Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheTrinity, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Ő itt Scrubee - a legmenőbb dörzsi a környéken. Ne tévesszen meg a hidratáló hatású méz és kakaóvaj: a lágy külső mögött egy szuperpolírozó szupersztár lapul, tele darált kókuszhéjjal és mandulával a gyengéd, de hatásos hámlasztásért."

Ár: 1900 FT , Eladó: bogi789
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest XI kerület 4-es metróvonal,posta
ninahf

2019. november 1.

Nagyon finom illata van (leginkább a kinder csokihoz tudnám hasonlítani), mondjuk viszonylag ritkán használom hiszen az ultraérzékeny bőrömnek még ő is durva, de erről nem a termék tehet. Viszont isteni puha leszek a használata után mindig :)
Nekem a többekkel ellentétben sajnos kissé gyorsan fogy, de így is újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

Denny

2019. október 28.

Első Lush termék volt, amit vettem, azóta is újraveszem. Annyira kis aranyos, külön tetszik, hogy nincs műanyag csomagolása. Bár első használatkor csak néztem, hol a fenében van ebben a dörzsi rész? Jót vettem? A boltban azt mondták ez dörzsi. Aztán 2-3 alkalom után elhasználtam annyira, hogy felbukkanjon benne a dörzsi is. Nagyon szépen radíroz, kellemes használni, én nagyon szeretek vele fürdeni. Az illata is nagyon tetszik, azt pedig külön szeretem, hogy hidratálja, ápolja is a bőrömet. Nagyon bársonyos lesz utána. Miután leöblítem, hagy maga után egy kis olajos réteget, de ez egyáltalán nem zavaró, inkább jóleső. Az illata is megmarad a bőrön. Nekem egy dörzsi nagyjából fél évig elég, ami egész jó, tekintve, hogy kicsit borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

sebidori91

2019. augusztus 9.

Én simán testápolónak használom, vagy masszázstömbre, arra tökéletes! Nagyon jó az illata! Sokáig elég, szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

HardCandy092

2019. július 15.

Nagyon szeretem. Periodikusan nagyon kiszárad a bőröm, olyankor használom sűrűbben. Egyszerre radírozza le az elhalt bőrt és ápolja a kakóvajjal. Olajos érzetet hagy, emiatt éjszakára használom, de nagyon szeretem a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

drde96

2019. július 10.

Ettől még nem talált ki jobbat a Lush! Annyira finom illata van, hogy elképesztő és imádom, hogy nem olyan durván radíroz. Sokáig elég (lenne ha nem kenném éjjel-nappal). A lábszáram gyantázást követően könnyen kiszárad (annak ellenére hogy kivétel nélkül minden alkalommal bekenem avokádóolajjal) és a gyantázást követően 1-2 nappal a Scrubee-val is át szoktam masszírozni. Segít eltávolítani az elhalt bőrt és jól hidratálja is azt. Ezen kívül mell és popsi területre is használom, feszesítésre, cellulit megelőzésre és csökkentésre, szintén a szemcsés állaga miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Darky

2019. július 5.

Ajándékba kaptam. Az illata, a radírozó és hidratáló hatása kitűnő (de kissé idegesít az az olajrengeteg, amit maga után hagy a kádban). Még sokáig érezhető ez a meleg, lágy illat a fürdést követően is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

darbarad

2019. április 8.

Szerelem termék! Finoman radíroz, mellette hidratál, az a mesés illat pedig hosszan megmarad a bőrön. A formája meg hab a tortán! Egyedül azt sajnálom, hogy nagyon nagyon hamar elfogy, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy elég bőkezűen használom. Ha nem is folyamatosan van jelen a fürdőszobámban, de alkalmanként azért be szoktam rá ruházni, mert egy kis csoda. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

naiyah

2019. február 27.

imádom, az illata fenomenális, jól radíroz, viszont hamar fogy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

imádom, az illata fenomenális, jól radíroz, viszont hamar fogy

mkaty94

2019. január 14.

Adtam le egy komolyabb rendelést a Lush-tól, hiszen akciózások vannak, ma érkezett a futár. Ugyan a kis Scrubee pont nem volt akciós, de annyira jó véleményeket olvastam róla itt, illetve régebben is szemezgettem már vele a boltban, hogy úgy döntöttem, megrendelem. Most használtam kb. fél órája, és el vagyok ájulva, hogy mennyire puha a bőröm tőle és mennyire illatozom. Tényleg nagyon aranyos, de a külcsín csak egy dolog. Kb. 1 percig kentem magamra és utána kezdtek kioldódni a szemcsék. Nagyon apró radírozószemcsékből áll, ami tényleg szuperül radíroz, szóval viszlát elhalt hámsejtek! :D Közben is éreztem a zsírosabb, olajosabb réteget. Miután lemostam én egy kicsit még a hátsó, csak hidratáló résszel is átmentem a bőrömön. Arra figyeltem, hogy ha törölközöm akkor semmiképpen se dörzsölő mozdulatokkal töröljem át a testem, hanem csak lapogatva, ütögetve. Első használat után baromi jó, kíváncsi leszek reggelre milyen lesz a bőröm. Nekem azért szegény jóval laposabb lett, szóval előre félek, hogy majd gyorsan fogy. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

mafalda

2018. december 14.

Csodás, sajnáltam elkezdeni használni olyan édes! 😘
Pihe puha lett a bőröm tőle, az illata pedig sokáig érezhető! ☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Csodás, sajnáltam elkezdeni használni olyan édes! 😘
Pihe puha lett a bőröm tőle, az illata pedig sokáig érezhető! ☺

Hidratálók: Honey

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.