Lush

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: soakau, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Masszírozó testápoló aranyszínű csillámmal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

MaDalma

2020. október 12.

Nagyon jó illata van, hidratál, és a csillámok is jól néznek ki, de amint beszívja a bőr nagyrészt lepotyognak, úgyhogy nem kell tartani tőle, hogy diszkógömb marad az ember. Az ára egy picit húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

Mimiti

2020. június 8.

Édesanyámnak vettem ajándékba, aki imád mindent, ami csillog. Teljesen odavan érte. :) Természetesen azért én is kipróbáltam, és nagyon nagyon nagyon kellemes termék, hidratál, jól néz ki, az illata meg egyszerűen fantasztikus, és nagyon sokáig érezhető is. Mintha fehércsoki lenne :D
Nem a legegyszerűbb eloszlatni, ezért én valószínűleg még egy darabig maradok a hagyományos testápolóknál, és tényleg BRUTÁLISAN csillog. Aki nem szeretne diszkógömb lenni, az vigyázzon vele. Nyárra ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Viva777

2020. január 25.

Én használom testapolonak is, mert nyáron szuperul néz ki a bőrön és az illata is jó! :) Kicsit az árával nem vagyok megbarátkozva, szerintem lehetne nagyobb én Sierra, vagy olcsóbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

catacidus

2020. január 8.

Nagyon szeretem ezt a terméket, bulik előtt szoktam használni, mivel csillámmániás vagyok... :D

Kicsit nehezen kenődik, illetve az én száraz, ekcémás bőrömet picit irritálja, mikor végighúzom rajta ezt a tömböt (nem a hatóanyagokkal van bajom, hanem az állagával), de utána kenek rá testápolót és elvegyítem a csillámos vajjal, így kapok egy szép puha, mindenhol egyenletesen csillámló bőrt. Az apró, holografikus csillámok pedig rajtam maradnak egész éjszaka, csak zuhannyal tudom leszedni magamról.

Ja igen, a fém tégelyt érdemes megvenni hozzá, mert szereti összeszedni a szöszöket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Annai

2019. július 1.

Aki szeretne csillogni, az próbálja ki bátran. Hosszan tartó az illata, akár egy parfümé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

KozmaNikolett2001

2019. január 11.

Nekem nem valt be :( sajnos allergias reakcio jelent meg azon a reszen ahova kentem:( pedig az illata isteni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

googles

2018. szeptember 16.

2600 forintba kerül a pici ❤. Probalgatva a gondom vele, hogy piros pottyos leszek tole (így sajnos fel is tettem eladásra, pedig most vettem).

Viszont addiktiv illata van. A csillogas is tetszik, de csak vekonyan kenve szep.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 16.

fannifrona

2018. augusztus 12.

Az üzletben a pulton láttam meg, kipróbáltam a tesztert, és tetszett, kellemes illata volt, csillogott. Vettem egyet, már az autóban kipróbáltam, isteni illata van, és a kezemre húzva olyan volt mint egy highlighter, szóval meg is van mire fogom használni 😃 sokáig elég lesz, illatos, puhítja a bőrt, szóval erre tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Candush

2018. május 23.

A mandula olaj allergén összetevő, aki erre allergiás annál előfordulhat viszketés, kipirosodás és egyéb gyulladásos tünet.
Brutálisan csillog, a lényege hogy egy-egy testrészt kiemeljünk vele mondjuk egy buliban vagy fesztiválon. Ápol, puhává teszi a bőrt de első sorban 'dekoráció' szerintem. Én teljesen oda vagyok érte, de tényleg nem egy mindennapra ajánlott termék. ( ruhán, bőrön nagyon ragaszkodó, nehezen eltávolítható)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Dorkyi

2018. március 22.

Mennyei az illata, nagyon szépek a csillámok benne, ápol... viszont ha kicsit többet kentem a testemre allergiaszerű tünetek jelentkeztek a bőrömön, gondolom a csillámok miatt? Más testápolónál még soha nem tapasztaltam ilyen kipirosodást, viszeketést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Coumarin