Lush

Ár:   3890 Ft és 7190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   330 g és 665 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: judit.nemes1028, az összetevőket feltöltötte: Annabanna, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Ár:   3890 Ft és 7190 Ft
Kiszerelés:   330 g és 665 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"..tengeri só tartalmú, radírozó tusfürdő, mely segít eltávolítani az elhalt hámsejteket, és új életre pezsdíti a bőröd. Tartósítószermentes, 60% tengeri sóval készült szuperdörzsi bőrradír. A tengeri só gazdag nátriumban, magnéziumban és egyéb ásványi anyagokban, melyek a tengervízben is megtalálhatók. Ezek az ásványi anyagok segítenek fenntartani a vízháztartás egyensúlyát, ami az egészséges életfolyamatokhoz nélkülözhetetlen. Úgy működnek, hogy bizonyos kémiai anyagokat kivonnak a sejtekből, másokat bejuttatnak oda, vagyis tényleg létfontosságúak a szervezet számára. A Rub Rub Rub egy adag friss citromlevet is tartalmaz, ami természetesen tisztává, élénkké és fénylővé teszi a bőrt. A tusfürdőben levő narancsvirág kivonat extra adag energiával, a mimózaszirmok pedig trópusi illattal árasztják el bőrödet."

Tinkatinka

2020. február 13.

Atópiás ekcémás bőröm normál állapotának fenntartója és védelmezője. Ha nincs itthon venni kell. Ha csak erre a termékre tudnék 5-öst adni, már akkor is hálás lennék a Lush-nak, hogy valami hasznosat alkottak.
Az első időkben kicsit bosszús voltam, amiért szárítja a bőröm, de nekem is, akinek annyit kell foglalkoznia a testápolással, hogy már elmondhatatlanul unom, be kellett látnom, hogy a tusfürdő tisztításra való, a testápoló pedig hidratálásra.
Mint minden Lush termék árát, ezt is lehet kritizálni, de senki nem kényszerít a környezet barát, fenntartható kozmetikumok megvásárlására. Ez a te egyéni döntésed, és nyugodtan vásárolhatsz ugyanilyen áron sokkal kevésbé fenntartható, és abszolút nem környezetbarát kozmetikai terméket. Fontos neked a környezetvédelem? Ha válasz igen, kicsinyes dolog az árán siránkozni. Sajnos most még meg kell fizetni az árát. Ha nem hiszel benne, hogy számít a döntésed ne vásárolj a Lush-ban, vagy más kisebb, helyi érdekű manufaktúrákban.
Direkt használom a hit szót. Én hiszek abban, hogy az egyén döntése számít, de tudom, hogy a tények nem támasztják alá. Ha nem hiszel benne ott vásárolsz, ahol akarsz, és semmi azonnali következménye nem lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

violakulcsar

2019. augusztus 12.

Hajmosásra nekem tökéletesen bevált vékonyszálú, könnyen lelapuló hosszú hajra. Kétszer megmosom egy sima samponnal, ami erősebben eltávolítja a szennyeződéseket aztán használom ezt a Lush terméket. Csodás dúsító hatása van, finom illata lesz tőle a hajamnak. Az ára borzasztó, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

SimonHajni

2019. július 11.

Nagyon kellemes friss illata van, és gyönyörűen radírozza a bőrt, nagyon puhává varázsolja. Én ugyan nem használom minden nap, kb hetente 2x, főleg borotválkozás előtt, hogy minél simább legyen a végeredmény, és ne legyenek begyulladt szőrszálak, így nekem nagyon nagyon sokáig elég.
Problémás bőrűeknek a hátával is csodát művelhet szerintem, érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Problémás bőrűeknek a hátával is csodát művelhet szerintem, érdemes kipróbálni!

drde96

2019. július 10.

Kellemes, hűsítő érzetet ad és nem annyira durva a szemcséje sem. Az illata zuhanyzást/fürdést követően is érezhető egy ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Vikka12

2019. június 13.

Samponnak és tusfürdőnek használom, szinte mindig van otthon a legnagyobb kiszerelésből, mellette próbálkozom másokkal is, de eddig semmi se jött be ennyire. Az illata nagyon kellemes, virágos, friss.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

darbarad

2019. április 5.

Egyik kedvenc termékem, és nem csak a Lush készítményei közül. A friss illata, a textúrája, az állatkísérletektől mentes előállítása, a szuper hatása, na meg a kék színe miatt szinte már akkor újraveszem, ha azt látom, hogy el fog fogyni. Kétféleképpen szoktam használni, ha komolyabb radírozást szeretnék, akkor a még száraz bőrömön dörzsölöm el, ha viszont csak valami könnyedebbre vágyom, a nedves bőrömön használom tusfürdőként. Néha még a hajamat is megmosom vele, a só dúsító hatása miatt, de azt maximum 1 hónapban egyszer. Én nagyon sokat használok belőle, így a 330 g-s kb másfél hónapra elég, de most beszereztem a nagyobb kiszerelést, remélem az tovább húzza. Szuper radírozó hatása van, érdemes kipróbálni! (A Lush-nál szívesen adnak kis mintát a termékekből, vagy a boltban is ki lehet próbálni.) Sebektől, frissen borotvált bőrfelülettől távol tartandó!
A termék testvéreire sem árt vetni egy pillantást, nekem a limitált Mamma Mia jött be a leginkább, mert isteni az illata és az a rózsaszín árnyalat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Lushlife

2019. március 2.

Kedvenc termekeim kozott egyertelmuen benne van. Nagyon finoman radiroz es az illata isteni olyan picit viragos picit citrusos. Az elmenyt azis fokozza hogy kek szine van amitol meg szinesebb szagosabb lesz az egesz. Hasznalat utan is lehet erezni a boron az illatot ami az egeszben a kedvecem. Ja a lenyeget kihagytam hogy utanna a bor pihe puha lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Claire125

2018. december 27.

Havonta használom egy alapos testradírozásként. Teszik az illata és az állaga is. Utána mindenképpen ajánlom a testápoló használatát. A párom is szereti használni így mindenképpen megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

nekyra

2018. december 15.

Jó az illata, samponnak is és tusfürdőnek is szárít kicsit, pedig nem használok sokat. Alapvetően heti 1-2 használatra megfelelő, de folyamatosan nem tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

zsibritagnes

2018. december 10.

Elhasználtam egy tégellyel és imádtam. Szeretem, hogy nem kell külön tusfürdő, Az illata szuper és nagyon jól radíroz, és bár nagyon szerettem, nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.