Lush

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: soakau, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Masszírozó testápoló aranyszínű csillámmal.

Annai

2019. július 1.

Aki szeretne csillogni, az próbálja ki bátran. Hosszan tartó az illata, akár egy parfümé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

darbarad

2019. április 8.

Csillog és hidratál, kell ennél több? Annyira szeretem, hogy rendesen betáraztam belőle, pedig még mindig az elsőt használom, szerintem sosem fog elfogyni. Ahogy jön a jó idő, kenem magamon mindenhova: lábszár, kar, dekoltázs, nyak, ennek következtében pedig általában a táskámtól az éppen olvasott könyvemen át a barátomig minden csillog körülöttem. Imádom az illatát, azt, hogy finoman hidratál és, hogy egészen pici mennyiség is brutális csillogást ad. Highlighternek is használom, de azt nem mindenkinek ajánlom, mert valakinek sok lehet és pattanásokat okozhat, szóval aki ilyesmire használná, kicsit tesztelgessen előtte. Érdemes venni mellé egy fémdobozkát, amibe szépen belefér, nyáron pedig óvni a melegtől, mert olvad. Jó csillogást mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

KozmaNikolett2001

2019. január 11.

Nekem nem valt be :( sajnos allergias reakcio jelent meg azon a reszen ahova kentem:( pedig az illata isteni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

googles

2018. szeptember 16.

2600 forintba kerül a pici ❤. Probalgatva a gondom vele, hogy piros pottyos leszek tole (így sajnos fel is tettem eladásra, pedig most vettem).

Viszont addiktiv illata van. A csillogas is tetszik, de csak vekonyan kenve szep.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 16.

fannifrona

2018. augusztus 12.

Az üzletben a pulton láttam meg, kipróbáltam a tesztert, és tetszett, kellemes illata volt, csillogott. Vettem egyet, már az autóban kipróbáltam, isteni illata van, és a kezemre húzva olyan volt mint egy highlighter, szóval meg is van mire fogom használni 😃 sokáig elég lesz, illatos, puhítja a bőrt, szóval erre tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Candush

2018. május 23.

A mandula olaj allergén összetevő, aki erre allergiás annál előfordulhat viszketés, kipirosodás és egyéb gyulladásos tünet.
Brutálisan csillog, a lényege hogy egy-egy testrészt kiemeljünk vele mondjuk egy buliban vagy fesztiválon. Ápol, puhává teszi a bőrt de első sorban 'dekoráció' szerintem. Én teljesen oda vagyok érte, de tényleg nem egy mindennapra ajánlott termék. ( ruhán, bőrön nagyon ragaszkodó, nehezen eltávolítható)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Dorkyi

2018. március 22.

Mennyei az illata, nagyon szépek a csillámok benne, ápol... viszont ha kicsit többet kentem a testemre allergiaszerű tünetek jelentkeztek a bőrömön, gondolom a csillámok miatt? Más testápolónál még soha nem tapasztaltam ilyen kipirosodást, viszeketést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Devy

2018. február 8.

Elég erőteljes illata van, a kakaóvaj miatt, de gyönyörű aranyban fogsz tőle pompázni. Én sokszor testápolóként is használtam a shea vaj és kakaóvaj miatt ugye. Vigyázni kell vele, hogy szobahőmérsékleten tartsuk, mert nagyon hamar megolvadnak ezek a tömbök. Én nyáron magammal vittem fesztiválozni mert csillogni akartam. A sátorban viszont (ki gondolta volna) telesen megolvadt a dobozában de így folyékonyan használva pláne instant csillogást kaptam. :P Miután megszilárdult kicsit összeállt, de így is használható maradt, persze nem tömb formában. Összességében én imádtam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Black Fairy

2017. július 25.

Az illata eléggé jelentéktelen volt - bár általában nem kedvelem a márka illatait, szóval ez nem feltétlen negatív.
Szépen hidratál, nagyon gyorsan beszippantja a bőröm, és tartósan puha marad, DE ez a csillám mennyiség borzasztó...Ha a testünk bizonyos pontjait akarjuk csak kiemelni vele tökéletes, viszont egész testre szerintem nem érdemes használni...a legnagyobb bajom vele mégis az, hogy iszonyatosan szúrnak a csillámok, és felkenés közben pergett, így valahogy belement az ujjamon lévő vágásba, ami rögtön be is gyulladt...persze ez nem a termék hibája, én nem vigyáztam eléggé, de nekem ne szúrjanak és peregjenek a csillámok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

cseresznye007

2017. július 4.

Viszketett utána a bőröm és néhol még égett is,rögtön le kellett mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Viszketett utána a bőröm és néhol még égett is,rögtön le kellett mosnom.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Coumarin