Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheTrinity, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Ő itt Scrubee - a legmenőbb dörzsi a környéken. Ne tévesszen meg a hidratáló hatású méz és kakaóvaj: a lágy külső mögött egy szuperpolírozó szupersztár lapul, tele darált kókuszhéjjal és mandulával a gyengéd, de hatásos hámlasztásért."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nekoSX

2021. február 20.

Über-cuki addiktív illatú kis csoda. Szépen ápol, de nekem sokkal hamarabb kopott a sárga csík, ahol a vajak vannak, mint a sötét radírozós része, ezáltal a végére eléggé dörzsölt már. A színe sem ez a méhecskés sötétsárga, hanem csak nagyon világos bézs, először meg is lepődtem, mert kép alapján máshogy néz ki.
A kádat minden esetben súrolni kell utána, mert zsíros lesz az is, nem csak a bőrünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 20.

Bocse

2020. október 29.

Nagyon szeretem, szuper ötletesen néz ki és nagyon jól puhítja a bőrömet. Az illata meg...hát mindig meg akarom enni! Az egész fürdőben isteni lush illat van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

tamarakr

2020. augusztus 30.

Nagyon jó mézes illata van, nagyon jól radíroz és hidratál egyszerre. Az egyetlen hibája, hogy tényleg egész gyorsan fogy. Én is inkább a hűvösebb hónapokban részesítem előnyben, nyárra nagyon tömény lenne. Ahogy beköszöntenek a újra a hidegebb napok és elfogy a mostani testradírom, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Lina14

2020. augusztus 9.

Remek testradírozó, pont kézbe illik, és remekül hidratál. Az igaz, hogy hagy maga után egy elég vastag réteget, de télen én ezt kifejezetten szeretem.kb 4-5 használatra elég, érdemes egymást követö hetekben elhasználni, mert a kókuszolaj miatt tud olvadni. Tetszik, hogy csomagolásmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Marietta3

2020. július 26.

Kedvenc Lush termékem, tökéletesen puhává és hidratáltá varázsolja a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Kedvenc Lush termékem, tökéletesen puhává és hidratáltá varázsolja a bőröm!

Andii017

2020. július 24.

Egyik legkedvencebb Lush termékem lett. Isteni az illata, jól hidratálja és radírozza a bőrt. Az egyetlen hátránya, hogy iszonyat gyorsan fogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

Marcipancica

2020. május 25.

Nagyon cuki, de nekem az illata egy kicsit tömény, valamint inkább télre javaslom, mert elég heavy. Hamar elfogyott, nem a leggazdaságosabb termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Cserne

2020. május 21.

Őszinte leszek, távol állt tőlem ez a lush mánia, de annyira sok jót írtak erről a termékről (és pont kerestem testradírt), hogy kipróbáltam. És nem bántam meg! Sőt, imádom!
Finom illata van, jól radíroz és ez a testvaj... nem igényli a bőröm utána a testápolót. Annyira meg vagyok vele elégedve, hogy leírhatatlan! Nem mindennap használom, mert elég jól és erősen radíroz (én szeretem az erős radírozó hatást).
Unokahúgom miatt elég gyorsan elhasználódott (3 éves), mert nagyon bejött neki a forma és a nagyon kényes bőrére is jó volt. (Igaz, szappannak használta, én mondtam, hogy nem az, de sebaj.) Azonban megrendeltem már a második méhecskét, kíváncsi vagyok meddig fog tartani rendeltetésszerű használat mellett. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

TAnna94

2020. április 4.

Az egyik kedvenc termékem a Lushból. Nagyon finom illata van. Jól hidratál, puha lesz tőle a bőröm. Szeretem, hogy zuhanyzás közben már "be tudom krémezni magam", és a hidratálással együtt a radírozás is kész. Az erős radírozó hatása miatt nem használom naponta. Nagyon cuki a formája. Sajnos viszonylag gyorsan fogy, bár lehet, hogy ez azért van, mert nehezen tudom letenni :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

nyuszmusssz

2020. január 17.

A LEGJOBB DOLOG, amit valaha próbáltam!!

Ez már a hatodik belőle amit használok. Erős radírozás és mély hidratálas na meg isteni illat egyszerre?! Tökéletes.

Próba cseresznye!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

A LEGJOBB DOLOG, amit valaha próbáltam!!

Próba cseresznye!

Hidratálók: Honey

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.