Lush

Ár:   4390-7490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250-500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eiola, az összetevőket feltöltötte: kecskesszuszu17, Módosítva: 2018. február 9.

Ár:   4390-7490 Ft
Kiszerelés:   250-500 ml
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"Ha a Mikulás befejezte a világkörüli szánkázást, szüksége van egy kis energiára. Édesen fűszeres tusfürdő a karácsonyi megtisztulásért. Képezz habot a tenyeredben vagy vidd fel egyenesen a bőrödre a karácsonyi megtisztulásért. A melengető fahéjforrázat és a csípős feketeborsolaj életre kelti a bőröd. A kakaóvaj selymessé teszi a bőrt, a kávéforrázat pedig igazi energialöketet ad. A kóla ismerős illatától visszanyered a frissességed."

allebag2

2020. január 5.

Tavalyi szerzemény, egy ideig használtam, de nagyon nem jött be, h minden zuhanyzás után nagytakarítást kellett csinálni a fürdőszobában a használata után. Minden tiszta piros foltos lett. Viszont kitaláltam, hogyan lehetne kevesebb bosszúsággal használni, és így már méltóképpen tudom értékelni.

Szuper télies illata van, vaníliás kóla. Egyáltalán nem habzik, viszont hidratálja a bőrt,nem szárít. Edzésre viszem magammal, és a testmozgás után nagyon jól esik a használata. A teremben zuhanykabin van, amiről sokkal könnyebben le lehet zuhanyozni a piros pöttyöket, mint egy kádból, így itt fogom elhasználni. Újra valószínűleg nem venném a színe és a kezelhetőség miatt,de tetszik maga a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

PinkAlien

2018. március 18.

Az illatát én is nagyon szerettem, viszont nekem fura volt, hogy mindenem piros lett fürdés közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Szaszmancs

2018. február 26.

Teljesen odavagyok érte. A ziaja kólás tusijánál édesebb, vaníliásabb, én mindkettőt imádom. Nincs jelentősége, de nagyon tetszik a tömény piros színe, vicces vele zuhanyozni. Kissé sűrűnek találtam az állagát, nehéz volt kinyomni, ezért felhígítottam kicsit és így is nagyon szuper. Nem szárít, sokáig elég, úgyhogy nagyon örülök, hogy jutott még a karácsony utáni leárazás során. Ha visszajön, csapjatok le rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

kecskesszuszu17

2018. február 8.

Egyszerűen isteni illata van, ajándékba kaptam, a szilárd társával együtt, aztán meg is vettem, mert annyira jó. Sajnálom, hogy csak karácsonyi limitált kiadású termék, mert nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Irudi

2018. január 7.

Update: ahogy egyre többet használom, egyre jobban hangsúlyosabban érzem benne a cola illatát :)

Nem szárítja a bőrt, ami nagy piros pont!
Igazi karácsonyi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Nem szárítja a bőrt, ami nagy piros pont!
Igazi karácsonyi illat.

mafalda

2017. december 25.

Sajnos nekem nem lett a kedvenc illatom. Tömény kóla...pozitívuma h nem szárít sok lushos társával ellentétben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

eiola

2017. december 7.

Jajj de imádom! Isteni, colás, vanilliás, édes illata van:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Jajj de imádom! Isteni, colás, vanilliás, édes illata van:)

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Extract
Hidratálók: Glycerin, Cinnamomum Zeylanicum Extract

Fahéj kivonat. A kozmetikumokban a fahéj levelének a kivonatát illatanyagként használják, a fahéj kéreg kivonata pedig a CosIng besorolás szerint baktérium ellenes, antioxidáns, szövetösszehúzó, emollient, hidratáló, illatanyag, bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj mindezen előnyös tulajdonságok mellett bőrirritáló.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.