Lush

Ár:   3890 Ft és 7190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   330 g és 665 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: judit.nemes1028, az összetevőket feltöltötte: Annabanna, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Ár:   3890 Ft és 7190 Ft
Kiszerelés:   330 g és 665 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"..tengeri só tartalmú, radírozó tusfürdő, mely segít eltávolítani az elhalt hámsejteket, és új életre pezsdíti a bőröd. Tartósítószermentes, 60% tengeri sóval készült szuperdörzsi bőrradír. A tengeri só gazdag nátriumban, magnéziumban és egyéb ásványi anyagokban, melyek a tengervízben is megtalálhatók. Ezek az ásványi anyagok segítenek fenntartani a vízháztartás egyensúlyát, ami az egészséges életfolyamatokhoz nélkülözhetetlen. Úgy működnek, hogy bizonyos kémiai anyagokat kivonnak a sejtekből, másokat bejuttatnak oda, vagyis tényleg létfontosságúak a szervezet számára. A Rub Rub Rub egy adag friss citromlevet is tartalmaz, ami természetesen tisztává, élénkké és fénylővé teszi a bőrt. A tusfürdőben levő narancsvirág kivonat extra adag energiával, a mimózaszirmok pedig trópusi illattal árasztják el bőrödet."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

19960308d

2022. április 17.

Imádom az illatát, a színét és a radírozó hatását is! Gyengéden radíroz, puha lesz tőle a bőröm és nem irritál és az illata is szuper tartós. Mindig újra vásárolom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

ramonav

2021. július 22.

Elhasználgattam, de semmi extra. Sem a hatása, sem az illata nem nyűgözött le. Az ár-érték arány nekem nem megfelelő, ennyi pénzért vannak ennél sokkal jobb termékek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

Denny

2021. március 25.

Ajándékba kaptam, és mikor mondták, hogy nem csak testre, de hajmosásra is lehet használni, nem akartam elhinni. Az illata tetszik, az állaga még annál is jobban. Imádtam benne pacsmagolni. Nagyon jól radíroz, puha lesz utána a bőröm, nem szárít egyáltalán. És jelentem hajmosásra is szuperül bevált! 4-5 napig nem is kellett utána hajat mosnom, sokkal kevésbé zsírosodott, ápolt, puha lett tőle (száraz hajam van amúgy) a hajam. Nekem kisebb kiszerelésem volt, talán 100 g-os, de még az is sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Black Fairy

2021. március 13.

Testre használom. Nagyon jól radiroz, bár kicsit erősebbre számítottam. Puha, hidratált lesz a bőröm tőle. Nagyon üde az illata, tökéletes tavaszra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

Pappetra99

2020. december 18.

Én heti 1x használom hajmosásra. Nagyon szépen letisztítja a fejbőrömet és felfrissíti a hajtöveimet.
Rendesen tisztít, nem marad semmi féle ragacsos érzet utána. Használatot követően puha selymes és nagyon jól fésülhetővé válik a hajam, nem mellesleg a hajtöveket is megemeli ezáltal dúsabbnak tűnik.
Párszor használtam testre is ott is rendesen tette a dolgát.
Ajánlani tudom mindenkinek, megéri befektetni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Párszor használtam testre is ott is rendesen tette a dolgát.
Ajánlani tudom mindenkinek, megéri befektetni rá.

Hajcie

2020. október 28.

A nyár slágere. Nagyon kedvelem az illatát, jól radíroz és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

A nyár slágere. Nagyon kedvelem az illatát, jól radíroz és nem szárít.

csengevarga

2020. október 6.

radiroztam is vele és hajat is mostam- bolti ajánlást követően. Finom illata van, és kellemes olajos érzetet hagy maga után, nem kellett extra hidrálás. Az árát tekintve azonban nem vagyok nagyon elpaffanva tőle, mert nem ígért többet mint amit adott, de az ára elképesztő :D jó- ez biztos az infláció miatt... bár nem hiszem, hogy újra fogom venni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

czkata

2020. szeptember 30.

Szuper testradírnak bizonyult, bár néha kellett hidratálnom mellé. A mínusz egy csillag pedig a túlárazás és az áltermészetesség miatt, ugyanis amiben parfümszármazék van, az nem lehet természetes, ez ennyire egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Tinkatinka

2020. február 13.

Atópiás ekcémás bőröm normál állapotának fenntartója és védelmezője. Ha nincs itthon venni kell. Ha csak erre a termékre tudnék 5-öst adni, már akkor is hálás lennék a Lush-nak, hogy valami hasznosat alkottak.
Az első időkben kicsit bosszús voltam, amiért szárítja a bőröm, de nekem is, akinek annyit kell foglalkoznia a testápolással, hogy már elmondhatatlanul unom, be kellett látnom, hogy a tusfürdő tisztításra való, a testápoló pedig hidratálásra.
Mint minden Lush termék árát, ezt is lehet kritizálni, de senki nem kényszerít a környezet barát, fenntartható kozmetikumok megvásárlására. Ez a te egyéni döntésed, és nyugodtan vásárolhatsz ugyanilyen áron sokkal kevésbé fenntartható, és abszolút nem környezetbarát kozmetikai terméket. Fontos neked a környezetvédelem? Ha válasz igen, kicsinyes dolog az árán siránkozni. Sajnos most még meg kell fizetni az árát. Ha nem hiszel benne, hogy számít a döntésed ne vásárolj a Lush-ban, vagy más kisebb, helyi érdekű manufaktúrákban.
Direkt használom a hit szót. Én hiszek abban, hogy az egyén döntése számít, de tudom, hogy a tények nem támasztják alá. Ha nem hiszel benne ott vásárolsz, ahol akarsz, és semmi azonnali következménye nem lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

violakulcsar

2019. augusztus 12.

Hajmosásra nekem tökéletesen bevált vékonyszálú, könnyen lelapuló hosszú hajra. Kétszer megmosom egy sima samponnal, ami erősebben eltávolítja a szennyeződéseket aztán használom ezt a Lush terméket. Csodás dúsító hatása van, finom illata lesz tőle a hajamnak. Az ára borzasztó, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.