Lush

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   130g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missmarple, Módosítva: 2015. október 20.

Kiszerelés:   130g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

"Ha szereted a csodásan illatos, bársonyosra radírozott bőrt, ezt a tömböt is szeretni fogod. Szilárd, így könnyen magaddal viheted, ha elutazol. Használd közvetlenül a nedves bőrön, és jól radírozd át magad tengeri sóval, illipevajjal és cseresznyevirággal. Ha erőteljesebb hámlasztást szeretnél, a szilárd radírral közvetlenül a zuhanyozás előtt dörzsöld át száraz bőröd."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

brti

2018. január 23.

Nagyon szerettem, amíg 4 darabba nem tört a 2. használat alkalmával. 😔 Egyébként jól radíroz, és illata is kellemes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

evelution

2017. február 1.

en most telen kaptam, bar nyaron jobban szeretek radirt hasznalni, de az illata tenyleg nagyon jo, azt elvezem a legjobban: ) de kulonos hatasa szerintem sincs, ezert 4 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

pankaland

2016. november 18.

Nagyon szerettem. Első tömbradírom ez volt a Lush-tól. A cseresznyevirág darabok radírozás közben fokozatosan kihullottak de én szerettem, hogy igazi ágacskák, virágok vannak belepréselve. Elégedett voltam a radírozással is. Én csak nedves bőrön használtam, nekem bevált, bársonyos sima és tiszta érzetet hagyott maga után. Illata is rendben van, tetszett. Nekem egy dolog nem jött be mégpedig, hogy nincs tasakja, sem doboza csak egy tömb amit nem tudtam hová tenni. Egy korábbi Lush tégelybe próbáltam beletömködni de így meg szétesett kicsit mert főleg zuhanyozás végén használtam és ilyenkor azért nedves lett valamennyire. Szóval nem bánnám ha a kiszerelés praktikusabb lenne, akkor biztos újra venném. Ezért mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

Rozsaszinponilo

2016. április 15.

Volt már jobb testradírom is. Mellette szól, hogy jó az illata, jól néz ki, végzi a dolgát. Hátránya, hogy hamar elfogy, így drága, és bár egy picit sem érzékeny a bőröm, mégis túl durva volt. Egyszeri kipróbálásra jó volt, nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

Aquariusgirl

2016. január 17.

Nagyon tetszett az illata. Aztán is vége is a dicshimnusznak :-( Alig radírozott, nem lett tőle selymes bőrkém. A használat során egyre kevésbé volt illata és még gyengébb a radírozó hatása. Aztán mikor kb 1/3-a volt meg az eredeti méretnek, penetráns szaga lett - mint a kátrány - és egész egyszerűen szétmállott a kezemben. Na, szóval ennyi pénzért, léci Jézuska, ne hozz ilyet többet. Köszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate