Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Norih, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

"Kész boldogság ezzel a pompás, nyugtató hatású, friss arcpakolással kényeztetni a bőröd. Egyszerű keverék kaolinnal, kalaminnal és török rózsaolajjal, mely finoman nyugtat és helyreállítja a bőr egyensúlyát. Áraszd el arcod a rózsák varázslatával – a tisztító hatású kalamin és kaolin gyengéden eltávolítja a szennyeződéseket, a pompás rózsaolaj pedig táplálja és tonizálja az arcbőrt. Az arcpakolást bőséges mennyiségben vidd fel a bőrödre, majd relaxálj 10-15 percig. Ezalatt az összetevők elvégzik feladatukat, és jöhet is az öblítés. Amikor lemosod a pakolást, azt fogod tapasztalni, hogy a bőröd nyugodt és matt fényű lett, mintha csak megpuszilt volna egy nyíló rózsa."

angelikabalazs

2020. február 27.

Nem az első friss arcpakolásom tőlük, amit kipróbálok, de eddig ez a kedvencem! Nem szeretem a rózsa illatú termékeket, de ennek nagyon kellemes az illata. Én heti 2x használom a The ordinary 30% AHA 2% BHA hámlasztóm után. Megnyugtatja a bőröm, extra puhának és tisztának érzem a bőröm ezen kombó után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

Lina14

2020. február 9.

Nagyon gyorsan megszárad a többi agyagmaszkjaimhoz képest. Az illata finom, gyorsan megszárad, viszont kicsit leszedhetetelen amikor megkövül. Mivel friss maszk, nagyon gyorsan el kell használni, így nem hiszem, hogy veni fogok a közeljövőben. Ettől függetlenül egy használat után lehet látni a különbséget, leviszi a pattanásokat és kisimítja az arcbőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

KataMayaNagy

2020. január 25.

szinte mindig erre cserélem be az 5 üres tégelyt, puha, hidratált utána a bőröm, kellemes rózsás illata van, mindig van egy tégely a hűtőben ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Fannci07

2019. október 26.

Rómában vettem ezt a terméket, úgyhogy ez a rózsás illat mindig arra a szuper nyaralásra emlékeztet:) Az állagán kicsit meglepődtem, azt hittem krémesebb lesz, de így is tökéletesen fel lehet vinni az arcra. Lemosni kicsit nehezebb, ezért kap 4*-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Nicy011

2019. szeptember 27.

Az üzletben az aromaterápiának is megfelelő illata miatt gondoltam úgy, hogy kipróbálom. A minta 3-4 használatra volt elég. Valahol olvastam, hogy nem szabad túl sokáig a bőrön hagyni. Első alkalommal sokáig fenthagytam, ugyanaz történt, mint amikor saját magam készítettem pakolást. Túlságosan megkötött, nehéz volt lemosni, és kicsit szárította a bőröm, mert az összes zsíradékot magába szívta. Ez az összetevő miatt van, ha valakinek nem tetszik ez a hatás, mossa le előbb. Érdemes utána egy krémet használni. Tartanék belőle szívesen itthon, már csak az illata miatt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

darbarad

2019. szeptember 7.

A Lush friss arcpakolásaira csak akkor csapok le, ha összegyűlik az 5 tégelyem, így normál értelemben "venni" nem szoktam őket. Leginkább azért, mert úgyis mindig gyűlnek a tégelyek, valamint a rövid szavatosság miatt legtöbbször rámromlik az arcpakolás fele. Mivel a hűtőben kell tartani és így nem csapja ki a szemem napi szinten, sokszor teljesen elfelejtem, hogy egyáltalán van. Na, de az egyik kedvencem a rosy cheeks, szuper bőrnyugtató és hidratáló pakolás. Szeretem a testes állagát, a gyönyörű színét, még az illatát is, pedig a rózsás dolgokért általában nem rajongok. Fontosabb találkozók, bulik előtt nagyon szeretem használni, de egy görbe este után is jó szolgálatot tesz. Extra kényeztetésnek tökéletes, de nem hiszem, hogy valaha ténylegesen meg fogom vásárolni, csak a tégelyes rendszerrel tervezem kiváltani a jövőben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

bebimosomedve

2019. augusztus 12.

Gondoltam ki probálom ezt a kis maszkot úgyis eljött a hónapnak az az ideje és problémásabb volt a bőröm. Konkrétan rendbe rakta az arcom heti két használattal. Az illata klasszikus rózsa de az üzletben úgyis megszagoltatják veled legtöbb esetben. Újra venni nem tudom, hogy fogom-e hiszen mindig váltogatom az arcmaszkjaimat de jó esély van rá hogy még haza jön velem megint. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Lanie

2019. május 25.

Nagyon kellemes pakolás, a Lush többijéhez képest nagyon könnyen felvihető, csodálatos nem tolakodó rózsa illatú, krémes textúrájú termék, őt is biztosan kipróbálnám nagyobb verzióban, mert felkeltette az érdeklődésemet a minta, ami nem mellékesen az én kicsi fejemre elég sok alkalomra elég volt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

VGaba

2019. március 26.

Jó állag, szép szín :), könnyű felvinni és könnyű lemosni. Egyáltalán nem csípi a bőrömet, mint néhány más arcpakolás. A bőrpírt eltünteti és nekem a pórusaimon is segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Lorna

2019. január 1.

Finom rózsás illata van egy kis fűszeres beütéssel. Nem imádom az illatát, de egész megkedveltem a végére. Eléggé hajlamos érzékenykedni a bőröm, úgyhogy kicsit féltve álltam neki Lush arcmaszkozni, a tipikus illatmentes gyógyszertári krémekről átállva, de nem lett semmi különösebb bajom. Nem irritált vagy ilyesmi. Felszívja a felesleges zsírt, néha arcmosásra is használtam, ha nagyon lusta voltam. Én nem várok el sok mindent arcpakolástól csak egy kis kényeztetést, lemenést alfába, megjjeszteni a családtagokat vele ilyesmit.
Arra jó volt.
Nem tudom újravenném-e. Még sok Lush arcpakolás van amit nem próbáltam. Táján egyszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Arra jó volt.

Kaolin 0 0