Lush

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheTrinity, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2022. január 3.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Ő itt Scrubee - a legmenőbb dörzsi a környéken. Ne tévesszen meg a hidratáló hatású méz és kakaóvaj: a lágy külső mögött egy szuperpolírozó szupersztár lapul, tele darált kókuszhéjjal és mandulával a gyengéd, de hatásos hámlasztásért."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vagabond

2024. július 19.

Csodás az illata, cuki, jó ötlet, a radírozó szemcsék is pont kellemesek... De nem csak csúszós lesz a használata után a zuhanytálca, de a lefolyó is mindig eldugul, úgyhogy biztosan nem veszem majd újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 19.

emmala

2024. április 11.

Nagyon cuki, jól teszi a dolgát. Az elején inkább a hidratáló réteg van, de utána nagyon jól radíroz. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 11.

SzReni85

2024. március 2.

Hámlasztó párti vagyok heti egyszer és a túlillatos csodákat sem kedvelem...
De ez megvett kilóra 😄 Pedig drága is , mindent összeszsíroz, és mégis imádom😄
Puha bőr jó illat , és túl vagy a fürdéskor a testápolón is !
Száraz bőr előnyben szerintem 🙂 Arcra nem használtam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 2.

Hámlasztó párti vagyok heti egyszer és a túlillatos csodákat sem kedvelem...
De ez megvett kilóra 😄 Pedig drága is , mindent összeszsíroz, és mégis imádom😄
Puha bőr jó illat , és túl vagy a fürdéskor a testápolón is !
Száraz bőr előnyben szerintem 🙂 Arcra nem használtam!

laregina

- nem szukeseges testapolo utana

Hatranyok:
- hamar elfogy
- nincs benne dobozban, igy nehez tarolni
- minden csuszik tole! minden hasznalat utan takaritani kell a furdokadat, igy inkabb az edzoteremben hasznalom, mint otthon…

Nagyon szeretem, de nem fogom ujravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

Elonyok:
- remek illat
- szepen radiroz, nem tul eros nekem
- hidratalja a bort
- nem szukeseges testapolo utana

Hatranyok:
- hamar elfogy
- nincs benne dobozban, igy nehez tarolni

Nagyon szeretem, de nem fogom ujravenni.

Tinkatinka

2021. december 30.

Jó, jó, de a Buffy-hoz képest sokk. Bántja az érzekeny bőrömet és a benne levő kókuszszálak a zsírral garantáltan eltömítik a lefolyót.
Elhasználtam, mert szépek az összetevők, de soha többet. Ha kapnék is inkább elajándékoznám.
Konkrétan leégeti a márkát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 30.

Konkrétan leégeti a márkát.

csengevarga

2021. június 4.

legkedvencebb termékem. sajnos inkább télire jó, de ott is óvatosan (egyet beolvasztottam a radiátorba annó). Erős illata van, férjem kiakad, hogy kicsúszom a kezei közül fürdés után :D de a bőröm imádja, és jól radíroz mindenhol. sokadszorra vettem újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 4.

Pajzs

2021. június 2.

Irtó cuki. Az első pár alkalommal nem radírozott, inkább csak a felső, ápoló réteget tudtam belemasszírozni a bőrömbe, ami a használata után pihe-puha lett. Ezután bukkantak csak elő a radírozó csíkok, amik kicsit durvább, szuperül radírozó szemcséket tartalmaznak. Nedves testen alkalmaztam, ezután törülközővel finoman átmentem rajta. Zsíros, de jól beszívódik. Az illata ennivalóan édes, Lush termékhez méltón sokáig megmarad. Nem használtam minden nap, csak alkalmi radírozásra. Használat után hagytam megszáradni, majd eltettem szekrénybe, mert hajlamos olvadásnak indulni, megpuhulni. Kádat súrolni nem kell utána, de egy picit takarítani igen, mert a dörzsik az aljára tapadnak, és kicsit csúszóssá teszi a zománcot. Jó, hogy teljesen el lehet használni, és semmilyen doboz, flakon, üveg nem marad utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 2.

morvaieszter

2021. május 6.

Még el se fogyott az első de már vettem még egyet. Az egyetlen problémám, hogy többször majdnem elestem miatta a kádban, mert kicsit összezsíroz mindent, de tényleg olyan jó illatú és aranyos és praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

skincarebyd

2021. április 28.

Ez a dörzsi a legcukibb, legfinibb illatú kis dolog, amit eddig használtam. Nagyon szuperül radíroz és hidratál. Nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

nekoSX

2021. február 20.

Über-cuki addiktív illatú kis csoda. Szépen ápol, de nekem sokkal hamarabb kopott a sárga csík, ahol a vajak vannak, mint a sötét radírozós része, ezáltal a végére eléggé dörzsölt már. A színe sem ez a méhecskés sötétsárga, hanem csak nagyon világos bézs, először meg is lepődtem, mert kép alapján máshogy néz ki.
A kádat minden esetben súrolni kell utána, mert zsíros lesz az is, nem csak a bőrünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 20.

Hidratálók: Honey

Méz. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.