bőröd. Egyszerű keverék kaolinnal, kalaminnal és török rózsaolajjal, mely finoman nyugtat és helyreállítja a bőr egyensúlyát. Áraszd el arcod a rózsák varázslatával – a tisztító hatású kalamin és kaolin gyengéden eltávolítja a szennyeződéseket, a pompás rózsaolaj pedig táplálja és tonizálja az arcbőrt. Az arcpakolást bőséges mennyiségben vidd fel a bőrödre, majd relaxálj 10-15 percig. Ezalatt az összetevők elvégzik feladatukat, és jöhet is az öblítés. Amikor lemosod a pakolást, azt fogod tapasztalni, hogy a bőröd nyugodt és matt fényű lett, mintha csak megpuszilt volna egy nyíló rózsa."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

cattitude

2022. március 28.

nagyon finom rózsás az illata, amúgy meg elég átlagos hatású, én nem nagyon vettem észre, hogy különösebben tisztítaná a pórusaim. akinek szárazabb a bőre, annak lehet jobban bejönne. könnyen kenhető, nem szárad 3 perc alatt csontra, szívesen elhasználom, mert jó érzés használni, de vannak ennél sokkal jobb agyagos maszkjaim is. az illat miatt kapja a 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 28.

Lilla16

2021. augusztus 22.

Kellemes az állaga, az illata is tetszik és a hatása sem rossz. Egy gondom van vele, marad egy nagyon nehezen lemosható, morzsálódó réteg utána. Egy másik lush arclemosónál tapasztaltam már ugyanezt, valószínűleg a kaolintól lehet. Egyébként a termékminta nekem 4 alkalomra elég volt, úgyhogy a teljes kiszerelés nálam biztosan megromlana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

noname01

2021. április 21.

Kis self-care estékhez nagyon kellemes az illata,színe és állaga miatt ám nekem a lelkem simogatásánál többet nem tesz, sőt még szárítja is a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 21.

annabanana

2021. április 20.

Igazi klasszikus rózsaillatú, nagyon krémes és lágy, könnyen kenhető arcpakolás. Szerintem ez tökéletes ajándékba vagy első próbának, valószínűleg tetszeni fog. Viszont olyan extrán odavágós jótékony hatását sem éreztem, a pirosságomat sajnos nem csökkentette, bár szerencsére komoly bőrproblémám sincs. Elégedett vagyok vele, de nem ájultam el tőle.

UPDATE: Ilyen parfümös, illóolajos kencét többet biztos nem kennék az arcomra, hiába a sok jótékony összetevő. A Lush többi termékével is ez a problémám, teljesen felesleges ez a sok illatanyag, pedig a cég környezetbarát szemlélet nagyon közel áll a szívemhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

bea.letenyei

2021. március 12.

Az illatát egyszerűen imádom. Nekem nagyon selymes és puha marad utána a bőröm. Az összes lush pakolást próbáltam, de nekem csak ez vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

Colette221

2021. február 11.

Isteni illata van, “cuki” rózsaszín színnel. viszonylag gyorsan megszárad. Nem szárította ki a bőröm. Hűtőben kell tárolni és könnyű volt lemosni. Sajnálom, hogy csak egy hónapig jó, de legalább nem pakolták tele tartósítókkal...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

MaFa

2020. október 12.

Kellemes az illata, jól eldolgozható. Használat után szárítja a bőrömet, szóval muszáj utána hidratálót használnom. Az zavar a legjobban, hogy csak egy hónapig őrzi meg a szavatosságát és hűtőben kell tárolni a friss összetevők miatt. Így sokszor elfelejtem sajnos és muszáj vagyok egy hónap alatt elhasználni a teljes tégellyel. Emiatt nem feltétlen fogom újra vásárolni. Egyébként nem rossz. Nyugtatja a bőrt és friss érzetet kölcsönöz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

MaDalma

2020. október 12.

Zsírosabb bőrterületekre nem ajánlom, egyébként nagyon jó illata és állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

Zsírosabb bőrterületekre nem ajánlom, egyébként nagyon jó illata és állaga van.

Marcipancica

2020. május 25.

Nagyon szeretem, finom az illata, és tényleg hatásosan nyugtatja az arcbőrt. Főleg télen használom, mikor érzékenyebb a bőröm, érdemes figyelni a lejáratra, hűtőben kell tartani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

tamarakr

2020. április 14.

Foleg nyaron ez az elsoszamu arcpakolas, amit hasznalok. A rozsas illatat nagyon szeretem, a boromet pedig szepen rendbe tudja tenni. Hasznalat utan sokkal frissebbnek, szebbnek erzem es latom a boromet, a helyenkent elofordulo pirossagot is szepen leviszi. Nem mindig van nalam keszleten, leginkabb a Brazened Honey arcpakolassal felvaltva szoktam hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Kaolin 0 0