Lush

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: soakau, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Masszírozó testápoló aranyszínű csillámmal.

MaDalma

2020. október 12.

Nagyon jó illata van, hidratál, és a csillámok is jól néznek ki, de amint beszívja a bőr nagyrészt lepotyognak, úgyhogy nem kell tartani tőle, hogy diszkógömb marad az ember. Az ára egy picit húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

Mimiti

2020. június 8.

Édesanyámnak vettem ajándékba, aki imád mindent, ami csillog. Teljesen odavan érte. :) Természetesen azért én is kipróbáltam, és nagyon nagyon nagyon kellemes termék, hidratál, jól néz ki, az illata meg egyszerűen fantasztikus, és nagyon sokáig érezhető is. Mintha fehércsoki lenne :D
Nem a legegyszerűbb eloszlatni, ezért én valószínűleg még egy darabig maradok a hagyományos testápolóknál, és tényleg BRUTÁLISAN csillog. Aki nem szeretne diszkógömb lenni, az vigyázzon vele. Nyárra ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Viva777

2020. január 25.

Én használom testapolonak is, mert nyáron szuperul néz ki a bőrön és az illata is jó! :) Kicsit az árával nem vagyok megbarátkozva, szerintem lehetne nagyobb én Sierra, vagy olcsóbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

catacidus

2020. január 8.

Nagyon szeretem ezt a terméket, bulik előtt szoktam használni, mivel csillámmániás vagyok... :D

Kicsit nehezen kenődik, illetve az én száraz, ekcémás bőrömet picit irritálja, mikor végighúzom rajta ezt a tömböt (nem a hatóanyagokkal van bajom, hanem az állagával), de utána kenek rá testápolót és elvegyítem a csillámos vajjal, így kapok egy szép puha, mindenhol egyenletesen csillámló bőrt. Az apró, holografikus csillámok pedig rajtam maradnak egész éjszaka, csak zuhannyal tudom leszedni magamról.

Ja igen, a fém tégelyt érdemes megvenni hozzá, mert szereti összeszedni a szöszöket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Annai

2019. július 1.

Aki szeretne csillogni, az próbálja ki bátran. Hosszan tartó az illata, akár egy parfümé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

darbarad

2019. április 8.

Csillog és hidratál, kell ennél több? Annyira szeretem, hogy rendesen betáraztam belőle, pedig még mindig az elsőt használom, szerintem sosem fog elfogyni. Ahogy jön a jó idő, kenem magamon mindenhova: lábszár, kar, dekoltázs, nyak, ennek következtében pedig általában a táskámtól az éppen olvasott könyvemen át a barátomig minden csillog körülöttem. Imádom az illatát, azt, hogy finoman hidratál és, hogy egészen pici mennyiség is brutális csillogást ad. Highlighternek is használom, de azt nem mindenkinek ajánlom, mert valakinek sok lehet és pattanásokat okozhat, szóval aki ilyesmire használná, kicsit tesztelgessen előtte. Érdemes venni mellé egy fémdobozkát, amibe szépen belefér, nyáron pedig óvni a melegtől, mert olvad. Jó csillogást mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

KozmaNikolett2001

2019. január 11.

Nekem nem valt be :( sajnos allergias reakcio jelent meg azon a reszen ahova kentem:( pedig az illata isteni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

googles

2018. szeptember 16.

2600 forintba kerül a pici ❤. Probalgatva a gondom vele, hogy piros pottyos leszek tole (így sajnos fel is tettem eladásra, pedig most vettem).

Viszont addiktiv illata van. A csillogas is tetszik, de csak vekonyan kenve szep.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 16.

fannifrona

2018. augusztus 12.

Az üzletben a pulton láttam meg, kipróbáltam a tesztert, és tetszett, kellemes illata volt, csillogott. Vettem egyet, már az autóban kipróbáltam, isteni illata van, és a kezemre húzva olyan volt mint egy highlighter, szóval meg is van mire fogom használni 😃 sokáig elég lesz, illatos, puhítja a bőrt, szóval erre tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Candush

2018. május 23.

A mandula olaj allergén összetevő, aki erre allergiás annál előfordulhat viszketés, kipirosodás és egyéb gyulladásos tünet.
Brutálisan csillog, a lényege hogy egy-egy testrészt kiemeljünk vele mondjuk egy buliban vagy fesztiválon. Ápol, puhává teszi a bőrt de első sorban 'dekoráció' szerintem. Én teljesen oda vagyok érte, de tényleg nem egy mindennapra ajánlott termék. ( ruhán, bőrön nagyon ragaszkodó, nehezen eltávolítható)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Coumarin