Lush

Ár:   3890 Ft és 7190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   330 g és 665 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: judit.nemes1028, az összetevőket feltöltötte: Annabanna, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Ár:   3890 Ft és 7190 Ft
Kiszerelés:   330 g és 665 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"..tengeri só tartalmú, radírozó tusfürdő, mely segít eltávolítani az elhalt hámsejteket, és új életre pezsdíti a bőröd. Tartósítószermentes, 60% tengeri sóval készült szuperdörzsi bőrradír. A tengeri só gazdag nátriumban, magnéziumban és egyéb ásványi anyagokban, melyek a tengervízben is megtalálhatók. Ezek az ásványi anyagok segítenek fenntartani a vízháztartás egyensúlyát, ami az egészséges életfolyamatokhoz nélkülözhetetlen. Úgy működnek, hogy bizonyos kémiai anyagokat kivonnak a sejtekből, másokat bejuttatnak oda, vagyis tényleg létfontosságúak a szervezet számára. A Rub Rub Rub egy adag friss citromlevet is tartalmaz, ami természetesen tisztává, élénkké és fénylővé teszi a bőrt. A tusfürdőben levő narancsvirág kivonat extra adag energiával, a mimózaszirmok pedig trópusi illattal árasztják el bőrödet."

Ár: 4000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Készpénz, személyes átvétel bárhol Budapesten

Pappetra99

2020. december 18.

Én heti 1x használom hajmosásra. Nagyon szépen letisztítja a fejbőrömet és felfrissíti a hajtöveimet.
Rendesen tisztít, nem marad semmi féle ragacsos érzet utána. Használatot követően puha selymes és nagyon jól fésülhetővé válik a hajam, nem mellesleg a hajtöveket is megemeli ezáltal dúsabbnak tűnik.
Párszor használtam testre is ott is rendesen tette a dolgát.
Ajánlani tudom mindenkinek, megéri befektetni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 18.

Párszor használtam testre is ott is rendesen tette a dolgát.
Ajánlani tudom mindenkinek, megéri befektetni rá.

Hajcie

2020. október 28.

A nyár slágere. Nagyon kedvelem az illatát, jól radíroz és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

A nyár slágere. Nagyon kedvelem az illatát, jól radíroz és nem szárít.

csengevarga

2020. október 6.

radiroztam is vele és hajat is mostam- bolti ajánlást követően. Finom illata van, és kellemes olajos érzetet hagy maga után, nem kellett extra hidrálás. Az árát tekintve azonban nem vagyok nagyon elpaffanva tőle, mert nem ígért többet mint amit adott, de az ára elképesztő :D jó- ez biztos az infláció miatt... bár nem hiszem, hogy újra fogom venni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

czkata

2020. szeptember 30.

Szuper testradírnak bizonyult, bár néha kellett hidratálnom mellé. A mínusz egy csillag pedig a túlárazás és az áltermészetesség miatt, ugyanis amiben parfümszármazék van, az nem lehet természetes, ez ennyire egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Tinkatinka

2020. február 13.

Atópiás ekcémás bőröm normál állapotának fenntartója és védelmezője. Ha nincs itthon venni kell. Ha csak erre a termékre tudnék 5-öst adni, már akkor is hálás lennék a Lush-nak, hogy valami hasznosat alkottak.
Az első időkben kicsit bosszús voltam, amiért szárítja a bőröm, de nekem is, akinek annyit kell foglalkoznia a testápolással, hogy már elmondhatatlanul unom, be kellett látnom, hogy a tusfürdő tisztításra való, a testápoló pedig hidratálásra.
Mint minden Lush termék árát, ezt is lehet kritizálni, de senki nem kényszerít a környezet barát, fenntartható kozmetikumok megvásárlására. Ez a te egyéni döntésed, és nyugodtan vásárolhatsz ugyanilyen áron sokkal kevésbé fenntartható, és abszolút nem környezetbarát kozmetikai terméket. Fontos neked a környezetvédelem? Ha válasz igen, kicsinyes dolog az árán siránkozni. Sajnos most még meg kell fizetni az árát. Ha nem hiszel benne, hogy számít a döntésed ne vásárolj a Lush-ban, vagy más kisebb, helyi érdekű manufaktúrákban.
Direkt használom a hit szót. Én hiszek abban, hogy az egyén döntése számít, de tudom, hogy a tények nem támasztják alá. Ha nem hiszel benne ott vásárolsz, ahol akarsz, és semmi azonnali következménye nem lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

violakulcsar

2019. augusztus 12.

Hajmosásra nekem tökéletesen bevált vékonyszálú, könnyen lelapuló hosszú hajra. Kétszer megmosom egy sima samponnal, ami erősebben eltávolítja a szennyeződéseket aztán használom ezt a Lush terméket. Csodás dúsító hatása van, finom illata lesz tőle a hajamnak. Az ára borzasztó, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

SimonHajni

2019. július 11.

Nagyon kellemes friss illata van, és gyönyörűen radírozza a bőrt, nagyon puhává varázsolja. Én ugyan nem használom minden nap, kb hetente 2x, főleg borotválkozás előtt, hogy minél simább legyen a végeredmény, és ne legyenek begyulladt szőrszálak, így nekem nagyon nagyon sokáig elég.
Problémás bőrűeknek a hátával is csodát művelhet szerintem, érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Problémás bőrűeknek a hátával is csodát művelhet szerintem, érdemes kipróbálni!

drde96

2019. július 10.

Kellemes, hűsítő érzetet ad és nem annyira durva a szemcséje sem. Az illata zuhanyzást/fürdést követően is érezhető egy ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Vikka12

2019. június 13.

Samponnak és tusfürdőnek használom, szinte mindig van otthon a legnagyobb kiszerelésből, mellette próbálkozom másokkal is, de eddig semmi se jött be ennyire. Az illata nagyon kellemes, virágos, friss.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Lushlife

2019. március 2.

Kedvenc termekeim kozott egyertelmuen benne van. Nagyon finoman radiroz es az illata isteni olyan picit viragos picit citrusos. Az elmenyt azis fokozza hogy kek szine van amitol meg szinesebb szagosabb lesz az egesz. Hasznalat utan is lehet erezni a boron az illatot ami az egeszben a kedvecem. Ja a lenyeget kihagytam hogy utanna a bor pihe puha lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.