Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   3890 Ft és 7190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   330 g és 665 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: judit.nemes1028, az összetevőket feltöltötte: Annabanna, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Ár:   3890 Ft és 7190 Ft
Kiszerelés:   330 g és 665 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"..tengeri só tartalmú, radírozó tusfürdő, mely segít eltávolítani az elhalt hámsejteket, és új életre pezsdíti a bőröd. Tartósítószermentes, 60% tengeri sóval készült szuperdörzsi bőrradír. A tengeri só gazdag nátriumban, magnéziumban és egyéb ásványi anyagokban, melyek a tengervízben is megtalálhatók. Ezek az ásványi anyagok segítenek fenntartani a vízháztartás egyensúlyát, ami az egészséges életfolyamatokhoz nélkülözhetetlen. Úgy működnek, hogy bizonyos kémiai anyagokat kivonnak a sejtekből, másokat bejuttatnak oda, vagyis tényleg létfontosságúak a szervezet számára. A Rub Rub Rub egy adag friss citromlevet is tartalmaz, ami természetesen tisztává, élénkké és fénylővé teszi a bőrt. A tusfürdőben levő narancsvirág kivonat extra adag energiával, a mimózaszirmok pedig trópusi illattal árasztják el bőrödet."

Vikka12

2019. június 13.

Samponnak és tusfürdőnek használom, szinte mindig van otthon a legnagyobb kiszerelésből, mellette próbálkozom másokkal is, de eddig semmi se jött be ennyire. Az illata nagyon kellemes, virágos, friss.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

darbarad

2019. április 5.

Egyik kedvenc termékem, és nem csak a Lush készítményei közül. A friss illata, a textúrája, az állatkísérletektől mentes előállítása, a szuper hatása, na meg a kék színe miatt szinte már akkor újraveszem, ha azt látom, hogy el fog fogyni. Kétféleképpen szoktam használni, ha komolyabb radírozást szeretnék, akkor a még száraz bőrömön dörzsölöm el, ha viszont csak valami könnyedebbre vágyom, a nedves bőrömön használom tusfürdőként. Néha még a hajamat is megmosom vele, a só dúsító hatása miatt, de azt maximum 1 hónapban egyszer. Én nagyon sokat használok belőle, így a 330 g-s kb másfél hónapra elég, de most beszereztem a nagyobb kiszerelést, remélem az tovább húzza. Szuper radírozó hatása van, érdemes kipróbálni! (A Lush-nál szívesen adnak kis mintát a termékekből, vagy a boltban is ki lehet próbálni.) Sebektől, frissen borotvált bőrfelülettől távol tartandó!
A termék testvéreire sem árt vetni egy pillantást, nekem a limitált Mamma Mia jött be a leginkább, mert isteni az illata és az a rózsaszín árnyalat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Lushlife

2019. március 2.

Kedvenc termekeim kozott egyertelmuen benne van. Nagyon finoman radiroz es az illata isteni olyan picit viragos picit citrusos. Az elmenyt azis fokozza hogy kek szine van amitol meg szinesebb szagosabb lesz az egesz. Hasznalat utan is lehet erezni a boron az illatot ami az egeszben a kedvecem. Ja a lenyeget kihagytam hogy utanna a bor pihe puha lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Claire125

2018. december 27.

Havonta használom egy alapos testradírozásként. Teszik az illata és az állaga is. Utána mindenképpen ajánlom a testápoló használatát. A párom is szereti használni így mindenképpen megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

nekyra

2018. december 15.

Jó az illata, samponnak is és tusfürdőnek is szárít kicsit, pedig nem használok sokat. Alapvetően heti 1-2 használatra megfelelő, de folyamatosan nem tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

zsibritagnes

2018. december 10.

Elhasználtam egy tégellyel és imádtam. Szeretem, hogy nem kell külön tusfürdő, Az illata szuper és nagyon jól radíroz, és bár nagyon szerettem, nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Tamikaa

2018. december 6.

Nekem nagyon bevált, imádom az illatát, univerzális, tusfürdő és testradír egyben, szeretem a Lush termékeit :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

babyface

2018. november 15.

sajnos elkerülte a figylemem, hogy ez egy radírozó TUSFÜRDŐ tehát dörzsi után lemosáskor tusiként viselkedik. :) egyébként az illatát imádom igazi friss, citrusos kicsit virágos tipik Lush illat. én leginkább száraz-enyhén nedves bőrön használom így a só szemcsék nem olvadnak el és kellően durva a radírozás (én ezt szeretem) lemosáskor habzik és pihepuha a bőr tőle nem szükséges másik tusfürdő használata. :) legközelebb azért megpróbálok odafigyelni és rendes testradírt venni. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Hanna27

2018. október 29.

Barátom nevében nyilatkozok róla, ajándékba vettem neki, nagyon megszerette, eltűntek az aknék a hátáról rendszeres használata során, valamint, samponként is
pozitív benyomást tett. Dúsíti a haját és alaposan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

pozitív benyomást tett. Dúsíti a haját és alaposan tisztít.

Pacsi

2018. augusztus 30.

Az itteni vélemények miatt esett a valasztasom erre a csodálatos termékre. Már az üzletben nagyon kedvesek voltak az eladók, megmosták ezzel a kezem és azóta tudom hogy ez egy újravevős termék. Az első használat után érezhető hogy puhabb lett a bőröm illetve a labszaramon kevesebb a szőrbenövéseim ami szinten ennek koszonhető. Ajánlom mindenkinek szerintem ez egy igazi csodaszer. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.