Lush

Ár:   2050 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2019. április 24.

Ár:   2050 Ft
Kategória:   Hajápolók

poisonvert

2018. július 7.

Nagyon szeretem az illatát - kissé mézes, karácsonyos, de abszolút nem tolakodó. Általában mindkét mutatóujjamra viszek fel egy nagyon kicsit, és csupán a hajvégeimbe simítom bele. A hajamat abszolút nem nehezíti el, hamar felszívódik, a végét puhává és fényessé teszi, valamint az illata is sokáig megmarad. Számomra a Lush még mindig a NO. 1 a hajápolás terén. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

cseresznye007

2017. július 4.

Ragacsos érzetet hagyott maga után,és kidobtam már annyira csalódott voltam,szerencsére ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

mannusi

2016. április 29.

Én most fogom ebből megvenni a harmadik tégelyemet. Szerintem ez az egyik legjobb hajvégápoló a piacon. Először is tényleg száraz hajra való és hajvégekre. Nem érdemes fentebbre kenni, mert akkor zsíros lesz/ annak tűnik az ember haja. Nincs benne szilikon, mint amúgy majdnem minden ilyen tipusú készítményben, tehát nem csak látszatra lesz jobb állapotú a hajvég, hanem valóban. Ez a pici tégely 1 évre elég. El lehet vinni magaddal, mert kicsi, és nem folyik (40 fokban persze már folyós, de az az év elhanyagolható része), és normálisan le lehet zárni. Nekem összetapasztja a szétálló hajvégeket is, meg segít kihozni a hajam hullámosságát, tehát egyfajta wax-ként is használom. Az erős illata talán az egyetlen, ami nem egyértelműen jó, de speciel nekem az is pont bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

Rozsaszinponilo

2016. április 16.

Szépen ápolja a hajvégeket, de nyilván csodát nem vártam, hogy ez majd összetapasztja a szétálló hajvégecskéket! :D Hatalmas pirospont, mert tényleg nagyon sokáig kitart (nekem 1,5 év :D ), pedig használtam rendesen! Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

pankabeauty

2015. augusztus 27.

Szeretem de nem olyan intenzíven táplál mint pl. a R&B de egy jó balzsammal használva szép fényes puha lesz a hajam vége és Isteni az illata hajra felkenve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

csuty

2015. június 1.

A szilikonos hajvegapolok helyett valasztottam, nagyon jot tesz a hajamnak , pici doboz,de 3 honapja hasznalom es alig fogyott belole, szoval eleg kiados. Az illatat is szeretem, ejszakara szoktam a felszaraz hajamba maszirozni reggelre tokeletesen beszivodik es pihe puha lesz .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Ann S

2014. október 29.

Legalább 2 hónapja nem jártam fodrásznál és egyáltalán nem töredezettek a hajvégeim. Nem tudom, hogy emiatt a termék miatt, vagy alle zusammen minden rásegít erre, amit használok. Sokáig bírja, már vagy fél éve kaptam ajándékba és még a fele sem fogyott el. Mindig csak egy keveset használok belőle a hajvégekre, így semmi problémám nincs vele, még az illatát is megkedveltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

gretam17

2014. június 17.

nem vált be, sokáig elég de semmi extra hatást nem érzek, rendseresen használom d emár csak hogy elfogyjon...szerintem szálkásabb a hajam mint eddig

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

leila0803

2014. április 20.

Az én hajamra működik, nagyon jó a hajvégeimre a hatása. Használni kicsit körülményes, de megéri. Konkrétan nekem jobban bevált, mint a méregdrága fodrászolajok! Igaz, hogy horror az ára, de nagyon sokáig elég is. 5 csillag, korrekt termék ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 20.

zsanee84

2014. január 18.

nekem zsírosodik a hajam tőle,mint az állat:(pedig tényleg csak egy picit használom
és az illat hamar elillan

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 18.

és az illat hamar elillan

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Olea Europaea (Olive) Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citral, Farnesol, Limonene, Benzyl Benzoate, Linalool
Színezékek: Gardenia Jasminoides Fruit Extract

Egg

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.