Lush

Ár:   11 990 Ft és 21 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2021. március 8.

Ár:   11 990 Ft és 21 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Meleg, egzotikus virágillat a jázmin titkos csáberejével. A tubarózsa és a frangipáni felhőiben ott rejlik az indiai Dardzsiling egzotikus forrósága. A parfüm illedelmesen fedi el a jázmin kézzelfogható érzékiségét, finoman csábító illatot árasztva, mely azt jelzi "gyere közelebb". Kiváló kontrasztot alkot a szókimondóan szexi jázmin vágyfokozó jegyeivel.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Poptie

2021. január 8.

Tartóssága lenyűgöző, nekem fürdés után is megmaradt kicsit. Számomra abszolút egzotikus-keleties füstölő illata van, talán egy kis vaníliával. Túl fiatalnak tartom magam, hogy megvegyem és tartósan használjam, de többször próbáltam már az üzletben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

Freesia

2020. augusztus 5.

Ez a burzsuj nagymama nagyon jó :-) Tényleg, volt, amikor én is úgy éreztem, mintha (amúgy nem burzsuj) nagymamám White Shoulders-e lenne (amit vidáman fújkáltam anno 10 évesen :-))) Aztán volt olyan is, amikor olyan illata volt, mintha rámborult volna egy égő füstölőkkel teli állvány, amin kornyadozott egy félig elrohadt jázminnövény. Aztán volt Fenjal szappan is, szintén 80-as évek illatemléke, volt édes, füstös, száraz, keserű, mindenféle, mig végre megtört a jég, egy párás, kicsit hűvösebb reggelen végre teljesen megadta magát nekem :-) Ha 'jókor' fújom, nem kiabál, de határozott a jelenléte. Szépen jelen van benne mindaz, amit az előbb felsoroltam, törékeny, de tökéletes harmóniában. Érdekes, hogy kin mikor muzsikál szépen egy illat, lejjebb irta valaki, hogy rajta kánikulában bontakozik ki a legjobban. Szóval próbálkozni kell, többször, nem adja magát könnyen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Lanie

2019. november 22.

Fullasztó burzsuj nagymama illat, erős, szúrós, számomra olyan amit szívesebben ajánlanék középkorú vagy afölött lévő nők számára, akik tudják is méltósággal viselni. A tartóssága miatt két csillag, le se tudtam vakarni magamról. Számomra viszont semmi finom füst nincs benne csak tolakodó virágillat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

mona82

2019. augusztus 7.

Fülledt, virágos, fűszeres, buja illat. Forró nyári napokon működik rajtam igazán, bár nem egy könnyed illatocska, mégsem fojtogató. Érdekes hogy a krémparfüm változatát tartósabbnak érzem. Ettől függetlenül imádom ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Veronika8614

2018. július 30.

Krém változatban van meg, ahogy a Lust is, az előbbi a nagy kedvencem, de ez rögtön a második utána, imádom benne a fűszeressegét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

dalma92

2018. június 20.

Mindig vonzottak a Lush illatai, de sajnos itt nálunk nem kapható egy sem... viszont csereberéltem egyet itt, amit köszönök szépen!
Nem egy gyenge illat. Konkrétan a ledózerol a csampa. (Van ilyen illóm, pontosan ilyen.)
Nagyon erős, fülledt füstölőillat. Finom, persze, csakhát... hol marad a sejtelmes finomság, lágyság? Nincs itt Sikkim csajok csábos tánca... inkább jól a mellkasodra ülnek, és csak nézik, ahogy küzdesz a levegőért.
Ha ilyen illatra vágyom, inkább előveszem a Coco edt-met.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Ha ilyen illatra vágyom, inkább előveszem a Coco edt-met.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.